gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 лис   грудень 2018   січ

нпвсчпс
   1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Julianna Willis Technology
Про затвердження Програми промоції м. Жидачева на 2019-2021 рр. Друк
Вівторок, 23 жовтня 2018, 16:00

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

__________ 2018                                          №                                                  м. Жидачів  

Про затвердження Програми промоції

міста Жидачева на 2019 – 2021 роки

З метою створення позитивного іміджу міста Жидачева, його позиціонування як території зі сприятливим інвестиційним кліматом для українських та іноземних суб'єктів господарювання, поширення інформації про інвестиційний потенціал міста в Україні та за її межами, керуючись статтею 144 Конституції України, підпунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. 1.Затвердити Програму промоції міста Жидачева на 2019 – 2021 роки (додається).
 2. 2.Відділу фінансів і бюджету Жидачівської міської ради здійснювати фінансування Програми за рахунок коштів міського бюджету м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік.
 3. 3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

ДОДАТОК

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Жидачівської міської

ради від ________2018 р. № ___

 

П Р О Г Р А М А

промоції міста Жидачева

на 2019 – 2021 роки

 

 1. 1.Загальна частина

Програма промоції міста Жидачева (надалі – Програма) розроблена для визначення правових, організаційних та фінансових засад реалізації заходів та надання послуг у сфері промоції міста Жидачева на місцевому, загальноукраїнському та міжнародному рівнях (мешканцям і гостям міста, українським та іноземним туристам і представникам бізнесу) та окреслення видів і способів виготовлення промоційної продукції.

Програма промоції міста Жидачева на 2019-2021 р.р. спрямована на популяризацію міста, поширенню позитивного іміджу міста в Україні та за кордоном.

Заходи Програми щодо промоції міста сприятимуть формуванню сприятливого інвестиційного клімату та активізації інвестиційної діяльності в м. Жидачеві.

Програма розроблена відповідно до Конституції України, Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Стратегічного плану економічного розвитку міста Жидачева, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 20.01.2012 р. № 353, та інших нормативно-правових актів.

 1. 2.Мета Програми

Метою Програми є:

        формування позитивного сприйняття м. Жидачева, популяризація та поширення відомостей про місто в Україні та за її межами;

        вдосконалення механізму функціонування інформації, як одного з визначальних чинників активізації інвестиційної діяльності та об’єктивне інформування про місто Жидачів, як про древнє місто з 850-літньою історією, місто інвестиційно привабливе, місто спокійне, чисте і зелене, місто з комфортними умовами для роботи, проживання та відпочинку.

 1. 3.Завдання Програми

Основними завданнями Програми є:

        популяризація та поширення позитивного іміджу про м. Жидачів шляхом співпраці з українськими та іноземними органами місцевого самоврядування, профільними (культурними, освітніми, спортивними тощо) установами та організаціями;

        підготовка і розповсюдження промоційних матеріалів про місто, спрямованих на поширення знань про м. Жидачів, його історико-культурну спадщину, економічно-інвестиційний потенціал тощо;

        пошук і залучення спонсорів, меценатів, інших зацікавлених осіб до виготовлення та поширення промоційної (інформаційно-рекламної) продукції;

        розроблення та впровадження системи візуальної ідентифікації міста Жидачева та Жидачівської міської ради;

        регулярне поновлення промоційних інформаційних ресурсів Жидачівської міської ради в мережі Інтернет (на офіційному сайті міської ради);

        розповсюдження промоційних інформаційних матеріалів про м. Жидачів через гостей міста, туристів, членів іногородніх та іноземних делегацій, на робочих та ділових зустрічах, конференціях, інших заходах.

 1. 4.Предмет та основні засади промоції

Предметом промоції м. Жидачева є історичні, туристичні, архітектурні, мистецькі, природно-ландшафтні, промислово-виробничі, інфраструктурні та інші характеристики міста, традиції та національні звичаї його мешканців.

Пріоритетними напрямками промоційної діяльності є:

        поширення інформації про місто через офіційний сайт міської ради;

        розроблення, виготовлення, тиражування, презентація та розповсюдження промоційної поліграфічної (книги, брошури, проспекти, буклети, плакати, календарі, інформаційні листки тощо), сувенірної (значки, футболки, ручки, магніти тощо), аудіовізуальної (банери, брандмауери – різновидність зовнішньої реклами: плакат, розміщений на торцевій стіні будівлі, аудіо- та відеоролики та інше) продукції про місто Жидачів;

        поширення інформації про місцеві зони відпочинку (ландшафтний заказник місцевого значення „Базиївка”, Ботанічний сад Львівського національного університету імені І.Франка, річка Стрий, озеро „Промінь”);

        проведення Дня міста;

        максимальне сприяння в проведенні туру вихідного дня „Жидачівський Люрд”.

 1. 5.Механізм реалізації Програми

Реалізацію завдань Програми здійснює виконавчий комітет Жидачівської міської ради, який є координатором дій структурних підрозділів і працівників апарату міської ради, міських установ та організацій, спрямованих на впровадження і виконання Програми.

 1. 6.Очікувані результати виконання Програми

У результаті виконання Програми очікується:

        популяризація історико-архітектурної та культурної спадщини і природно-ландшафтного середовища міста Жидачева;

        збільшення кількості гостей міста та туристів, що сприятиме розвитку міської туристичної інфраструктури;

        формування у місті привабливого інвестиційного клімату;

        налагодження нових ділових контактів з іншими містами, установами, організаціями;

        поширення відомостей про м. Жидачів по Україні та за кордоном.

 1. 7.Обсяги та джерела фінансування Програми

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік, інших передбачених законом джерел.

Обсяги фінансування Програми уточнюються під час підготовки проектів міського бюджету на відповідний рік у межах видатків на реалізацію заходів цієї Програми та Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на поточний рік.

Орієнтовний обсяг фінансування виконання заходів Програми наведений у додатку № 1, що є невід’ємною частиною цієї Програми.

 1. 8.Контроль за реалізацією Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюють постійні комісії Жидачівської міської ради з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій і з гуманітарних питань, з питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

Громадський контроль за ходом реалізації Програми здійснюється представниками громадських організацій, за їх згодою, ініціативними групами мешканців.

 1. 9.Прикінцеві положення

Координація діяльності з виконання Програми покладається на виконавчий комітет міської ради.

Впродовж терміну виконання Програми рішеннями міської ради можуть вноситися зміни і доповнення до неї.

Секретар міської ради                                                      О.Лешковят


 

Додаток 1

до Програми

 

ПОТРЕБА

в обсягах фінансування заходів на виконання Програми промоції міста Жидачева

на 2019 -2021 роки

 

 

 

 

№ з/п

 

 

 

НАЗВА ЗАХОДУ

ОБСЯГ ФІНАНСУВАННЯ ЗА БЮДЖЕТАМИ

(тис. грн)

 

ФІНАНСУВАННЯ ЗА РОКАМИ

(тис. грн)

всього

в т.ч.

2019

2020

2021

міський бюджет

інші джерела

всього

в т.ч.

всього

в т.ч.

всього

в т.ч.

міський бюджет

інші джерела

міський бюджет

інші джерела

міський бюджет

інші джерела

1.

Виготовлення візуальних матеріалів (банери, плакати, оголошення, афіші)

30

30

-

10

10

-

10

10

-

10

10

-

2.

Розроблення і виготовлення промоційної поліграфічної продукції (буклети, рекламно-інформаційні журнали, проспекти, інформаційні листівки – флаєри, листівки, карти міста, грамоти міської ради, подяки міської ради, конверти тощо)

45

45

-

15

15

-

15

15

-

15

15

-

3.

Розроблення і виготовлення промоційної сувенірної продукції (значки, футболки, ручки, магніти, брилки тощо)

75

75

-

25

25

-

25

25

-

25

25

-

4.

Розроблення і виготовлення промоційної аудіовізуальної продукції ( відеоролики тощо)

15

15

-

5

5

-

5

5

-

5

5

-

5.

Розроблення і виготовлення інвестицій-ного паспорта міста Жидачева

18

18

-

6

6

-

6

6

-

6

6

-

 

 

 

ВСЬОГО

183

183

-

61

61

 

61

61

 

61

61

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                 О.Лешковят


Додаток 2

до Програми

П А С П О Р Т

Програми промоції міста Жидачева

міста Жидачева на 2019 – 2021 роки

 

 

1.

Ініціатор розроблення Програми

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради

2.

Підстава розроблення Програми

На виконання Стратегічного плану економічного розвитку міста Жидачева, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 20.01.2012 р. № 353

3.

Розробник Програми

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради

4.

Співрозробники Програми

-

5.

Відповідальний виконавець

6.

Учасники Програми

мешканці та гості міста, туристи, користувачі Інтернету

7.

Термін реалізації Програми

2019 – 2021 роки

8.

 

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

міський бюджет, інші передбачені законом джерела фінансування

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього,

у тому числі:

183,0 тис.грн

 

9.1.

коштів міського бюджету

183,0 тис.грн

9.2.

коштів інших джерел

 

 
Про зміни до помісячного розпису міського бюджету на 2018 рік (09.10.2018 р.) Друк

 

       2. Головному бухгалтеру Жидачівської міської ради (Николин І.Р.) провести зміни до помісячного розпису міського бюджету м.Жидачева на 2018 рік відповідно до пункту 1.

           

     Міський голова                                               В.Левко

 

Середа, 10 жовтня 2018, 10:42

У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                       МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 09.10.2018                                                № 161                                                     м.Жидачів

Про зміни до помісячного розпису бюджету  

м.Жидачева на 2018 рік

 

                Відповідно до листа-клопотання Департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної держадміністрації від 09.10.2018 року № 15-1056/0/2-18 щодо забезпечення співфінансування видатків по об’єкту «Перекладання водоводів №1 та №2 (нове будівництво) від межі території Жидачівського ЦПК по вул.Гніздичівська, Січових Стрільців, Фабрична до міської розподільчої мережі в м.Жидачів Львівської області» і враховуючи економію по інших кодах бюджетної класифікації видатків, відповідно до рішення Жидачівської міської ради від 21.12.2017 № 422 «Про міський бюджет м.Жидачева на 2018 рік»:

  

1.Внести зміни до помісячного розпису міського бюджету м.Жидачева на 2018 рік, а саме:

1.1. провести зміни до помісячного розпису спеціального фонду між кодами бюджетної класифікації видатків в межах річних кошторисних призначень:

                                                                                                    (гривень)

КТКВ

КЕКВ

жовтень

листопад

разом

   7461 «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету»

3210 «Капітальні трансферти підприємствам»

-470 000,0

 

+470 000,0

0

9750 «Субвенція з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проектів»

3220 «Капітальні трансферти органам державного управління»

+470 000,0

 

-470 000,0

0

Разом

Х

0

0

0

 
№123 Про встановлення дорожнього знаку Друк
Вівторок, 02 жовтня 2018, 14:40

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

04.09.2018р.                № 123                      м. Жидачів

 

Про встановлення

дорожнього знаку

 

З метою забезпечення безперервних, безпечних та зручних умов руху транспортних засобів і пішоходів вулицями і дорогами міста, беручи до уваги лист Жидачівського МВУКГ від 03.09,2018р №287, керуючись ст.ст. 30, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та ст.ст.16, 17, 19, п. 4 ст.20 Закону України “Про автомобільні дороги” виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:

 

1. Встановити на території міста дорожний знак 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено»   від вулиці Фабрична в напрямку на вулицю Шашкевича зі сторони нового автомобільного моста .

 

 

2. Доручити Жидачівському міському виробничому управлінню комунального господарства в термін до 25 вересня 2018р. погодити встановлення дорожнього знаку із Жидачівським відділенням поліції.

 

 

 

 

 

                   Міський голова                                                       В.Левко
 
№ 552 Про надання матеріальної допомоги (Ленич Г.Я.) Друк
Понеділок, 29 жовтня 2018, 17:29

           ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

                                               м. Жидачів,   Львівської   області

 

                                                   28 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

                           Р І Ш Е Н Н Я

 

25.10.2018                                                           № 552                                               м. Жидачів  

 

Про надання матеріальної допомоги

(Ленич Г.Я.)

(Текст не опублікований у зв'язку з тим, що він містить конфіденційну інформацію про фізичну особу (ст. 11 Закону України "Про інформацію")  

05_lenych

 
Про розроблення ДПТ у м. Жидачеві в межах вулиць Фабрична - Заводська Друк
Вівторок, 23 жовтня 2018, 15:45

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

__.__.2018                                                   № ___                                             м. Жидачів  

 

Про надання дозволу на розроблення детального

плану території у місті Жидачеві в межах вулиць

Фабрична – Заводська

 

(МКП „Жидачівводоканал”)

 

           Розглянувши клопотання міського комунального підприємства „Жидачівводоканал” від 22.10.2018 р. № 97/01 (вх. № 696 від 22.10.2018 р.) щодо надання дозволу на розроблення детального плану території у м. Жидачеві в межах вулиць Фабрична – Заводська для обслуговування водопровідно-каналізаційного господарства – комплексів очисних споруд та споруд питного водопостачання, керуючись статтею 144 Конституції України, Земельним кодексом України, Законом України „Про регулювання містобудівної діяльності”, статтями. 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, наказами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. № 290 „Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації” та від 07.07.2011 р. № 109 „Про затвердження Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Дати дозвіл на розроблення детального плану території у м. Жидачеві в межах вулиць Фабрична – Заводська для обслуговування водопровідно-каналізаційного господарства – комплексів очисних споруд та споруд питного водопостачання (надалі – містобудівна документація).
 2. Визначити замовником розроблення містобудівної документації, вказаної у пункті 1 цього рішення, виконавчий комітет Жидачівської міської ради.
 3. Визначити відповідальним за розроблення містобудівної документації, вказаної у пункті 1 цього рішення, міське комунальне підприємство „Жидачівводоканал”.
 4. Міському комунальному підприємству„Жидачівводоканал”:

4.1.   забезпечити розроблення у суб’єкта господарювання, який має ліцензію на розроблення детальних планів території, містобудівної документації, вказаної у пункті 1 цього рішення;

4.2.   здійснити фінансування робіт з виготовлення містобудівної документації, вказаної у пункті 1 цього рішення, за рахунок власних коштів;

4.3.   після розроблення проекту містобудівної документації, вказаної у пункті 1 цього рішення, для врахування громадських інтересів звернутись у Жидачівську міську раду щодо проведення громадських слухань.

 1. 5.Розроблену і погоджену у встановленому законодавством порядку містобудівну документацію, вказану у пункті 1 цього рішення, з результатами громадського обговорення подати на затвердження Жидачівській міській раді.
 2. 6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.

 

 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 473