gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

№ 489 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на вул. Чорновола В., 7 та передачу безоплатно у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку Друк
П'ятниця, 07 вересня 2012, 15:58

  

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

18 сесія шостого скликання 2010 – 2015 р.р.

 

Р І Ш Е Н Н Я


20.08.2012                                                  № 489                                                м. Жидачів

 

Про затвердження технічної документації із

землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують   право   власності   на   земельну

ділянку у м. Жидачеві, вул. Чорновола В., 7

та передачу безоплатно у власність вказаної  

земельної   ділянки   для   будівництва   та

обслуговування жилого будинку, господарських

будівель і споруд

 

Розглянувши заяву Данилевського Олександра Івановича від 13.08.2012 р. (вх. № 358 від 13.08.2012 р.) щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,0885 га, яка знаходиться у м. Жидачеві на вул. Чорновола В., 7, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст. 144 Конституції України, Земельним кодексом України, п.п. 34 п. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, наказом Державного комітету України по земельних ресурсах від 04.05.1999 р. № 43 „Про затвердження Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право приватної власності на землю, право колективної власності на землю, право власності на землю і право постійного користування землею (в тому числі на умовах оренди) та договорів оренди землі”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності Данилевського Олександра Івановича на земельну ділянку площею 0,0885 га, яка знаходиться за адресою Львівська обл., м. Жидачів, вул. Чорновола В., 7, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
 2. Передати Данилевському Олександру Івановичу безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0885 га, яка знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Чорновола В., 7, із земель житлової та громадської забудови, за функцією використання – для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
 3. Видати Данилевському Олександру Івановичу державний акт на право власності на земельну ділянку вказану у пункті 2 даного рішення.
 4. Данилевському Олександру Івановичу:

4.1. використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням з дотриманням нормативних вимог та з врахуванням меж ділянок і забудови на суміжних землекористуваннях;

4.2. проводити будь-які будівельні роботи при наявності проектної документації та отримання дозволу (повідомлення, декларації) на виконання будівельних робіт в інспекції Держархбудконтролю у Львівській області.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та екології (Р.Денис).

 

Міський голова                                                        В.Левко.

 
№ 18 Про оформлення права власності на торговий центр з торговими павільйонами та торговим комплексом по реалізації промислових та продовольчих товарів на вул. Грушевського, 37 Друк
П'ятниця, 10 лютого 2012, 17:37

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я


від 09.02.2012р.                                                 № 18                               м. Жидачів

Про оформлення права власності

на торговий центр з торговими павільйонами

та торговим комплексом по реалізації промислових

та продовольчих товарів на вул. Грушевського, 37

в м.Жидачеві.

 

               Розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Ніка» від 24.01.12р (вхідний №39 від 24.01.12р) про оформлення права власності на   торговий центр з торговими павільйонами та торговим комплексом по реалізації промислових та продовольчих товарів на вул. Грушевського, 37 в м.Жидачеві, беручи до уваги подану декларацію про готовність об`єкта до експлуатації, зареєстровану Інспекцією державного архітектурно–будівельного контролю у Львівській області від 17 січня 2012 року №ЛВ 14312007025, керуючись Тимчасовим Положенням про порядок державної реєстрації прав власності на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України №7/5 від 7.02.02р., зареєстрованого в Міністерстві Юстиції України від 18.02.02р. № 157/6445, із змінами, п. 10 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

   1.Оформити та видати свідоцтво про право власності на торговий центр з торговими павільйонами та торговим комплексом по реалізації промислових та продовольчих товарів

на вул. Грушевського, 37 в м.Жидачеві, загальною площею 1300,70 кв.м за     товариством з обмеженою відповідальністю «Ніка» .

2.Зобов`язати товариство з обмеженою відповідальністю «Ніка» провести замощення із сторони вул. Грушевського тротуару біля торгового центру   та завершити опоряджувальні роботи до 01.06.2012 року.

     3. Доручити Стрийському міжрайонному бюро технічної інвентаризації провести реєстрацію права власності на нежитлові будівлі згідно даного рішення.

 

 

 

                       Міський голова                                                               В.Левко

 
№ 488 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку на вул. Бандери С., 22 та передачу безоплатно у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку Друк
П'ятниця, 07 вересня 2012, 15:57

  

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

18 сесія шостого скликання 2010 – 2015 р.р.

 

Р І Ш Е Н Н Я


20.08.2012                                                  № 488                                               м. Жидачів

 

Про затвердження технічної документації із

землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують   право   власності   на   земельну

ділянку у м. Жидачеві, вул. Бандери С., 22

та передачу безоплатно у власність вказаної  

земельної   ділянки   для   будівництва   та

обслуговування жилого будинку, господарських

будівель і споруд

      

(Найда І.С.)

 

Розглянувши заяву Найди Ірини Стефанівни від 13.08.2012 р. (вх. № 359 від 13.08.2012 р.) щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,0782 га, яка знаходиться у м. Жидачеві на вул. Бандери С., 22, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст. 144 Конституції України, Земельним кодексом України, п.п. 34 п. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, наказом Державного комітету України по земельних ресурсах від 04.05.1999 р. № 43 „Про затвердження Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право приватної власності на землю, право колективної власності на землю, право власності на землю і право постійного користування землею (в тому числі на умовах оренди) та договорів оренди землі”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності Найди Ірини Стефанівни на земельну ділянку площею 0,0782 га, яка знаходиться за адресою Львівська обл., м. Жидачів, вул. Бандери С., 22, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
 2. Передати Найді Ірині Стефанівні безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0782 га, яка знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Бандери С., 22, із земель житлової та громадської забудови, за функцією використання – для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
 3. Видати Найді Ірині Стефанівні державний акт на право власності на земельну ділянку вказану у пункті 2 даного рішення.
 4. Найді Ірині Стефанівні:

4.1. використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням з дотриманням нормативних вимог та з врахуванням меж ділянок і забудови на суміжних землекористуваннях;

4.2. проводити будь-які будівельні роботи при наявності проектної документації та отримання дозволу (повідомлення, декларації) на виконання будівельних робіт в інспекції Держархбудконтролю у Львівській області.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та екології (Р.Денис).

 

Міський голова                                                        В.Левко.

 
№ 17 Про надання матеріальної допомоги Друк
П'ятниця, 10 лютого 2012, 17:35

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я


Від 09.02.2012р.                                          № 17                                               м.Жидачів

Про надання матеріальної допомоги.

(Текст рішення не опублікований у зв'язку з тим, що він містить конфіденційну інформацію про фізичну особу (ст. 11 Закону України "Про інформацію")


 
№ 487 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по переоформленню банка державного акта на право власності на земельну ділянку на вул. Шевченка, 22 для будівництва і обслуговування жилого будинку Друк
П'ятниця, 07 вересня 2012, 15:56

  

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

18 сесія шостого скликання 2010 – 2015 р.р.

 

Р І Ш Е Н Н Я


20.08.2012                                                  № 487                                                   м. Жидачів

 

Про затвердження технічної документації із

землеустрою щодо складання документів по

переоформленню банка державного акта на

право власності на земельну ділянку у місті

Жидачеві   на   вулиці   Шевченка,   22   для

будівництва і обслуговування жилого будинку,

господарських будівель і споруд

(Грушка Р.В., Пілат Л.Т.)

 

Розглянувши заяву Грушка Розалії Василівни та Пілат Лідії Теодорівни від 07.08.2012 р. (вх. № 354 від 07.08.2012 р.) щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по переоформленню бланка державного акта на право власності на земельну ділянку у м. Жидачеві на вул. Шевченка, 22 для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, беручи до уваги ухвалу Жидачівського районного суду від 20.12.2011 р. (справа № 2-980/11р.), враховуючи план розподілу вказаної вище земельної ділянки, зважаючи на рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 20.07.2012 р. № 133 „Про впорядкування адресного господарства на вул. Шевченка, 22 у м. Жидачеві”, керуючись ст. 144 Конституції України, Земельним кодексом України, п.п. 34 п. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, наказом Державного комітету України по земельних ресурсах від 04.05.1999 р. № 43 „Про затвердження Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право приватної власності на землю, право колективної власності на землю, право власності на землю і право постійного користування землею (в тому числі на умовах оренди) та договорів оренди землі”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів по переоформленню бланка державного акта, що посвідчує право власності на земельну ділянку площею 0,1000 га, яка знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шевченка, 22, за функцією використання – для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
 2. Видати Грушка Розалії Василівні державний акт на право власності на земельну ділянку площею 0,0500 га, яка знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шевченка, 22 А, за функцією використання – для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
 3. Видати Пілат Лідії Теодорівні державний акт на право власності на земельну ділянку площею 0,0500 га, яка знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шевченка, 22, за функцією використання – для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
 4. Грушка Розалії Василівні та Пілат Лідії Теодорівні:

4.1. використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням з дотриманням нормативних вимог та з врахуванням меж ділянок і забудови на суміжних землекористуваннях;

4.2. проводити будь-які будівельні роботи при наявності проектної документації та отримання дозволу (повідомлення, декларації) на виконання будівельних робіт в інспекції Держархбудконтролю у Львівській області.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та екології (Р.Денис).

 

 

 

 

Міський голова                                                        В.Левко.

 
<< Початок < Попередня 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 Наступна > Кінець >>

Сторінка 636 з 667