gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

№ 196 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.02.2012р № 28 «Про коригування тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії» Друк
П'ятниця, 30 листопада 2012, 12:09

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я


11.10.2012р.                                                № 196                                                     м. Жидачів

Про внесення змін до рішення виконавчого

комітету від 09.02.2012р № 28

«Про коригування  тарифів на послуги

з виробництва, транспортування та

постачання теплової енергії»

 

Розглянувши клопотання МКП „Жидачівтеплокомуненерго” від 10.10.2012р № 203/1 щодо внесення змін до п.1.2 рішення виконавчого комітету №28 від 09.02.12р. щодо зменшення тарифу на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних установ і організацій та інших споживачів у зв’язку із зменшенням вартості природного газу на виробництво теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів та розрахунки економічно обґрунтованих планових витрат на виробництво теплової енергії з урахуванням скоригованих індивідуальних складових витрат, за якими відбулися цінові зміни у розрахунках планових витрат, відповідно до Постанови КМУ від 01.06.2011р №869 «Про затвердження єдиного підходу до формування тарифів на житлово- комунальні послуги», Закону України «Про теплопостачання», керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 09.02.2012р № 28 «Про коригування   тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії» виклавши п.1.2 рішення в такій редакції:

«1.2. Для бюджетних установ і організацій та інших споживачів в   розмірі:

- центральне опалення   31,51 грн. за 1 кв. м загальної опалювальної площі в місяць протягом опалювального сезону, або 1057,90 грн. за 1 Гкал. ( при застосуванні приладів обліку);

- підігрів води – 52,00 грн. за 1 куб. м.»

         2. Рішення набуває чинності з початку  опалювального сезону 2012-2013 р.р.

        3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гаврильчука Я.Г.

Міський голова                                                           В. Левко

 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку по вул. Галицького Д., 34 та передачу безоплатно у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку Друк
Четвер, 26 липня 2012, 15:59

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

______2012                                                 № __                                                      м. Жидачів

 

Про затвердження технічної документації із

землеустрою щодо складання документів, що

посвідчують   право   власності   на   земельну

ділянку у м. Жидачеві, вул. Галицького Д., 34

та передачу безоплатно у власність  вказаної  

земельної   ділянки   для   будівництва   та

обслуговування жилого будинку, господарських

будівель і споруд

      

(Турченяк Я.В.)

 

Розглянувши заяву Турченяка Ярослава Володимировича від 03.07.2012 р. (вх. № 217 від 03.07.2012 р.) щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,0655 га, яка знаходиться у м. Жидачеві на вул. Д.Галицького, 34, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст. 144 Конституції України, Земельним кодексом України, п.п. 34 п. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, наказом Державного комітету України по земельних ресурсах від 04.05.1999 р. № 43 „Про затвердження Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право приватної власності на землю, право колективної власності на землю, право власності на землю і право постійного користування землею (в тому числі на умовах оренди) та договорів оренди землі”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності Турченяка Ярослава Володимировича на земельну ділянку площею 0,0655 га, яка знаходиться за адресою Львівська обл., м. Жидачів, вул. Галицького Д., 34, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
 2. Передати Турченяку Ярославу Володимировичу безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0655 га, яка знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Галицького Д., 34, із земель житлової та громадської забудови, за функцією використання – для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
 3. Видати Турченяку Ярославу Володимировичу державний акт на право власності на земельну ділянку вказану у пункті 2 даного рішення.
 4. Турченяку Ярославу Володимировичу:

4.1. використовувати земельну ділянку з дотриманням нормативних вимог та з врахуванням меж ділянок і забудови на суміжних землекористуваннях;

4.2. проводити будь-які будівельні роботи при наявності проектної документації та отримання дозволу (повідомлення, декларації) на виконання будівельних робіт в інспекції Держархбудконтролю у Львівській області.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та екології (Р.Денис).
 
№ 735 Про суспільну ситуацію в Україні Друк
Понеділок, 09 грудня 2013, 18:22

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

31 сесія шостого скликання 2010 – 2015 р.р.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

04.12.2013                                                 № 735                                               м. Жидачів

Про суспільну ситуацію в Україні

 

Депутати Жидачівської міської ради від імені громади міста Жидачева висловлюють солідарність з молоддю, всіма громадянами, які є небайдужими до долі своєї країни і активно у формі мирних зібрань демонструють свою громадянську позицію та вимагають від Президента України виконати волевиявлення більшості українського народу – у найкоротші терміни підписати Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, як незворотній курс України на євроінтеграцію.

Основний Закон суверенної і незалежної держави України – Конституція України гарантує кожній людині особисту недоторканість (стаття 29), право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань (стаття 34). Події, які сталися на Євромайдані у столиці нашої держави в ніч на 30 листопада 2013 року та 1 грудня 2013 року біля будівлі Адміністрації Президента України сколихнули не тільки українців, європейську спільноту, але й увесь світ. Побиття учасників мирної акції є проявом непрофесійності та жорстокості відповідних органів виконавчої влади, такі дії є негідними для України, яка була, є і буде цивілізованою європейською державою.

Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 1. 1.Висловити солідарність з учасниками Євромайдану у місті Київ та акцій за євроінтеграцію України у місті Жидачеві.
 2. 2.Засудити надзвичайно жорстокі дії спецпідрозділів Міністерства внутрішніх справ України «Беркут» і «Ягуар» проти учасників мирної акції на Євромайдані у м. Київ в ніч на 30 листопада 2013 року та проти мирної акції 1 грудня 2013 року біля будівлі Адміністрації Президента України.
 3. 3.Звернутися до Президента України (додаток 1):

3.1.   з вимогою відправити у відставку Міністра внутрішніх справ України;

3.2.   провести негайне розслідування і притягнути згідно чинного законодавства до відповідальності осіб, винних у жорстокому побитті учасників мирної акції на Євромайдані у м. Київ в ніч на 30 листопада 2013 року та проти мирної акції 1 грудня 2013 року біля будівлі Адміністрації Президента України і безпідставному застосуванні спецзасобів;

3.3.   відправити Прем’єр-Міністра України та очолюваний ним Кабінет Міністрів України у відставку за призупинення підготовки до укладення угоди про асоціацію України з Європейським союзом.  

 1. 4.Доручити виконавчому комітету Жидачівської міської ради:

4.1.   здійснювати контроль за забезпеченням громадського порядку при проведенні зборів, мітингів, маніфестацій і демонстрацій на території міста Жидачева;

4.2.   довести до відома міських установ та організацій рішення Народного віче, яке відбулося у м. Жидачеві 2 грудня 2013 року, про вилучення портретів Віктора Януковича із службових приміщень.

 1. 5.Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря Жидачівської міської ради (О.Лешков’ят.).

 

 

 

Міський голова                                                     В.Левко.

 

ДОДАТОК 1

до рішення Жидачівської міської

ради від 04.12.2013 р. № 735

 

 

З В Е Р Н Е Н Н Я

 

Шановний Пане Президенте!

            Ми, депутати Жидачівської міської ради, від імені громади міста Жидачева, звертаємося до Вас провести негайне розслідування і притягнути згідно чинного законодавства до відповідальності осіб, винних у жорстокому побитті учасників мирної акції на Євромайдані у місті Київ в ніч на 30 листопада 2013 року та проти мирної акції 1 грудня 2013 року біля будівлі Адміністрації Президента України і безпідставному застосуванні спецзасобів.

            Ви, як Гарант Конституції, яка дає кожному громадянину право збиратися мирно, без зброї, проводити збори, мітинги, походи і демонстрації та вільно виражати свої погляди і переконання, не маєте морального права замовчувати факт пролиття крові на майдані, учасниками якого були мирні громадяни, в основному люди молодого віку.

            Спецпідрозділи «Беркут» і «Ягуар» припинили і розігнали мирні зібрання, застосувавши грубу силу. Як свідчать відеоматеріали, які знаходяться у публічному доступі, фізична сила, що була застосована працівниками міліції була надмірною і жорстокою.

            Цей ганебний факт, який побачив увесь світ, не робить нам честі, це не тільки наш встид, це сором України перед іншими цивілізованими країнами та світовою громадськістю.

            Тільки справедливе розслідування і покарання винних осіб може змити людську кров на Євромайдані і повернути нам авторитет демократичної цивілізованої держави.

            Вимагаємо відправити у відставку Міністра внутрішніх справ України та доручити Генеральній прокуратурі України провести розслідування щодо законності дій співробітників міліції, застосування ними спецзасобів, а також забезпечити інформування громадськості про відповідальність тих осіб, які порушили закон і перевищили свої повноваження.

            Вважаємо, що першим кроком до збурення нації було підписання Прем’єр-Міністром Миколою Азаровим розпорядження про призупинення підготовки до укладення угоди про асоціацію України з Європейським союзом. Такі дії керівника Уряду є неприпустимими, оскільки суперечать усім попереднім законодавчим актам щодо євроінтеграції України. Тому за такі дії буде справедливою його відставка та відставка всього складу Кабінету Міністрів.

            Просимо недопустити проявів будь-якої конфронтації, в тому числі з використанням найманих, оплачуванх провокаторів, застосування сили проти учасників мирних акцій за підтримку демократичного курсу нашої країни, курсу на Євроінтеграцію.

            Закликаємо Вас забезпечити організацію та проведення негайного політичного діалогу за участю європейських представників, громадських діячів, представників молоді, журналістів в питанні інтеграції України у Європейський союз.

 
№ 195 Про затвердження кошторису по облаштуванню джерела (обкладання каменем) та водовідвідвідної канави від джерела в м.Жидачів Львівської області (поточний ремонт) Друк
П'ятниця, 30 листопада 2012, 12:08

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 11.10.2012р.                                       № 195                                         м. Жидачів

 

Про затвердження   кошторису по облаштуванню

джерела (обкладання каменем) та водовідвідвідної

канави від джерела в м.Жидачів Львівської області

(поточний ремонт)

 

 

         Розглянувши кошторис по облаштуванню джерела (обкладання каменем) та водовід- відвідної канави від джерела в м.Жидачів Львівської області (поточний ремонт), підготовлений в рамках виконання проекту «Облаштування відпочинкової еколого- краєзнавчої стежки в ландшафтному заказнику «Базиївка» в контексті реалізації   формування екологічної мережі в м.Жидачеві», керуючись ст.30, ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:

          1.Затвердити кошторис по облаштуванню джерела (обкладання каменем) та водовід-   відвідної канави від джерела в м.Жидачів Львівської області (поточний ремонт) в сумі 6,700 тис.грн.

Міський голова                                                                   В.С.Левко

 
Про затвердження технічної документації із землеустрою про проведення робіт по виготовленню державного акта на право власності на земельну ділянку по вул. Симоненка В., 8/1 та передачу безоплатно у спільну часткову власність Друк
Четвер, 26 липня 2012, 15:57

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

______2012                                                 № __                                                       м. Жидачів

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою про проведення робіт  по

виготовленню державного акта на право

власності на земельну ділянку у місті

Жидачеві на вулиці Симоненка В., 8/1 та

передачу безоплатно у спільну часткову

власність вказаної земельної ділянки для

будівництва та обслуговування жилого

будинку, господарських будівель і споруд

      

(Пучковська О.С., Пучковський Е.З.)

 

Розглянувши заяву Пучковської Ольги Семенівни та Пучковського Ернеста Зіновійовича від 23.07.2012 р. (вх. № 320 від 23.07.2012 р.) щодо затвердження технічної документації із землеустрою про проведення робіт по виготовленню державного акта на право власності на земельну ділянку площею 0,0911 га у м. Жидачеві на вул. Симоненка, 8/1 та передачі вказаної земельної ділянки безоплатно у спільну часткову власність (без визначення часток) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, керуючись ст. 144 Конституції України, Земельним кодексом України, п.п. 34 п. 1 ст. 26, ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, наказом Державного комітету України по земельних ресурсах від 04.05.1999 р. № 43 „Про затвердження Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право приватної власності на землю, право колективної власності на землю, право власності на землю і право постійного користування землею (в тому числі на умовах оренди) та договорів оренди землі”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою про проведення робіт по виготовленню державного акта на право власності Пучковської Ольги Семенівни та Пучковського Ернеста Зіновійовича на земельну ділянку площею 0,0911 га, яка знаходиться за адресою Львівська обл., м. Жидачів, вул. Симоненка В., 8/1, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
 2. Передати безоплатно у спільну часткову власність Пучковській Ользі Семенівні 2/3 частини та Пучковському Ернесту Зіновійовичу 1/3 частину земельної ділянки площею 0,0911 га, яка знаходиться за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Симоненка В., 8/1, із земель житлової та громадської забудови, за функцією використання – для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
 3. Видати Пучковській Ользі Семенівні та Пучковському Ернесту Зіновійовичу державний акт на право спільної часткової власності на земельну ділянку вказану у пункті 2 даного рішення.
 4. Пучковській Ользі Семенівні та Пучковському Ернесту Зіновійовичу:

4.1. використовувати земельну ділянку з дотриманням нормативних вимог та врахуванням меж ділянок і забудови на суміжних землекористуваннях;

4.3. проводити будь-які будівельні роботи при наявності проектної документації та отримання дозволу (повідомлення, декларації) на виконання будівельних робіт в інспекції Держархбудконтролю у Львівській області.

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та екології (Р.Денис).
 
<< Початок < Попередня 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 Наступна > Кінець >>

Сторінка 640 з 717