gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

№ 211 Про розгляд заяви фізичної особи – підприємця Ковальчук М.В. Друк
П'ятниця, 30 листопада 2012, 12:41

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я


Від 30.10.2012р.               № 211                                                               м.Жидачів

 

Про розгляд заяви  

фізичної особи – підприємця Ковальчук М.В.

 

           Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Ковальчук Мар`яни Володимирівни, щодо надання дозволу на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельні ділянці по вул. Грушевського 12А, враховуючи подані матеріали (договір оренди землі від 01.06.2012р, копію державного акту на право власності на землю, серія № 052949, копію свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи – підприємця, серія В03 № 584270, копія паспорту Ковальчук М.В. графічні матеріали із зазначенням   місця розташування   тимчасових споруд), керуючись ст.31, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні» та Наказом Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово – комунального господарства від 21.10.2011р №244 « Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:

     1. Дати дозвіл фізичній особі – підприємцю Ковальчук Мар`яні Володимирівні на виготовлення паспорта прив’язки розміщення тимчасових споруд  для провадження  підприємницької діяльності на вул. Грушевського,12А у м.Жидачеві.

     2 Фізичній особі – підприємцю Ковальчук М.В. звернутися у проектну організацію щодо виготовлення паспорта прив’язки розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на вул. Грушевського, 12А у м.Жидачеві.

   3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на Камінського І.С.

Міський голова                                             В.Левко

 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Вокзальна, 3 Б для складання документів, що посвідчують право користування (оренда) вказаною земельною ділянкою для обслуговування приміщень нежитлової будівл Друк
Вівторок, 25 вересня 2012, 14:50

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

____2012                                                 № ____                                                       м. Жидачів

    

Про надання дозволу на розроблення проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у місті Жидачеві на вулиці Вокзальна, 3 Б для

складання документів, що посвідчують право

користування (оренда)  вказаною  земельною

ділянкою  для   обслуговування  приміщень

нежитлової будівлі

 

(ФО – П Новіков М.М.)

 

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Новікова Миколи Миколайовича від 05.09.2012 р. (вх. № 556 від 05.09.2012 р.) щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельну ділянку площею 0,25 га, яка знаходиться у м. Жидачеві на вул. Вокзальна, 3 для обслуговування приміщень нежитлової будівлі, враховуючи письмову згоду існуючого землекористувача Жидачівську районну спілку споживчих товариств на передачу в користування заявнику вказаної вище земельної ділянки, зважаючи на відсутність встановлених в натурі (на місцевості) її меж, беручи до уваги рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 20.09.2012 р. № 169, керуючись ст. 144 Конституції України, Земельним кодексом України, Законом України „Про землеустрій”, ст. 9 Закону України „Про державну експертизу землевпорядної документації”, п.п. 34 п. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 р. № 677 „Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 

 1. Дати дозвіл на розроблення       проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2624 га, яка знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Вокзальна, 3 Б, для передачі її у користування (оренда) фізичній особі – підприємцю Новікову Миколі Миколайовичу для обслуговування приміщень нежитлової будівлі.
 2. Дати дозвіл фізичній особі – підприємцю Новікову Миколі Миколайовичу звернутися до суб’єкта господарювання, який отримав ліцензію на провадження господарської діяльності щодо проведення землевпорядних робіт, для виготовлення документації із землеустрою вказаної у пункті 1 даного рішення.
 3. Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку документацію із землеустрою вказану у пункті 1 даного рішення після отримання Висновку державної експертизи землевпорядної документації подати на затвердження у Жидачівську міську раду.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та екології (Р.Денис).
 
№ 750 Про звернення до Президента України та народних депутатів фракції Партії Регіонів і Комуністичної партії України у Верховній Раді України сьомого скликання Друк
Субота, 25 січня 2014, 11:18

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

33 сесія шостого скликання 2010 – 2015 р.р.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

22.01.2014                                        № 750                                               м. Жидачів

 

Про звернення до Президента України та

народних депутатів фракції Партії Регіонів

і Комуністичної партії України у Верховній

Раді України сьомого скликання

 

         Обговоривши проект рішення щодо звернення до Президента України та народних депутатів фракції Партії Регіонів і Комуністичної партії України у Верховній Раді України сьомого скликання, керуючись Конституцією України, Законом України „Про статус народного депутата України”, Законом України „Про статус депутатів місцевих рад”, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 

 1. 1.Схвалити звернення до Президента України та народних депутатів фракції Партії Регіонів і Комуністичної партії України у Верховній Раді України (додається).
 2. 2.Доручити міському голові м. Жидачева направити звернення вказане у пункті 1 цього рішення до Президента України та до Верховної Ради України.
 3. 3.Оприлюднити це звернення на офіційному сайті Жидачівської міської ради та у інформаційному бюлетені міської ради „Удеч сьогодні”.
 4. 4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку, праці і соціального захисту населення (В.Гивель).

 

 

 

 

Міський голова                                       В.Левко.


ДОДАТОК

до рішення Жидачівської міської

ради від 22.01.2014 р. № 750

 

 

 

З В Е Р Н Е Н Н Я

до Президента України та народних депутатів

фракції Партії Регіонів і Комуністичної партії України

у Верховній Раді України сьомого скликання

 

 

         Ми, депутати Жидачівської міської ради глибоко обурені прийнятими у неконституційний спосіб та з порушеннями Регламенту Верховної Ради України, затвердженого Законом України «Про Регламент Верховної Ради України» від 10 лютого 2010 року № 1861-VI, так званих «законів 16 січня».

         Вимагаємо невідкладно скасувати ці абсурдні «закони», які порушують норми Конституції України та громадянські права українців.

Закликаємо вас не випробовувати терпіння українського народу і повернутись у правове та конституційне русло для досягнення миру і злагоди в Україні.

 

 

 

 
№ 210 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості поточного ремонту вулиці Вокзальної в м. Жидачеві Друк
П'ятниця, 30 листопада 2012, 12:40

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я


від   30.10.2012 р.                             № 210                         м.Жидачів

Про затвердження   зведеного кошторисного

розрахунку вартості поточного ремонту

вулиці Вокзальної в м. Жидачеві


Розглянувши кошторисну документацію щодо поточного ремонту   дороги вулиці Вокзальної в   м.Жидачева, надану   ТзОВ «Шляхбудсервіс», керуючись ст..30, ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:

 1. 1.Затвердити зведений кошторисний розрахунок   вартості будівництва:

1.1. «Поточний ремонт дороги по вул. Вокзальна в м.Жидачів» в сумі 9,17640 тис. грн.

Міський голова                                                                   В.С.Левко

 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку по вул. Пушкіна О., 9 та передачу безоплатно у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку Друк
Вівторок, 25 вересня 2012, 14:46

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

_____.2012                                                 № ___                                                     м. Жидачів

 

Про затвердження технічної документації із

землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують   право   власності   на   земельну

ділянку у м. Жидачеві на вул. Пушкіна О., 9

та передачу безоплатно у власність вказаної  

земельної   ділянки   для   будівництва   та

обслуговування жилого будинку, господарських

будівель і споруд

 

(Коханевич І.В.)

 

Розглянувши заяву Коханевич Іванни Василівни від 12.09.2012 р. (вх. № 400 від 13.09.2012 р.) щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,0250 га, яка знаходиться у м. Жидачеві на вул. Пушкіна, 9, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст. 144 Конституції України, Земельним кодексом України, п.п. 34 п. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, наказом Державного комітету України по земельних ресурсах від 04.05.1999 р. № 43 „Про затвердження Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право приватної власності на землю, право колективної власності на землю, право власності на землю і право постійного користування землею (в тому числі на умовах оренди) та договорів оренди землі”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності Коханевич Іванни Василівни на земельну ділянку площею 0,0250 га, яка знаходиться за адресою Львівська обл., м. Жидачів, вул. Пушкіна О., 9, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
 2. Передати Коханевич Іванні Василівні безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0250 га, яка знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Пушкіна О., 9, із земель житлової та громадської забудови, за функцією використання – для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
 3. Видати Коханевич Іванні Василівні державний акт на право власності на земельну ділянку вказану у пункті 2 даного рішення.
 4. Коханевич Іванні Василівні:

4.1. використовувати земельну ділянку з дотриманням нормативних вимог та з врахуванням меж ділянок і забудови на суміжних землекористуваннях;

4.2. проводити будь-які будівельні роботи у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та екології (Р.Денис).

 

 
<< Початок < Попередня 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 Наступна > Кінець >>

Сторінка 635 з 717