gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 січ   лютий 2019   бер

нпвсчпс
   1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2425262728 
Julianna Willis Technology
№11 Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету на 2019 рік (оновлене) Друк
Вівторок, 05 лютого 2019, 18:24

  

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23.01.2019 р.                                 №11                            м. Жидачів


Про встановлення розміру кошторисної

заробітної плати при визначенні вартості

будівництва об’єктів за рахунок коштів

міського бюджету на 2019 рік (оновлене)

 

   З метою створення єдиного підходу до встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який буде застосовуватись при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету, враховуючи наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів» (далі Порядок) від 20.10.2016 №281 у редакції наказу Мінрегіонбуду від 27.07.18р № 196, керуючись ст.40,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:

 

  1. Встановити граничний розмір кошторисної заробітної плати при визначенні вартості нового та розпочатого будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, поточного ремонту, технічного переоснащення об’єктів за рахунок коштів міського бюджету, що відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8 в розмірі 8500 грн. на 2019 рік

  2. Вважати таким , що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 12.12.2018р №169 «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету на 2019 рік».

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Гаврильчука Я.Г.

 

Міський голова                                                 В.Левко

 
Про затвердження Положення про веб-сайт Жидачівської міської ради Друк
Понеділок, 21 січня 2019, 16:34

ПРОЕКТ РІШЕННЯ  

 

__.__.2019                                                     № __                                               м. Жидачів  

 

Про затвердження Положення про

веб-сайт Жидачівської міської ради

 

З метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності Жидачівської міської ради, поширення і зберігання інформації про діяльність виконавчого комітету міської ради, міських установ та організацій, задоволення інформаційних потреб громадян та юридичних осіб про їх роботу, керуючись статтею 144 Конституції України, законами України „Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації”, „Про доступ до публічної інформації”, „Про інформацію”, статтями 25, 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Затвердити Положення про веб-сайт Жидачівської міської ради (додається).
 2. Доручити виконавчому комітету Жидачівської міської ради здійснювати відповідні заходи для якісного функціонування веб-сайту Жидачівської міської ради.
 3. Фінансування послуг для забезпечення безперебійної роботи та матеріально-технічне забезпечення веб-сайту Жидачівської міської ради здійснювати у відповідності до діючого законодавства України.
 4. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 30.09.2011 р. № 207 „Про затвердження Положення про офіційний сайт Жидачівської міської ради у глобальній інформаційній мережі Інтернет”.
 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань законності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики.

 

ДОДАТОК

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Жидачівської міської

ради від ________ 2019 р. № ___

 

 

П О Л О Ж Е Н Я

про веб-сайт Жидачівської міської ради

 

1. Положення про веб-сайт Жидачівської міської ради (надалі – Положення) розроблено відповідно до Конституції України, законів України „Про інформацію”, „Про доступ до публічної інформації, „Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації”, „Про місцеве самоврядування в Україні”.

2. Положення визначає статус веб-сайту Жидачівської міської ради як офіційного інформаційного ресурсу, що забезпечує висвітлення діяльності Жидачівської міської ради в мережі Інтернет, та як інформаційної складової діяльності міської ради і встановлює порядок роботи з ним.

3. Веб-сайт – це сукупність інформаційних ресурсів (електронних документів), програмних та апаратних засобів з унікальною адресою http://meriya-zhydachiv.lviv.ua/ у мережі Інтернет, що забезпечують доступ юридичних і фізичних осіб до інформаційного ресурсу та інформаційних послуг Жидачівської міської ради.

4. Веб-сайт Жидачівської міської ради є офіційним джерелом інформації Жидачівської міської ради, що забезпечує висвітлення діяльності Жидачівської міської ради, виконавчого комітету Жидачівської міської ради, міського голови м. Жидачева, міських установ та організацій, сприяє обміну інформацією з іншими органами державної влади та органами місцевого самоврядування, інформаційній взаємодії із громадськістю.

5. Головною метою функціонування веб-сайту є виконання наступних завдань:

ü  забезпечення відкритості і прозорості роботи міської ради, її виконавчого комітету, комунальних підприємств міста, установ і організацій, що належать до сфери управління міської ради;

ü  реалізація суспільної комунікації, як засобу спілкування та обміну інформацією міська влада – громада;

ü  максимальне задоволення інформаційних потреб членів територіальної громади міста Жидачева.

6. Забороняється використовувати веб-сайт Жидачівської міської ради в цілях, не повязаних з діяльністю Жидачівської міської ради, її виконавчого комітету, міських установ та організацій, з метою отримання прибутку, а також на порушення законодавства України.

7. Забезпечення координації робіт з інформаційного наповнення веб-сайту Жидачівської міської ради, його супроводу, модерації здійснюють особи, визначені розпорядженням міського голови м. Жидачева.

8. Технічний супровід та підтримку, адміністрування веб-сайту здійснює організація, яка надає відповідний вид послуг, у відповідності до укладеної угоди.

9. Структура та зовнішній вигляд веб-сайту Жидачівської міської ради затверджується рішенням виконавчого комітету Жидачівської міської ради.

10. Рішення щодо наповнення та оновлення інформації на веб-сайті, відповідальність за зміст інформації, що висвітлюється на веб-сайті, несуть відповідальні працівники, визначені розпорядженням міського голови.

11. На веб-сайті розміщується вся публічна інформація, обов’язковість оприлюднення якої передбачена діючим законодавством України.

     Не допускається розміщення інформації, розповсюдження чи оприлюднення якої заборонено законами України, а також інформації рекламно-комерційного характеру, у тому числі, політичної реклами (агітації).       

12. Інформаційний ресурс веб-сайту Жидачівської міської ради містить інформацію про нормативні акти (проекти рішень та рішення ради, рішення виконавчого комітету, розпорядження міського голови), структуру та склад міської влади, новини, історію міста, міські комунальні підприємства, а також фото- та відеоматеріали, що висвітлюють діяльність Жидачівської міської ради.

13. За дорученням міського голови на веб-сайті Жидачівської міської ради може розміщуватися додаткова інформація, висвітлення якої обґрунтоване потребами користувачів.

14. Інформаційний ресурс меню веб-сайту Жидачівської міської ради включає:

ü  «Головна» (новини; доступ до публічної інформації; оголошення, конкурси; державні закупівлі; адміністративні послуги міської ради; Жидачівське об’єднання територіальних громади; місцеві вибори; громадські слухання);

ü  «Про місто» (презентація міста; історія міста та культурна спадщина; статут міста; стратегічні плани економічного розвитку; Жидачів – місто високої якості життя та привабливе для туризму; бюджет міста, міські програми, громадський бюджет; міста – партнери; міські установи та організації; містобудівна документація м. Жидачева);

ü  «Міська влада» ( міська рада; міський голова, виконавчий комітет; апарат міської ради; очищення влади; графік прийому громадян);

ü  «Комунальні підприємства» (Жидачівське МВУКГ, МКП «Жидачівводоканал», МКП «Жидачівтеплокомуненерго»);

ü  «Нормативні акти» (рішення міської ради; рішення виконавчого комітету; розпорядження міського голови; проекти рішень міської ради; регуляторна політика);

ü  «Контакти»;

ü  «Фотогалерея»;

ü  «Відео».

15. Документи, оприлюднення яких здійснюється в обовязковому порядку згідно вимог діючого законодавства України, розміщуються на офіційному веб-сайті міської ради в терміни, визначені відповідними нормативно-правовими актами.

16. Веб-сайт може містити посилання на індивідуальні веб-сторінки підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Жидачівської міської ради.

17. Доступ до веб-сайту Жидачівської міської ради тимчасово зупиняється з таких підстав:

ü  модернізація програмно-технічного забезпечення;

ü  невідкладне реагування на загрози цілісності інформаційного ресурсу.

18. Інформація для розміщення на веб-сайті Жидачівської міської ради формується державною мовою, перед оприлюдненням вона підлягає літературному редагуванню відповідальною особою, призначеною згідно розпорядження міського голови.

19. Усі права на інформацію веб-сайту зберігаються й охороняються відповідно до діючого законодавства України.

       Будь-яке використання матеріалів та інформації з офіційного веб-сайту Жидачівської міської ради для подальшого розповсюдження, розміщення чи друкування дозволяється тільки з посиланням на джерело інформації.

 

 
№ 574 Про затвердження Програми розвитку культури у м. Жидачеві на 2019-2020 рр. Друк
Субота, 22 грудня 2018, 10:14

           ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

                                               м. Жидачів,   Львівської   області

 

                                                 30 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

                           Р І Ш Е Н Н Я

 

20.12.2018                                                           № 574                                               м. Жидачів  

 

Про затвердження Програми розвитку

культури     у     місті     Жидачеві     на

2019 – 2020 роки

З метою створення сприятливих умов для формування творчої особистості, розкриття її здібностей, задоволення культурних, естетичних та духовних потреб мешканців міста Жидачева, керуючись статтею 144 Конституції України, підпунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. 1.Затвердити Програму розвитку культури у місті Жидачеві на 2019 – 2020 роки (додається).
 2. 2.Відділу фінансів і бюджету Жидачівської міської ради здійснювати фінансування Програми за рахунок коштів міського бюджеті м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік.
 3. 3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

Міський голова                                                    В.Левко

 
  

574_kult

  

ДОДАТОК

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Жидачівської міської

ради від 20.12.2018 р. № 574

 


П Р О Г Р А М А

розвитку культури у місті Жидачеві

на 2019 – 2020 роки

 

 

 1. 1.Загальна частина

 

       Культура міста – це цілісна система відтворення творчого, інтелектуального, духовного потенціалу його мешканців. Її розвиток нерозривно зв’язаний з відродженням і розвитком української національної культури, забезпеченням свободи творчості, вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, професійної та аматорської творчості, реалізацією прав громадян на доступ до культурних цінностей.

Провідним центром культури і дозвілля у місті Жидачеві є міський будинок культури „Папірник”, який споруджений в середині ХХ століття. Вже в 1955 році у ньому функціонували понад 20 самодіяльних художніх колективів, серед яких найбільш відомі і популярні духовий оркестр, драматичний гурток, хор, чоловічий і жіночий вокальні ансамблі, танцювальні ансамблі.

Сьогодні у цьому культурному і мистецькому центрі міста реалізують свої таланти і діти, і молодь, і ті кому за … Під керівництвом кваліфікованих керівників працюють народний вокально-інструментальний ансамбль „Галичани”, народний драматичний гурток „Живчик”, народний танцювальний ансамбль „Удеч”, та його молодша танцювальна група, народний духовий оркестр, вокальний ансамбль „Мальви”, вокально-інструментальний ансамбль „Український формат”, всього в будинку культури функціонує 20 гуртків. В останні роки для сприяння доступу глядачів до перегляду творів національної кінематографічної спадщини в будинку культури демонструються фільми вітчизняного виробництва, а також відомі фільми світового кіновиробництва. Демонстрація відомих і визнаних національних та іноземних кінематографічних творів сприяє утвердженню ідей гуманізму, загальнолюдських, національно – культурних та духовних цінностей, розвитку національної свідомості і естетичному вихованню городян.

На території міста функціонують і осередки культури районного підпорядкування, це Жидачівська дитяча музична школа та районний Народний дім, Жидачівська районна центральна бібліотека, Музей історії та мистецтва Жидачівщини, а також громадські організації, які співпрацюють з міськими установами і реалізують спільні культурно-мистецькі заходи.  

 

 1. 2.Обгрунтування необхідності розроблення Програми

 

Розроблення Програми розвитку культури у місті Жидачеві на 2019 – 2020 роки (надалі – Програма) зумовлене необхідністю вдосконалення і підвищення ефективності роботи міських закладів, дотичних до галузі культури і мистецтва, спрямування її на розвиток культурних традицій міста, збереження історичних цінностей, створення максимально сприятливих умов для творчого формування особистості, розкриття її здібностей, задоволення духовних і естетичних потреб, відродження народної творчості та популяризації національних звичаїв та обрядів, організацію повноцінного, змістовного дозвілля, масового відпочинку і розваг, культурного обслуговування населення.

Ця Програма визначає основні напрями подальшого вдосконалення форм і методів проведення заходів, присвячених державним та місцевим святам, та стратегію укріплення позицій Жидачева, як культурного центру і в подальшому як одного з пунктів туристичного маршруту Львівщини. Програма має на меті підвищення культурного рівня та розширення кругозору мешканців міста через залучення їх в реалізації культурно-мистецьких програм і проектів, організацію концертів, театралізованих свят, тематичних заходів, фестивалів, виявлення талановитих і творчих особистостей, збереження, вивчення та подальший розвиток традиційної української та місцевої народної культури. Вона спрямована на забезпечення розвитку професійної та аматорської творчості, реалізацію прав мешканців міста на доступ до культурних цінностей, створення матеріальних і фінансових умов розвитку культури.

 

 1. 3.Мета Програми

 

Основною метою і завданням Програми є вдосконалення та підвищення рівня організації культурно-мистецьких заходів, забезпечення умов для суспільної і культурної самореалізації талановитих і творчих особистостей через проведення і підтримку різноманітних культурних програм і проектів, фестивалів і конкурсів, реалізацію комплексу культурно-освітніх програм і проектів для дітей та молоді, відродження, збереження і розвиток народних художніх промислів, зокрема і традиційно жидачівських, участь художніх колективів, окремих виконавців і майстрів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва у різноманітних культурних проектах районного, обласного, державного і міждержавного рівнів.

 

 1. 4.Основні завдання Програми

 

       Головна увага виконавчого комітету Жидачівської міської ради та відповідних профільних установ і організацій міста повинна бути направлена на поліпшення культурно-мистецького обслуговування мешканців міста, створення умов для задоволення його зростаючих духовних потреб, розвитку та підтримки творчих колективів, талановитої молоді, широкого залучення дітей та підлітків до культурних надбань, підвищення рівня виконавської майстерності учасників самодіяльної художньої творчості, проведення культурно-мистецьких заходів в рамках відзначення загальнодержавних, релігійних та професійних свят, участь у конкурсах різних рівнів та у міжнародних культурницьких проектах.

Основними завданнями Програми є:

-          підвищення культурно-освітнього рівня мешканців міста та надання їм якісних культурно-освітніх послуг;

-          забезпечення рівних можливостей мешканців у доступі до культурних цінностей міста;

-          відродження, збереження і пропаганда культурних надбань, народних традицій і духовних цінностей;

-          створення умов для сприяння творчого розвитку особистості та реалізації її творчих можливостей;

-          поліпшення кінообслуговування населення шляхом утвердження творами кінематографії ідеї гуманно-людських, національних, культурних та духовних цінностей, використання кращих творів кіномистецтва для виховання дітей та юнацтва;

-          розбудова туристичної інфраструктури, максимальне використання культурних і рекреаційних ресурсів міста.

 

 1. 5.Основні напрямки та заходи розв’язання завдань Програми

 

Світ народної творчості, історія української культури, глибинні джерела класичної музики, розмаїття барв народної хореографії, естрадного танцю, пісні, самобутність самодіяльної художньої творчості, яскрава палітра майстрів живопису, народні промисли та традиційні ремесла – все це є напрямки реалізації завдань для розвитку культури у місті Жидачеві.

Визначені завдання Програми передбачається розв’язати шляхом реалізації відповідних заходів:

-          вдосконалення роботи відповідних міських установ, спрямованої на підвищення рівня культурно-мистецьких та розважальних заходів;

-          сприяння в діяльності Музею історії та мистецтва Жидачівщини;

-          створення нових гуртків художньої самодіяльності, клубів за інтересами, інших організаційних структур з метою розширення можливостей прояву і розвитку нововиявлених творчих талановитих особистостей;

-          регулярне проведення тематичних, ювілейних, театралізованих концертів, культурно-масових розважальних заходів;

-          організація і проведення заходів на відзначення державних, релігійних, місцевих і професійних свят;

-          щорічна організація і проведення свята Дня міста;

-          сприяння в організації і проведенні фестивалів, конкурсів, виставок культурно – мистецького та пізнавального спрямування;

-          організація демонстрування фільмів вітчизняного виробництва, а також відомих фільмів світового кіновиробництва;

-          організація у місті Жидачеві туристичного маршруту з акцентом на сентиментальний та релігійний туризм;

-          участь художніх колективів, окремих виконавців і майстрів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва у різноманітних культурно-мистецьких програмах і проектах районного, обласного, державного і міждержавного рівнів.

 

 1. 6.Організація реалізації Програми

Реалізація Програми покладається на виконавчий комітет Жидачівської міської ради та міський будинок культури „Папірник”, у партнерстві з Жидачівською дитячою музичною школою, районним Народним домом, Жидачівською районною центральною бібліотекою, міським центром творчості для дітей та молоді, громадськими організаціями, професійними і аматорськими культурно-мистецькими колективами тощо, які долучаються до реалізації цієї Програми

Щорічно вказані заходи деталізуватимуться і конкретизуватимуться при прийнятті Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Жидачева на поточний рік.

У випадку необхідності коригування цієї Програми відповідні зміни до неї вносяться рішенням Жидачівської ради.

 

 1. 7.Очікувані результати виконання Програми

           Виконання Програми сприятиме виявленню талановитих особистостей, збільшенню кількості залучених мешканців міста, незалежно від віку, до участі у гуртках художньої самодіяльності та в клубах за інтересами, підвищенню культурно – освітнього рівня мешканців, підвищенню рівня виконавської майстерності учасників аматорських колективів художньої творчості та культурно-мистецького обслуговування населення міста, забезпеченню доступності громадян до мистецьких творів, пам’яток історії, збереженню національних і місцевих народних традицій та популяризації і промоції міста..    

 

 1. 8.Фінансове забезпечення Програми

 

Фінансування Програми та реалізація її заходів здійснюватиметься відповідно до чинного законодавства за рахунок коштів міського бюджету у межах передбачених у бюджеті міста Жидачева на відповідний рік та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Виділення коштів на реалізацію Програми буде здійснюватися щорічно відповідно до розподілу коштів на виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на поточний рік, оскільки заходи Програми розвитку культури є складовою частиною заходів Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста.

Орієнтовний обсяг фінансування виконання заходів Програми наведений у додатку 1, що є невід’ємною частиною цієї Програми.

 

 1. 9.Контроль за реалізацією Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють постійні комісії Жидачівської міської ради з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

   Громадський контроль за ходом реалізації Програми здійснюється представниками громадських організацій, за їх згодою, ініціативними групами мешканців.

Секретар міської ради                                               О.Лешков’ят


Додаток 1

до Програми

 

ПОТРЕБА

в обсягах фінансування заходів на виконання Програми розвитку культури

у місті Жидачеві на 2019 – 2020 роки

 

 

 

№ з/п

Назва заходу

Обсяг фінансування за бюджетами

(тис. грн)

Фінансування за роками

(тис. грн)

всього

в т.ч.

2019 рік

2020 рік

міський бюджет

інші джерела

всього

в т.ч.

всього

в т.ч.

міський бюджет

інші джерела

міський бюджет

інші джерела

1.

Організація і проведення Дня міста

170

170

-

85

85

-

85

85

-

2.

Організація і проведення фестивалів, конкурсів, виставок культурно-мисте-цького і пізнавального спрямування

170

170

-

85

85

-

85

85

-

3.

Організація і проведення заходів на відзначення державних, релігійних, місцевих і професійних свят

-

-

-

-

-

-

-

-

-

4.

Придбання костюмів для учасників художньої самодіяльності

-

-

-

-

-

-

-

-

-

5.

Покращення матерільної бази будинку культури (придбання підсилювальної, освітлювальної та музичної апаратури,

музичних інструментів, електро - акустичного устаткування тощо)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

6.

Участь художніх колекти-вів, окремих виконавців і майстрів декоративно-прик-ладного та ужиткового мис-тецтва у різноманітних ку-льтурно-мистецьких прог-рамах і проектах районного, обласного, державного і міждержавного рівнів

-

-

-

-

-

-

-

-

-

7.

Сприяння в діяльності Музею історії та мистецтва Жидачівщини (сприяння у забезпеченні матеріальної бази, оформленні експозицій тощо)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

ВСЬОГО

340

340

-

170

170

-

170

170

-

Секретар міської ради                                                         О.Лешков’ят


Додаток 2

до Програми

 

 

                                                           ПАСПОРТ

Програми розвитку культури

у місті Жидачеві на 2019 – 2020 роки

 

 

1.

Ініціатор розроблення Програми

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради

2.

Підстава розроблення Програми

Стаття 91 Бюджетного кодексу України, Стратегічний план економічного розвитку міста Жидачева, затверджений рішенням Жидачівської міської ради від 20.01.2012 р. № 353

3.

Розробник Програми

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради

4.

Співрозробники Програми

5.

Відповідальний виконавець

Міський будинок культури „Папірник”

6.

Учасники Програми

 

7.

Термін реалізації Програми

2019 – 2020 роки

7.1.

Етапи виконання Програми

8.

Перелік бюджетів, які беруть

участь у виконанні Програми

9.

Загальний обсяг фінансових

ресурсів, необхідних для реалізації

Програми, всього,

у тому числі:

 

340 тис. грн

9.1.

коштів міського бюджету

340 тис. грн

9.2.

коштів інших джерел

--

 

 

 

Секретар міської ради                                               О.Лешков’ят

 
Про створення комісії з розгляду заяви Снєжика І.М. Друк
Середа, 28 листопада 2018, 17:40

У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                       МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 28.11.2018 р.                                             № 188                                   м. Жидачів

Про створення комісії з розгляду

заяви гр. Снєжик І.М.

 

       (Текст не опублікований у зв'язку з тим, що він містить конфіденційну інформацію про фізичну особу (ст. 11 Закону України "Про інформацію") 

 
№10 Щодо організації та проведення громадських, виправних, суспільно–корисних робіт в м. Жидачеві Друк
Вівторок, 05 лютого 2019, 18:18

                  

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

Від 23.01.2019р.                                             №10                                      м. Жидачів

Щодо організації та проведення громадських, виправних,

суспільно–корисних робіт в м. Жидачеві

 

Розглянувши клопотання Жидачівського районного сектора філії державної установи «Центр пробації» у Львівській області від 20.12.2018р № 1438/6/36 (вх №31 від 16.01.2019р) щодо визначення об’єктів та видів суспільно - корисних робіт для відбування порушниками (засудженими) громадських , виправних, суспільно – корисних робіт на 2019 рік, керуючись п.7 ст.30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” , виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:
     1. Для відбування порушниками (засудженими) громадських, виправних, суспільно – корисних робіт на 2019 рік визначити Жидачівське міське виробниче управління комунального господарства, як підприємство для відпрацювання суспільно – корисних робіт. 
   2. Визначити наступні   види суспільно - корисних робіт з переліком об’єктів відбування порушниками і засудженими особами , а саме:
- по догляду за старим кладовищем (вул. Грушевського) ;
- по догляду за новим кладовищем (вул. Січових Стрільців) ;
- по догляду за об’єктами історичного середовища (включаючи братські могили, прилеглі території об’єктів) ;
- по прибиранню від сміття та скошування узбіч вулиць міста , а також які суміщені із дорогами загального користування   ( вул. Д.Галицького та вул. Січових Стрільців, Гніздичівській), чистці канав, обрізанню живоплотів, благоустрою територій міських комунальних підприємств;
- очистка від чагарників, бур`янів, сміття лісового масиву гори „Базиївки” та лісопосадок вздовж автомобільних доріг та залізничної колії ;
- прибирання від сміття вздовж берегів річки Стрий, посадка дерев у водоохоронній зоні ;
- прибирання парків , посадка дерев та догляд за ними в межах проектованої екологічної мережі міста ;
- по догляду за міським стадіоном „Авангард”.
 3. Зобов`язати   ЖМВУКГ (начальник Петрінець В.В.) вести табеля виходу на роботу порушників (засуджених), які здійснюватимуть суспільно – корисні роботи   та копію яких надсилати до Жидачівського районного сектора філії державної установи «Центр пробації» у Львівській області одразу після відбуття порушником громадських робіт.
 4. Довести дане рішення Жидачівського районного сектора філії державної установи «Центр пробації» у Львівській області
 
 

 

Міський голова                                               В. Левко

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 487