gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Протокол 35-ї сесії Жидачівської міської ради від 23.07.2019 р. Друк
Понеділок, 29 липня 2019, 12:01

П Р О Т О К О Л № 35

пленарного засідання 35-ї сесії Жидачівської міської ради5

сьомого скликання 2015 – 2020 рр. від 23.07.2019 р.

 

Загальний   склад міської ради: 26 депутатів

Присутні на сесії – 17 депутатів і міський голова                                                                       (реєстраційний список додається)  

 

Головуючий на сесії – міський голова В.Левко.

Лічильники депутати міської ради С.Багрій, М.Бричко.

Порядок денний, запропонований відповідно до розпорядження від 10.07.2019 р. № 103, з внесеними змінами і доповненнями затверджується одноголосно.

Протокольний запис пленарного засідання   міської ради подано у книзі протоколів пленарних   засідань Жидачівської   міської   ради VІІ скликання 2015 – 2020 рр. (протокол № 35).

Результати поіменного голосування додані до рішень, прийнятих на пленарному засіданні 35-ї сесії міської ради.

           На 35-й сесії розглянуто і прийнято рішення одноголосно або більшістю голосів з наступних питань:

 

1. Затвердження звіту про виконання бюджету міста Жидачева за I-е півріччя 2019 року

Рішення № 672 додається.

2. Про внесення змін до показників бюджету міста Жидачева на 2019 рік

Рішення № 673 додається.

3. Про внесення змін до рішення Жидачівської міської ради від 20.12.2018 р. № 577

Рішення № 674 додається.

4. Про затвердження Правил благоустрою території міста Жидачева

Рішення № 675 додається.

5. Про затвердження Програми партнерських взаємовідносин Жидачівської міської ради з релігійними організаціями міста Жидачева на 2019-2020 роки

Рішення № 676 додається.

            6. Про продаж права оренди земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Грушевського М., 38 А для будівництва та обслуговування спортивного комплексу та басейну

Рішення № 677 додається.

            7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Федьковича Ю., 6 та передачу її безоплатно у власність для будівництва і   обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Білик Л.М.)

Рішення № 678 додається.

            8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Тиха, 3 та передачу її безоплатно у власність для будівництва і   обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Благий В.В.)

Рішення № 679 додається.

            9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці   Стуса В., 18 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування     житлового будинку, господарських будівель і споруд (Василечко М.В.)

Рішення № 680 додається.

            10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Грушевського М., 56 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і     обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Давидчак Л.Є.)

Рішення № 681 додається.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Чайковського П., 7 А і передачу її безоплатно у власність для будівництва і     обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Кизимишин М.В.)

Рішення № 682 додається.

            12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці     Гоголя М., 14 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування     житлового будинку, господарських будівель і споруд (Малашенко Р.О.)

Рішення № 683 додається.

            13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Чайковського, 29 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування     житлового будинку, господарських будівель і споруд (Матвіїв Н.М.)

Рішення № 684 додається.

            14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці   Героїв Крут, 5 і передачу її безоплатно у власність для будівництва і обслуговування   житлового будинку, господарських будівель і споруд (Німко М.Я.)

Рішення № 685 додається.

            15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у місті Жидачеві на вулиці Шашкевича, 65 і передачу її безоплатно у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Мартинів О.І., Стасина А.М.)

Рішення № 686 додається.

           

 

Міський голова                                                   Володимир ЛЕВКО

 

 

 

Протокол вела О.Лешковят

 
№ 71 Про внесення змін до рішення Жидачівської міської ради від 24.12.2020 р. № 45 Друк
Субота, 09 січня 2021, 18:48

УКРАЇНА

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

3 сесія VIII скликання 2020-2025 рр.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.01.2021                                                                    № 71                                                   м. Жидачів

                                                

Про внесення змін до рішення Жидачівської

міської ради від 24.12.2020 р. № 45 Про

реорганізацію міського будинку

культури «Папірник» та Комунального закладу

«Жидачівський районний Народний дім»

Жидачівської районної ради Львівської області

 

З метою впорядкування мережі закладів культури, які є на території міста Жидачева, керуючись Бюджетним, Цивільним та Господарським Кодексами України, статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Жидачівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення Жидачівської міської ради від 24.12.2020 р. № 45 Про реорганізацію міського будинку культури «Папірник» та Комунального закладу «Жидачівський районний Народний дім» Жидачівської районної ради Львівської області“, виклавши його в новій редакції:

 

Про реорганізацію міського будинку

культури «Папірник» та Комунального закладу

«Жидачівський районний народний дім»

Жидачівської міської ради Львівської області

 

У зв’язку з передачею КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЖИДАЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ НАРОДНИЙ ДІМ ЖИДАЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ із спільної власності територіальних громад Жидачівського району у комунальну власність Жидачівської міської територіальної громади та з метою впорядкування мережі закладів культури, які є на території міста Жидачева, керуючись Бюджетним, Цивільним та Господарським Кодексами України, статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Жидачівська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Реорганізувати шляхом злиття МІСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ ПАПІРНИК(81700, Україна, Львівська область, Жидачівський район, місто Жидачів, вулиця Шевченка Т., будинок 1, код ЄДРПОУ 35785646) та КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЖИДАЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ НАРОДНИЙ ДІМ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (81700 Україна, Львівська область, Жидачівський район, місто Жидачів, вулиця Міцкевича, будинок 11, код ЄДРПОУ 36738267) .

2. Утворити КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЖИДАЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ УДЕЧпісля завершення процедури реорганізації.

3. Доручити виконавчому комітету Жидачівської міської ради здійснити всі організаційно-правові заходи щодо проведення реорганізації закладів, вказаних в пунктах. 1, 2 рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення; з питань законності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики.

Міський голова                                               Володимир ЛЕВКО

71_reorganizaciya_kultury

 
Про затвердження редакційного статуту Редакції радіомовлення «Жидачів FM» Друк
Вівторок, 15 грудня 2020, 19:53

Про затвердження редакційного статуту

Редакції радіомовлення «Жидачів FM»,

його директора та створення редакційної ради

 

Відповідно до Законів України «Про телебачення і радіомовлення», «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», враховуючи рішення Жидачівської районної ради від 17.11.2020р. № 567 та рішення Жидачівської міської ради від 24.11.2020 р. № 12 щодо передачі-прийняття із спільної власності територіальних громад Жидачівського району у комунальну власність Жидачівської міської територіальної громади бюджетних установ та майна, керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Жидачівська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Засновником Редакції радіомовлення «Жидачів FM» є Жидачівська міська рада.
  2. Затвердити в новій редакції редакційний статут Редакції радіомовлення «Жидачів FM».
  3. Затвердити на посаді директора Редакції радіомовлення «Жидачів FM» Берник-Данилець Ірину Ігорівну та уповноважити її провести державну перереєстрацію установи.
  4. Затвердити Редакційну раду у складі 4 осіб:

Данилець А. З.

Гаврильчук Я. Г.

Берник-Данилець І. І.

Процан І.-В. М.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення; з питань законності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики.

 
№148 Про розгляд звернень управителя щодо розірвання договорів про надання послуг з управління будинком Друк
Вівторок, 10 листопада 2020, 15:41

                                                                              

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я


Від 06. 11.2020р.                                                      №148                                               м.Жидачів

Про розгляд звернень управителя щодо розірвання

договорів про надання послуг з управління будинком


Розглянувши клопотання Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства №160 від 18.05.2020р та №382 від 16.10.2020р щодо припинення   дії договору про надання послуг у зв’язку із обранням управителя   та волевиявленням співвласників   багатоквартирного будинку на укладання договору про надання послуг з управління будинком з уповноваженими особами, обраними на загальних зборах багатоквартирного будинку, відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» , керуючись п.20 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради, ВИРІШИВ:

 

1. Припинити дію договорів про надання послуг з утримання будинком у зв’язку із обранням управителя   та волевиявленням співвласників   багатоквартирного будинку на укладання договору про надання послуг з управління будинком з уповноваженими особами, обраними на загальних зборах багатоквартирного будинку №19 по вул. Я.Мудрого, №15 по вул. Коцюбинського, №10 по вул. Зелена та внести зміни в рішення виконавчого комету №183 від 02.12.2019р виключивши п. 7,47,72 в додатку №1.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на члена виконавчого комітету Гаврильчука Я.Г.

 

 

           Міський голова                                     Володимир ЛЕВКО

 
Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації Друк
Вівторок, 25 серпня 2020, 08:40

У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                        МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 Від  11.08.2020 р.                                         №133                                                    м.Жидачів                            

Про   відведення  місць   та обладнання  стендів

для розміщення  матеріалів  передвиборної  агітації

вибори 25.10.2020 р.

 

 

        З метою  сприяння  проведенню передвиборної агітації в м. .Жидачеві та  відповідно  до пункту 3 статті 53, Виборчого кодексу України:

  1. Відвести  у місті Жидачеві місця  у людних місцях  для розміщення  матеріалів передвиборчої агітації  (палаток), а саме:

-          біля  пам`ятника  Т.Шевченка по вул. Шашкевича;

-          біля районної бібліотеки  по вул.  Шашкевича;

-          на площі Свободи (в сквері);

-          біля міського будинку культури «Папірник» по вул. Шевченка;

-          біля недіючого кладовища по вул. Грушевського.

  1. Обладнати стенди, дошки оголошень для  передвиборчої агітації на території  міста Жидачева, а саме:

-          вул.Шашкевича, 6, дошка оголошень біля перукарні «Магія»;

-          вул.22 Січня, 1, дошка оголошень на території житлового масиву «За переїздом»;

-          вул.Січових Стрільців, 26, «тумба» для оголошень на території автостанції;

-          вул.Героїв Крут, 2, «тумба» для оголошень на території житлового масиву «Гора»;

-          вул.Шевченка,1, дошка оголошень біля міського будинку культури «Папірник».

  1. Доручити Жидачівському МВУКГ провести до 20.08.2020р. упорядкування зазначених у п.2 даного рішення дошок оголошень, стендів.
  2. Заборонити розміщення друкованих інформаційних та агітаційних матеріалів у невстановлених місцях (на фасадах будинків, електричних опорах, пам'ятниках, огорожах тощо).
  3. Оприлюднити дане розпорядження  на веб-сторінці міської ради.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря виконому Жидачівської міської ради (Я.Турченяк).  

                         Міський голова                                Володимир ЛЕВКО                  

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 636