gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Місто-партнер Домброва Тарновска (Республіка Польща) Друк
Вівторок, 27 березня 2012, 11:38

15 вересня 2011 року підписано Договір про налагодження партнерських контактів та співпраці між містами Домброва Тарновска (Польща) і Жидачів (Україна).

alt

alt

Презентація про місто-партнер Домброва Тарновска (Республіка Польща)можна переглянути тут...

Місто Домброва Тарновска знаходиться на території Малопольського воєводства.

Площа міста 23,07 кв.км, населення 11720 осіб (на 2007 рік).

            Ще у ХІХ столітті між ріками Сян і Вісла шуміла Сандомирська пуща, один з найдавніших і найгарніших густих лісових масивів Європи. В кінці XVI століття на околиці лісу утворилося поселення, яке отримало свою назву від дубового гаю, який тут ріс, і відповідно до сучасної орфографії називалося Домброва. У дев’ятнадцятому столітті, щоб відрізнити місто від інших міст з такою ж назвою, його називали Домброва біля Тарнува. Сьогоднішня назва міста Домброва Тарновска прийнята незадовго до Другої світової війни.

            Перші історичні відомості про існування Домброви знаходять в документі, виданому в 1422 році.

            Після першого поділу Польщі, який відбувся на підставі підписаного 5 червня 1772 року представниками Прусії, Австрії та Росії Петербурського договору, Домброва, як і Тарнув, як і вся південна Малопольска, у липні 1772 року опинилася в межах королівства Галичини та Володимирії (Лодомерії), нової адміністративної одиниці Австрійської імперії. У 1855 році після чергової адміністративної реформи Домброва стала центром району. Але це тривало не довго. 23 січня 1867 року було створено округ Домброва. З цього моменту значно зросла роль міста, збільшилися можливості відновлення економіки, особливо після запуску у 1906 році залізничної лінії Тарнув – Щуцін.

            Під час другої світової війни місто сильно постраждало. 8 вересня 1939 року німецькі війська увійшли в Домброву. Окупація принесла руйнування, терор і репресії. Наслідки окупації були трагічними. Населення скоротилося з 6117 осіб у 1939 році до 4520 в 1945 році. Після звільнення 17 січня 1945 року від німецької окупації місто почало відбудовуватися, створювати нормальні умови життя для його мешканців.

            Післявоєнний період – це період економічного та культурного розвитку міста. Відновлено дороги, на пагорбі, де раніше стояв палац побудовано новий костел, а старий відреставровано, збудувано банк, лікарню, бібліотеку, житлові комплекси, школи та спортивні споруди, місто газифіковано.

В останні роки багато інвестицій вкладено у спортивні споруди, побудовано критий плавальний басейн, спортивні майданчики зі штучним покриттям, розвивається інфраструктура, відновлюються пам’ятники культурної спадщини.

Місто співпрацює з містом Ріксхайм (Франція ) та районом Вільнюса (Литва).

            Домброва Тарновска стає більш сучасним і красивим містом, містом відкритих можливостей.

            Бургомістр Домброви Тарновскої Кшиштоф Качмарський.

 

            Контактна адреса міської ради міста Домброва Тарновска

          Rynek 34,

            33-200 Dąbrowa Tarnowska

            e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   

          сайт міста: www.dabrowa.okay.pl 
ygoda_dombrova-zhydachiv11
alt
alt

alt

Додати коментар: