gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про захист персональних даних «Працівники» Друк
Четвер, 19 квітня 2012, 09:47

У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


МІСЬКОГО  ГОЛОВИ


Від  08.12.2011 р.                                 №204                                       м. Жидачів

 

Про захист персональних даних


З метою реалізації державної політики у сфері захисту персональних даних, урегулювання відносин, пов’язаних з їх захистом під час обробки, забезпечення для кожної людини її права на недоторканість особистого життя, зокрема щодо збирання інформації про особу, у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»:

1.                 Забезпечити використання інформації про персональні дані фізичних осіб, їх обробку та зберігання лише за їх згодою у відповідності до чинного законодавства України.

2.                 Забезпечити дотримання порядку доступу до баз персональних даних та їх захист від доступу до них сторонніх осіб, що може призвести до розголошення або втрати інформації.

3.                 Отримати письмову згоду кожного суб’єкта персональних даних – фізичних осіб, щодо надання дозволу на їх обробку, повідомивши його в письмовій формі про мету збору цих даних та їх обробки, його права, у зв’язку з включенням інформації про нього до бази персональних даних, та осіб, яким ці дані передаються.

4.                 Зареєструвати існуючу базу персональних даних «Працівники» у Державному реєстрі баз персональних даних шляхом подання заяви до Державної служби України з питань захисту персональних даних.

5.                 Своєчасно повідомляти уповноважений державний орган з питань захисту персональних даних про зміну відомостей, що подаються для реєстрації бази персональних даних у визначений законом термін.

6.                 Призначити особою, відповідальною за організацію роботи, пов’язану з захистом персональних даних при їх обробці, а саме, бази персональних даних «Працівники» :

6.1 У формі картотек –

6.2 На електронних носіях –

Особам, відповідальним за організацію роботи, пов’язану з захистом персональних даних при їх обробці, розробити та подати мені на затвердження  Положення про обробку і захист персональних даних у базі даних  «Працівники», володільцем яких є Жидачівська міська рада.

7.                 Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на …

Міський  голова                                                      В.Левко

 

Додати коментар: