gototopgototop
    Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) 

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 лип   серпень 2018   вер

нпвсчпс
   1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Julianna Willis Technology
Про перерозподіл бюджетних асигнувань (23.07.2018 р.) Друк
Середа, 08 серпня 2018, 14:34

У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                      

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 23.07.2018                                                           № 111                                                  м.Жидачів

Про перерозподіл бюджетних асигнувань

в межах кошторисних призначень на 2018 рік

 

         З метою забезпечення оплати видатків на придбання крісел для літньої сцени в сквері по вул. Шевченка та враховуючи лист-клопотання міського будинку культури «Папірник» від 23.07.2018 року №29 і економію по інших кодах економічної класифікації, відповідно до рішення Жидачівської міської ради від 22.12.2016 № 227 «Про міський бюджет м.Жидачева на 2018 рік»:

1.Внести зміни до розпису спеціального фонду міського бюджету м.Жидачева на 2018 рік, а саме:

1.1. провести перерозподіл бюджетних асигнувань між кодами економічної класифікації видатків (КЕКВ) в межах річних кошторисних призначень:

                                                                                                    (гривень)

КТКВ

КЕКВ

червень

разом

4060   «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів»

 

3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування»

+46200,0

+46200,0

3132 «Капітальний ремонт інших обєктів»

-46200,0

-46200,0

Разом

 

0

0

       2. Головному бухгалтеру Жидачівської міської ради (Николин І.Р.) провести зміни до помісячного розпису міського бюджету м.Жидачева на 2018 рік відповідно до пункту 1.

                                  

               Міський голова                                               В.Левко

 
№ 526 Про затвердження Програми сприяння діяльності УДКСУ у Жидачівському районі на 2018 рік Друк
П'ятниця, 06 липня 2018, 14:10

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

26 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.07.2018                                                       № 526                                               м. Жидачів  


Про затвердження Програми сприяння

діяльності     управління     Державної

казначейської     служби     України   у

Жидачівському     районі     Львівської

області на 2018 рік


Відповідно до статтей 43, 48, 78, 112 Бюджетного кодексу України, які визначають функції органів Державної казначейської служби України, наказу Міністерства фінансів України від 23.08.2012 р. № 938 „Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів”, керуючись підпунктом 22 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

В И Р І Ш И Л А:


  1. Затвердити Програму сприяння діяльності управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області на 2018 рік (додається).
  2. Фінансування Програми, вказаної у пункті 1 цього рішення, здійснювати за рахунок коштів міського бюджету м. Жидачева в межах бюджетних призначень, передбачених на відповідний рік.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій.

Міський голова                                                               В.Левко


 

 

ДОДАТОК

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Жидачівської міської

ради від 05.07.2018 р. № 526

 

 

ПРОГРАМА

сприяння діяльності управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області на 2018 рік

 

Загальні положення

 

                       Питання прозорості бюджетного процесу, ефективності використання наявних фінансових ресурсів та цільового спрямування бюджетних коштів місцевих бюджетів набувають особливої актуальності в умовах запровадження нових норм бюджетного законодавства, які сприяють більш ефективному їх використанню. На реалізацію зазначених завдань спрямована програма бюджету Жидачівської міської ради «Програма сприяння діяльності управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області на 2018 рік» (далі - Програма).

Зміни в бюджетній політиці, що відбуваються під впливом демократичного механізму прийняття рішень, знайшли своє відображення в законодавчих та нормативних актах. Це сприяє розширенню завдань та функцій органів Державної влади, органів місцевого самоврядування, підвищенню ролі органів Державної казначейської служби України в реалізації державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів.

Програма розроблена у відповідності до статтей 43, 48, 78, 112 Бюджетного кодексу України, які визначають функції органів Державної казначейської служби України, наказу Міністерства Фінансів України від 23.08.2012 р. № 938 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» (із змінами).

 

Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

 

На виконання Бюджетного кодексу України управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області здійснює через систему електронних платежів Національного банку України розрахунково - касове обслуговування 89 розпорядників та одержувачів коштів бюджетів, приймає, консолідує та формує звітність про їх виконання. Щоденно до УДКСУ у Жидачівському районі клієнтами бюджетів району подається до 400 платіжних доручень та розпоряджень на виділення бюджетних коштв для поточного фінансування установ, крім того в програмному комплексі «Казна Є», здійснюється реєстрація кошторисів, довідок про зміни, планів використання бюджетних коштів, бюджетних та бюджетних фінансових зобов’язань. Активно запроваджується Система дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство», впроваджено електронне подання звітності «Є-звітність».

На сьогодні УДКСУ у Жидачівському районі потребує сприяння органів місцевого самоврядування всіх рівнів в частині виділення коштів для покращення матеріально – технічної бази, з метою покращення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, створення належних умов клієнтам.

 

Мета і основні завдання Програми

 

Мета Програми – покращення матеріально – технічної бази та умов праці працівників управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області.

Основне завдання Програми – забезпечення ефективного обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, інших клієнтів.

 

Очікувані результати виконання Програми

 

            За результатами виконання Програми очікується:

-          підвищення якості та оперативності обслуговування бюджетних коштів;

-          забезпечення покращення умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, які обслуговуються управлінням;

-          забезпечення ефективного використання програмних комплексів, застосування новітніх технологій в інформаційній галузі.

 

Фінансове забезпечення Програми

 

Фінансування завдань Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету міста Жидачева у вигляді виділення міжбюджетних трансфертів, за умови вільного залишку бюджетних коштів або перевиконання дохідної частини загального фонду, відповідно до глави 13 Бюджетного кодексу України (додаток 1 до Програми).

 

Виконання Програми

 

Виконавець Програми – управління Державної казначейської служби України (далі – УДКСУ) у Жидачівському районі Львівської області.

 

 

 

Секретар міської ради                                                   О.Лешковят

 

 

 

 

 

 

 


ДОДАТОК 1

до Програми

ПЕРЕЛІК

завдань, заходів, показників Програми сприяння діяльності управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області на 2018 рік та обсяги її фінансування

 

з/п

Назва завдання Програми

Перелік заходів Програми

Термін

виконання

заходу

Виконавець заходу

Джерела

фінансування

 

Обсяги

фінансування

(тис. грн)

Очікувані результати

1.

Покращення матеріально-технічного забезпечення УДКСУ у Жидачівському районі

Львівської області

Поточний ремонт розподільчого вузла внутрішньої тепломережі з заміною окремих ділянок тепломережі (КЕКВ 2240)

до жовтня

2018 року

УДКСУ у Жидачівському районі Львівської області

міський бюджет

м. Жидачева

15,0

Покращення матеріальної бази та створення належних умов праці працівникам і клієнтами УДКСУ у Жидачвському районі Львівської

2.

Забезпечення ефективної роботи програмних продуктів Казначейства та Клієнтів, захисту інформації

Придбання ліцензованого программного забезпечення для належного функціонування СДО «Клієнт-Казначейство», систем «Є-Видатки», «Є- Звітність», «Є-Доходи» (КЕКВ 2240)

протягом 2018 року

УДКСУ у Жидачівському районі Львівської області

міський бюджет

м. Жидачева

5,0

Забезпечення ефективного управління державними фінансами, оперативне прийняття клієнтами управлінських рішень

ВСЬОГО

20,0

 

 

 

                        Секретар міської ради                                                                      О.Лешков’ят    

 

 


ДОДАТОК 2

до Програми

 

 

 

 

ПАСПОРТ

Програми сприяння діяльності управління Державної казначейської служби України у Жидачівському районі Львівської області на 2018 рік

 

 

1.

Ініціатор розроблення Програми

УДКСУ у Жидачівському районі

2.

Розробник Програми

УДКСУ у Жидачівському районі

3.

Відповідальний виконавець Програми

УДКСУ у Жидачівському районі

4.

Учасники Програми

Жидачівська міська рада, УДКСУ у Жидачівському районі

5.

Термін реалізації Програми

2018 рік

6.

Обсяг фінансування Програми, всього, в тому числі:

 

20,0 тис. грн

6.1.

коштів міського бюджету

20,0 тис. грн

6.2.

коштів інших джерел

-

 

 

 

 

            Секретар міської ради                                        О.Лешковят

udks

Сохранить
 
Про безоплатну передачу у власність земельної ділянки на вул. Крушельницької, 7 Друк
Середа, 04 липня 2018, 17:11

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

_____2018                                                   № ___                                             м. Жидачів  

 

Про затвердження технічної   документації із

землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

у місті Жидачеві на вулиці Крушельницької, 7

і   передачу  її  безоплатно   у   власність для

будівництва    і    обслуговування     житлового

будинку, господарських будівель і споруд    

 

(Кізимишин О.І.)

 

Розглянувши заяву Кізимишин Олександри Іванівни від 04.07.2018 р. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки площею 0,0600 га, що розміщена у м. Жидачеві на вул. Крушельницької, 7, кадастровий номер 4621510100:01:081:1706, і безоплатну передачу її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, керуючись статтею 144 Конституції України, Земельним кодексом України, Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, Законом України „Про Державний земельний кадастр”, Законом України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, підпунктом 34 частини 1 статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0600 га в натурі (на місцевості), що розміщена за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Крушельницької, 7, кадастровий номер 4621510100:01:081:1706.
  2. Передати Кізимишин Олександрі Іванівні безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,0600 га, що розміщена за адресою: Львівська обл., м. Жидачів, вул. Крушельницької, 7, кадастровий номер 4621510100:01:081:1706, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – код класифікації видів цільового призначення земель 02.01 (землі житлової та громадської забудови).
  3. Кізимишин Олександрі Іванівні:

3.1.   провести державну реєстрацію речових прав на земельну ділянку вказану у пункті 2 цього рішення;

3.2.   використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням з дотриманням нормативних вимог та врахуванням меж ділянок і забудови на суміжних землекористуваннях;

3.3.   проводити будь-які будівельні роботи у порядку, передбаченому чинним законодавством України;

  1. 4.Визнати таким, що втратило чинність рішення Жидачівскої міської ради від 16.09.2009 р. № 4514.
  2. 5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування та містобудування.
 
№ 21 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради №62, від 31.03.2016р.»Про затвердження умов, критеріїв, показників та розмірів посадового окладу керівникам комунальних підприємств» Друк
Субота, 03 березня 2018, 10:24

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 19.02.2018р.                                         № 21                                                 м.Жидачів

Про внесення змін до рішення

виконавчого комітету Жидачівської

міської ради №62, від 31.03.2016р.»Про

затвердження умов, критеріїв, показників

та розмірів посадового окладу керівникам

комунальних підприємств»


Відповідно до закону України «Про оплату праці», Кодексу законів про працю України, постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 року №859 «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств» (зі змінами), керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Жидачівської міської ради, ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до пунктів 1, 2 рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради №62, від 31.03.2016р.»Про затвердження умов, критеріїв, показників та розмірів посадового окладу керівникам комунальних підприємств», виклавши їх у такій редакції, а саме:

1. Затвердити   показники для   визначення розміру посадового окладу   керівників   міських комунальних   підприємств у кратності до мінімального   посадового окладу (ставки) працівника основної професії , зокрема для:

   - начальника   Жидачівського   міського виробничого управління комунального господарства з річним доходом   від реалізації послуг у 2017 році в сумі 7098,1 тис.грн. та середньообліковою чисельністю працівників 55 осіб - 5.

   -   директора   міського   комунального підприємства «Жидачівводоканал» з річним доходом від реалізації послуг у 2017 році в сумі 6230,0 тис грн. та середньообліковою чисельністю працівників 54 осіб – 5.

   - директора міського комунального підприємства «Жидачівтеплокомуненерго» з річним доходом від реалізації послуг у 2017 році в сумі 7945,0 тис. грн. та середньообліковою чисельністю працівників 19 осіб - 5 .

2. Затвердити умови, показники та розміри преміювання за підсумками за квартал у розмірі 1,05 місячного посадового окладу керівника підприємства.

   3. Доручити міському голові до 22.02.2018р внести зміни до укладених контрактів з керівниками міських комунальних підприємств.

4. Це рішення набирає чинності з 01.02.2018р.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Я.Г.Гаврильчука.

Міський голова                                    В.Левко

 
Про встановлення граіка роботи спеціалісту з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб Друк
Середа, 08 серпня 2018, 14:32

У К Р А Ї Н А

ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                                      

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 23.07.2018р                                                        № 110                                                           м.Жидачів

Про встановлення графіка

роботи

 

     Керуючись ст.42 п.4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Затвердити з 01.08.2018р спеціалісту 2 кат. з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб Лаврук Оксані Василівні наступний графік роботи:

     Прийомні дні : понеділок, вівторок, середа, п'ятниця –   з 8.30 год. до 17.30 год.

     Обідня перерва : з 13.00 год. до 14.00 год.

     Неприйомний день : четвер (робота з документами).

             Міський голова                                                   В.Левко

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 454