gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

№ 220 Про підготовку матеріалів на конкурс на право оренди нежитлових приміщень Друк
П'ятниця, 30 листопада 2012, 13:15

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

23.11.2012 р.                                                 № 220                                                 м.Жидачів

Про підготовку матеріалів на

конкурс на право оренди

нежитлових приміщень


Враховуючи наявність вільних нежитлових приміщень, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Жидачева, керуючись Законом України „Про оренду державного та комунального майна” від 10.04.1992р. № 2269-Х11 із змінами і доповненнями, Методикою розрахунку та пропорції розподілу плати за оренду майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, затвердженої рішенням Жидачівської міської ради від 23.05.2012р. №412, Положенням про проведення конкурсу на право оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, затвердженим рішенням Жидачівської міської ради від 23.05.2006р. № 302, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Жидачівської міської ради В И Р І Ш И В:

1. Замовити незалежну оцінки вартості нежитлових приміщень за адресою :

- вул. Шевченка, 4, площею 17,70 кв. м. ( приміщення колишньго комунгоспу);

- вул. Шевченка, 4, площею 11,59 кв. м. ( приміщення колишнього комунгоспу)

               - вул. Кобзарева, 2, площею 12 кв.м.(приміщення колишньої польської школи)

- вул.. Шашкевича, 8, площею 31,4 кв.м. ( приміщення «Спілки пасічників»)

- площі Свободи, 5, площею 47,72 кв.м. (приміщення вед аптеки)

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконкому Камінського І.С..

Міський голова                                                               В. Левко

 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для складання державних актів на право постійного користування земельними ділянками в межах території Жидачівської міської Друк
Середа, 14 листопада 2012, 13:02

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

20.11.2012                                                         №                                                 м. Жидачів

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на

місцевості) для складання державних актів на  право

постійного користування земельними ділянками в межах

території Жидачівської міської ради для забезпечення

функціонування  залізничного транспорту на дільниці

Ходорів – Гніздичів – Стрий

 

(Державне територіально – галузеве об’єднання

„Львівська залізниця”)

 

         Розглянувши клопотання управління державного територіально-галузевого об’єднання „Львівська залізниця” № НГ-10/2911 від 25.09.2012 р. (вх. № 606 від 27.09.2012 р.) щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для складання державних актів на право постійного користування земельними ділянками загальною площею 31,2363 га в межах території Жидачівської міської ради для забезпечення функціонування залізничного транспорту на дільниці Ходорів – Гніздичів – Стрий, враховуючи зауваження та пропозиції Висновку державної експертизи землевпорядної документації від 02.08.2012 р. № 217, беручи до уваги висновок головного архітектора Жидачівського району від 26.05.2010 р. № 37 „Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для складання державного акту на право постійного користування земельною ділянкою Державному територіально-галузевому об’єднанню „Львівська залізниця” для забезпечення функціонування залізничного транспорту на дільницях „Ходорів – Гніздичів – Стрий” в межах території Жидачівської міської ради Жидачівського району”, висновок управління Держкомзему у Жидачівському районі від 18.10.2012 р. № 138 „Про погодження технічної документації із землеустрою, обмеження та сервітути”, керуючись ст. 144 Конституції України, ст.ст. 12, 92, 125, 126 Земельного кодексу України, п.п. 34 п. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити управлінню державного територіально-галузевого об’єднання „Львівська залізниця” технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для       складання державних актів       на   право постійного користування земельними ділянками загальною площею 31,2363 га в межах території Жидачівської міської       ради для забезпечення функціонування   залізничного транспорту на       дільниці Ходорів – Гніздичів – Стрий.
 2. Передати управлінню державного територіально-галузевого об’єднання „Львівська залізниця” у постійне користування земельні ділянки загальною площею 31,2363 га в межах території Жидачівської міської ради із земель залізничного транспорту, за функцією використання – для забезпечення функціонування   залізничного транспорту на       дільниці Ходорів – Гніздичів – Стрий.
 3. Видати управлінню державного територіально-галузевого об’єднання „Львівська залізниця” державні акти на право постійного користування земельним ділянками загальною площею 31,2363 га в межах території Жидачівської міської ради за цільовим призначенням – землі залізничного транспорту, функціональне використання – для забезпечення функціонування   залізничного транспорту на       дільниці Ходорів – Гніздичів – Стрий.
 4. Встановити сервітут на обмежене використання на частину земельної ділянки вказаної у пункті 2 даного рішення, а саме:

-          яка знаходиться в межах червоної лінії автомобільної дороги Львів - Калуш;

-          на якій розміщені інженерні мережі та споруди (лінії електропередач, газопроводи, водопроводи тощо).

 1. Державному територіально-галузевому об’єднанню „Львівська залізниця”:

-          використовувати земельну ділянку за цільовим і функціональним призначенням, з врахуванням охоронних зон інженерних мереж, які розміщені на ній, та забезпечити вільний доступ для їх обслуговування;

-          використовувати земельну ділянку з дотриманням нормативних вимог та врахуванням меж ділянок і забудови на суміжних землекористуваннях;

-          проводити будь-які будівельні роботи у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань                   регулювання земельних відносин та екології (Р.Денис).
 
№ 759 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Жидачеві на вул. Залізнична, 7 Б Друк
Субота, 25 січня 2014, 11:28

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

33 сесія шостого скликання 2010 – 2015 р.р.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

22.01.2014                                                 № 759                                                м. Жидачів

 

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на

місцевості) у м. Жидачеві на вул. Залізнична, 7 Б

для   передачі   її   у постійне користування для  

обслуговування   адміністративного   будинку,

виробничих будівель і нежитлових споруд  

 

(Жидачівське управління водного господарства)

 

Розглянувши клопотання Жидачівського управління водного господарства від 14.01.2014 р. № 13 (вх. № 12 від 15.01.2014 р.) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки орієнтовною площею 2,7900 га у м. Жидачеві на вул. Залізнична, 7 Б (стара адреса: вул. Залізнична, 7 А) для передачі її у постійне користування для обслуговування адміністративного будинку, виробничих будівель і нежитлових споруд, керуючись статтею 144 Конституції України, Земельним кодексом України, Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, Законом України „Про землеустрій”, Законом України „Про Державний земельний кадастр”, підпунктом 34 частини 1 статті 26, стааттею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 

 1. Дати дозвіл на розроблення       технічної документації із       землеустрою
  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 2,7900 га, яка знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Залізнична, 7 Б (стара адреса: вул. Залізнична, 7 А), для передачі її у постійне користування для обслуговування адміністративного будинку, виробничих будівель і нежитлових споруд.
 2. Дати дозвіл Жидачівському управлінню водного господарства виступити замовником документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, і звернутися до суб’єкта господарювання, який отримав ліцензію на проведення робіт із землеустрою, щодо її виготовлення.
 3. Доручити розробнику документації із землеустрою, вказаної у пункті 1 цього рішення, подати її до органу виконавчої влади, що реалізує політику у сфері земельних відносин, для внесення відомостей до Державного земельного кадастру.
 4. Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку документацію із землеустрою вказану у пункті 1 цього рішення подати на затвердження у Жидачівську міську раду.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та екології (Р.Денис).

 

Міський голова                                                   В.Левко.

 
№ 219 Про підготовку матеріалів на продовження оренди нежитлових приміщень Друк
П'ятниця, 30 листопада 2012, 12:51

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

23.11.2012 р.                                                 №  219                                         м.Жидачів

Про підготовку матеріалів

на продовження оренди

нежитлових приміщень


У зв’язку із закінченням терміну дії договорів оренди на нежитлові приміщення, враховуючи Методику розрахунків та пропорції розподілу плати за оренду майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, затвердженої рішенням Жидачівської міської ради від 23.05.2012р. №412, керуючись Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Жидачівської міської ради В И Р І Ш И В:

1. Замовити незалежні оцінки вартості нежитлових приміщень за адресою:

- вул. Шевченка, 4, площею 30,5 кв. м.;

- вул. Мазепи, 28, площею 18,77 кв. м.;

- вул.. Мазепи, 28, площею 28,3 кв.м.;

- вул. Шашкевича, 14, площею 45 кв.м.;

- вул. Шашкевича, 14, площею 26 кв.м.;

- вул. Шашкевича, 14, площею 35,5 кв.м;

- вул. Шашкевича, 8, площею 49,8 кв.м.;

- вул. Шашкевича, 8, площею 28,6 кв.м.;

- вул. Шашкевича, 24, площею 73,9 кв.м.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконкому Камінського І.С..

Міський голова                                                              В. Левко

 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м. Жидачеві на вул. Вокзальна, 8 та передачу її в оренду для обслуговування будівель та споруд магазин-складу Друк
Середа, 14 листопада 2012, 12:59

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

20.11.2012                                                         №                                                 м. Жидачів

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки у м. Жидачеві

на вул. Вокзальна, 8 та передачу її в оренду

для    обслуговування   будівель   та    споруд

магазин-складу

 

(Жидачівська районна спілка споживчих

товариств)

 

         Розглянувши клопотання Жидачівської районної спілки споживчих товариств № 145 від 07.11.2012 р. (вх. № 706 від 07.11.2012 р.) щодо затвердження проекту землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування на земельну ділянку площею 0,5804 га у м. Жидачеві на вул. Вокзальна, 8 на умовах оренди та надати її в оренду терміном на 49 років для обслуговування будівель і споруд магазин-складу, враховуючи зауваження та пропозиції Висновку державної експертизи землевпорядної документації від 17.09.2012 р. № 301, беручи до уваги висновок головного архітектора Жидачівського району від 09.09.2011 р. № 60 „Про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Жидачівській районній спілці споживчих товариств для обслуговування будівель та споруд магазин-складу на вул. Вокзальна, 8 в м. Жидачеві”, висновок управління Держкомзему у Жидачівському районі від 01.09.2011 р. № 58 „Про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Жидачівській районній спілці споживчих товариств в м. Жидачів по вул. Вокзальна, 8”, керуючись ст. 144 Конституції України, Земельним кодексом України, Законом України „Про оренду землі”, п. 1 ст. 287, ст.ст. 288, 289 Податкового кодексу України, п.п. 34 п. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити Жидачівській районній спілці споживчих товариств проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5804 га, яка знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Вокзальна, 8, для складання документів, що посвідчують право (оренда) на вказану земельну ділянку для обслуговування будівель і споруд магазин-складу.
 2. Передати Жидачівській районній спілці споживчих товариств в оренду до 31.12.2022 р. земельну ділянку площею 0,5804 га, яка знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Вокзальна, 8, із земель житлової та громадської забудови, за функцією використання – для обслуговування будівель і споруд магазин-складу.
 3. Встановити сервітут на обмежене використання на частину земельної ділянки вказаної у пункті 2 даного рішення для обслуговування інженерних мереж та споруд, які розміщені на ній.
 4. Жидачівській районній спілці споживчих товариств:

-          у місячний термін укласти з Жидачівською міською радою договір оренди земельної ділянки вказаної у пункті 2 даного рішення та провести його державну реєстрацію;

-          укласти договір про встановлення земельного сервітуту на частину вказаної у пункті 2 даного рішення земельної ділянки на право проїзду до інженерних мереж і споруд, які розміщені на ній, та провести його державну реєстрацію;

-          використовувати земельну ділянку за цільовим і функціональним призначенням, з врахуванням охоронних зон інженерних мереж, які розміщені на ній, та забезпечити вільний доступ для їх обслуговування відповідно до договору про встановлення земельного сервітуту;

-          використовувати земельну ділянку з дотриманням нормативних вимог та врахуванням меж ділянок і забудови на суміжних землекористуваннях;

-          проводити будь-які будівельні роботи у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань                   регулювання земельних відносин та екології (Р.Денис).

 

 

 

 
<< Початок < Попередня 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 Наступна > Кінець >>

Сторінка 632 з 717