gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про забезпечення виконання протиепідемічних заходів у м. Жидачеві Друк
Середа, 24 червня 2020, 16:03

                                                     У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

             ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                       МІСЬКОГО ГОЛОВИ

                          

Від 23.06. 2020 р.                                                 № 105                                                м. Жидачів

 

Про забезпечення виконання   протиепідемічних

заходів на території м.Жидачева (із змінами)

    

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020р. №500 "Про внесення змін до деяких актів КМУ»", відповідно до ст. 29 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", враховуючи рішення позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 22.06.2020р , з метою запобігання поширенню на території м. Жидачева гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої   коронавірусом SARSCoV-2:

1. Забезпечити виконання вимог постанови КМУ від 17.06.2020р. №500, зокрема щодо встановлення карантину з 22 червня по 31 липня 2020р. та внести зміни до розпорядження міського голови від 23.03.2020р. №44 «Про додаткові заходи по запобіганню поширенню на території м. Жидачева гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2», зокрема:

1.1. На період дії карантину робота апарату Жидачівської міської ради розпочинається о 8 годині, а центру надання адміністративних послуг о 10 годині.

1.2. Встановити, що на період дії карантину забороняється:

1) перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

2) перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

3) самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

4) проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра;

5) діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

1.3 З 23.06.2020 на території області дозволяється здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом зокрема пасажирських перевезень на міських автобусних у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньо обласному та міжобласному сполученні, в кількості не більше не більше ніж кількість місць для сидіння що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Регулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом на приміському, міжміському, внутрішньо обласному сполученні, відновлюються лише за умови укладання між організатором перевезень та перевізником окремого правочину (чи додатку до діючого правочину), яким визначено вимоги до здійснення перевезень в умовах карантинних обмежень.

  Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторними або захисними масками та контроль використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами, під час перевезення.

 

 

                     Міський голова                                      Володимир ЛЕВКО

 

Додати коментар: