gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 гру   січень 2019   лют

нпвсчпс
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Julianna Walker Willis Technology
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ в кварталі вулиць Симоненка, Княжий брід, Затишна Друк
Четвер, 23 березня 2017, 12:33

gromad-obgovor-zatuchna

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки з розміщенням та обслуговуванням індивідуальних житлових будинків садибного типу з господарськими спорудами в місті Жидачеві в кварталі вулиць Симоненка, Княжий брід, Затишна Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану м. Жидачева, уточнення планувальної структури і функціонального призначення і параметрів забудови частини території міста, а саме кварталу вулиць Симоненка, Княжий брід, Затишна та формування принципів планувальної організації забудови для розміщення об’єкту будівництва.

Склад проекту детального плану території:

 • текстові матеріали (пояснювальна записка);
 • графічні матеріали:

-          план топографічного знімання, масштаб 1:500;

-          план існуючого стану території та схема планувальних мереж, масштаб 1:500;

-          проектний план (детальний план території), план червоних ліній вул. Затишна, схема організації руху, поперечний профіль вулиці, план інженерних мереж, масштаб 1:500;

3. додатки (документи, вихідні дані для проектування: копія рішення Жидачівської міської ради від 18.08.2016 р. № 168, завдання на розроблення ДПТ).

Територія детального планування знаходиться в південно-східній частині міста Жидачева.

Проектом детального планування охоплено площу 0,1553 га та прилеглу територію. На частині території детального плану площею 0,10 га розміщений індивідуальний житловий будинок з господарськими спорудами. Поруч розміщена вільна земельна ділянка площею 0,0553 га, яка після проведення певних інженерних заходів та благоустрою, може бути придатною для розміщення нового індивідуального житлового будинку без господарських споруд. Новобудова пропонується як одноповерховий житловий будинок з мансардними приміщеннями: вхід в будинок з вулиці Затишної, головний фасад будинку до вулиці Затишної, розміщення будинку забезпечує відповідну інсоляцію всіх житлових кімнат.

Проектований житловий будинок буде домінантою в існуючій забудові. Заїзд на ділянку, на якій планується новобудова, з вулиці Затишної.

Земельна ділянка, на яку розроблений проект ДПТ є комунальною власністю територіальної громади м. Жидачева і належить до земель житлової та громадської забудови. Вона знаходиться в кварталі вулиць Симоненка, Княжий брід, Затишна в південно-східній частині м. Жидачева в кварталі малоповерхової індивідуальної садибної забудови.  

Межі земельної ділянки визначені планом землекористування, площа ділянки складає 0,1553 га.

З півдня та заходу ділянка обмежена суміжними земельними ділянками малоповерхової індивідуальної садибної забудови, зі сходу – вулицею Княжий брід, з півночі – вулицею Затишною.

На частині території детального плану площею 0,10 га, якою користується Байтала М.І., розміщений індивідуальний житловий будинок з господарськими спорудами.

Інша частина площею 0,0553 га вільна від забудови, невпорядкована, заболочена, частково використовується Байталою М.І. під город. Котлован, що утворився на цій земельній ділянці внаслідок стоку дощових і талих вод служить стихійним сміттєзбірником для вказаного кварталу і створює антисанітарні умови для сусідніх домоволодінь. З власної ініціативи Байтала М.І. за свої кошти здійснив 50 відсотків робіт з впорядкування цієї земельної ділянки з перспективою отримати дозвіл на будівництво індивідуального житлового будинку для одного зі своїх чотирьох дітей. Ця ділянка знаходиться в межах кварталу індивідуальної малоповерхової садибної забудови і після її впорядкування (ліквідація сміттєзвалища, засипання котлована грунтом) стає придатною для виділення під будівництво індивідуального житлового будинку. Архітектурна композиція забудови земельної ділянки площею 0,0553 га пропонується як продовження гармонійного доповнення та впорядкування кварталу садибної індивідуальної житлової забудови в кварталі вулиць Симоненка, Княжий брід, Затишна.

Проект детального плану териорії розроблено на земельну ділянку загальною площею 0,1553 га з встановленням меж земельної ділянки площею 0,10 га для обслуговування існуючого житлового будинку, господарських будівель і споруд та вільної невпорядкованої земельної ділянки площею 0,0553 га під розміщення новобудови – проектованого індивідуального житлового будинку з відповідним рівнем комфорту без господарських будівель і споруд, з влаштуванням зони відпочинку та саду.

Інженерне забезпечення проектованої забудови та благоустрою передбачається від міських інженерних мереж згідно технічних умов, виданих відповідними службами

Основні принцити планувально-просторової організації території та пропозиції проекту ДПТ базуються на планувальних рішеннях, закладених у генеральному плані міста з врахуванням рішення Жидачівської міської ради від 18.08.2016 р. № 168 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у місті Жидачеві, обмеженої вулицями Симоненка, Княжий брід, Затишна, для визначення параметрів забудови земельних ділянок», інтересів Байтали М.І., який користується земельною ділянкою, природних умов та планувальних обмежень, сучасних тенденцій в сфері житлового будівництва, обслуговування і дозвілля.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 0,1553 га, площа зелених насаджень – 0,1171 га, площа твердого покриття 0,0026 га.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – Жидачівський відділ орендного підприємства «Львівське обласне проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 18.08.2016 р. № 168 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у місті Жидачеві, обмеженої вулицями Симоненка, Княжий брід, Затишна, для визначення параметрів забудови земельних ділянок».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 14 січня 2017 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 16 січня 2017 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 28.10.2016 р. № 149).

Розгляд пропозицій відбудеться 17 січня 2017 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2).

 
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ НА ВУЛ.ЗАВОДСЬКА, 2 (ТзДВ «Жидачівське ЗЦЗ» Друк
Середа, 15 лютого 2017, 11:02
det-plan-zavodska-2-1

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території з визначенням містобудівних умов і обмежень для будівництва складських приміщень на орендованій товариством з додатковою відповідальністю «Жидачівське заводоуправління цегельних заводів» земельній ділянці на вул. Заводська, 2 Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (далі – ДПТ) є деталізація і уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану міста, планування і визначення параметрів і вимог до формування забудови на вказаній земельній ділянці у відповідності до її цільового призначення з врахуванням існуючої забудови і меж всіх суміжних земельних ділянок і визначення містобудівних умов та обмежень. З території ділянки площею 6,9595 га, сформованої як територія для обслуговування виробничих приміщень ТзДВ «Жидачівське заводоуправління цегельних заводів» пропонується визначити частину ділянки для будівництва прибудованих до адміністративно-побутового корпусу складських приміщень для зберігання готової продукції – будівельних матеріалів та сировини.  

Склад проекту детального плану території:

 • пояснювальна записка;
 • вихідні дані для проектування;
 • графічна частина:

- ситуаційний план (викопіювання з плану м. Жидачева), масштаб 1:5000; аерофотознімання;

- план існуючого стану території та схема планувальних обмежень, масштаб 1:1000;

- генеральний план, масштаб 1:1000 (основне креслення);

- топографічне знімання території, масштаб 1:1000.

4. додатки (документи, вихідні дані для проектування).

Генеральним планом м. Жидачева проектована територія передбачена для розташування об’єктів виробничого призначення. Ділянка, на яку розроблено проект детального плану території, знаходиться у південній частині міста за адресою вул. Заводська, 2. Площа земельної ділянки складає 6,9595 га, з них 6,4165 га – землі для обслуговування виробничих приміщень, 0,5430 га – землі під житловою зоною. Вказана земельна ділянка згідно договору оренди землі від 25.01.2007 р., зареєстрованого у Державному реєстрі земель 23.01.2008 р. за № 040845100009, перебуває в користуванні товариства з додатковою відповідальністю «Жидачівське заводоуправління цегельних заводів».

Площа земельної ділянки на якій планується будівництво складських приміщень становить 0,0500 га, площа покриття перенесеного проїзду та під’їзду до складських приміщень – 0,0250 га.

З півночі земельна ділянка обмежена землями загального користування (вул. Заводська), зі сходу – землями Жидачівської міської ради, з півдня і заходу – землями публічного акціонерного товариства «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат».

Сучасне функціональне використання суміжних земельних ділянок та характеристика існуючої забудови наступні: з півночі – малоповерхова забудова присадибних ділянок, зі сходу – землі Жидачівської міської ради, з півдня і заходу – землі виробничого призначення ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат».

Проектована ділянка вільна від цінних зелених насаджень та магістральних інженерних мереж.

Поверхня проїздів території, що перебуває в оренді ТзДВ «Жидачівське заводоуправління цегельних заводів», має тверде покриття (асфальтобетон), існуюча навколишня забудова газифікована та електрифікована, існує централізоване водопостачання та каналізування.

В процесі будівництва проектованого об’єкта його інженерне забезпечення вирішується від існуючих мереж.

Для влаштування під’їзду до проектованих складських приміщень проектується перенесення проїзду шириною 8,0 метрів.

По території ділянки, на якій планується нове будівництво проходять повітряні ЛЕП 10 Кв з охоронною зоною 10 метрів в кожен бік від крайнього дроту, в якій допускається розташування будівель виробничого призначення з дотриманням мінімальної відстані 2,0 метра від крайнього дроту при його максимальному відхиленні.

Проектована будівля складських приміщень в процесі експлуатації не викидатиме у навколишнє середовище шкідливих чи з неприємним запахом і пожежонебезпечних речовин, не створюватиме підвищеного рівня шуму, вібрації, електромагнітних чи інших випромінювань і має мінімальну санітарну зону, яка перекривається санітарною зоною існуючих виробничих приміщень. Інших планувальних обмежень земельна ділянка, пропонована до розташування будівлі складських приміщень, не має.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 5,0 га, площа ділянки, відведеної для будівництва складських приміщень – 0,0500 га, площа покриття пересеного проїзду – 0,0230 га.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – товариство з обмеженою відповідальністю «ШЕРЕМЕТА АРХІТЕКТ ГРУП».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 23.06.2016 р. № 150 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у місті Жидачеві на вулиці Заводська, 2 з визначенням містобудівних умов і обмежень для будівництва складських приміщень».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 12 грудня 2016 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

- юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 14 грудня 2016 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 28.10.2016 р. № 149).

Розгляд пропозицій відбудеться 15 грудня 2016 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2).

 
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ НА ВУЛ. СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, 21 Друк
Четвер, 27 жовтня 2016, 09:11

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території з визначенням містобудівних умов і обмежень для реконструкції з надбудовою житлового будинку з влаштуванням торгових приміщень на земельній ділянці на вул. Січових Стрільців, 21 Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (надалі – ДПТ) є деталізація і уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану міста, планування і визначення параметрів і вимог до формування забудови на вказаній земельній ділянці та зміни її цільового призначення з врахуванням забудови і меж всіх прилеглих (суміжних) земельних ділянок.

Склад проекту детального плану території:

 • пояснювальна записка;
 • містобудівний розрахунок;
 • містобудівні умови та обмеження;
 • графічна частина:

-          ситуаційний план (викопіювання з генерального плану м. Жидачева), масштаб 1:5000; аерофотознімання;

-          ситуаційний план, викопіювання з плану м. Жидачева та кадастрової карти;

-          план існуючого стану території та схема планувальних обмежень, масштаб 1:500;

-          генеральний план, масштаб 1:500 (основне креслення);

-          вулична мережа, транспортне обслуговування, організація руху транспорту та пішоходів, інженерна підготовка території, масштаб 1:500;

-          план земельної ділянки на вул. Січових Стрільців, 21.

 • додатки (документи, вихідні дані для проектування).

Проект детального плану території розроблений на територію орієнтовною площею 0,30 га. Площа земельної ділянки, на якій розміщений житловий будинок, що планується під реконструкцію з надбудовою, складає 0,0804 га. Земельна ділянка знаходиться у кварталі житлової садибної забудови обмеженої вулицями Січових Стрільців, В.Івасюка, Сагайдачного і перебуває у приватній власності Мендохи В.К.

З північного заходу і південного сходу земельна ділянка обмежена приватними присадибними ділянками, з північного сходу і південного заходу – землями загального користування (дорогою).

Проектом ДПТ з території земельної ділянки, сформованої як територія для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, пропонується виокремити частину ділянки для обслуговування магазину і частину під будівлею – в спільне користування.

В спільному користуванні пропонується залишити частину ділянки під будинком та 1,0 м навколо будинку, що становитиме 0,0135 га, для обслуговування будинку.

Частина земельної ділянки площею 0,0170 га виокремлюється для обслуговування вбудованого магазину. В цю територію ввійде господарський проїзд для завантаження товарів через службовий вхід та партер перед магазином для влаштування квітника, тераси і сходів до магазину та пандусу для маломобільних груп населення.

Решта території площею 0,0499 га залишається для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

Проектом ДПТ пропонується реконструкція існуючого одноповерхового житлового будинку в магазин промислових товарів та надбудову на другому поверсі житлових приміщень з входом із окремих сходів, розташованих в межах існуючого будинку.

В даний час будинок забезпечений електропостачанням, централізованим водопостачанням та каналізуванням. Інженерне забезпечення для реалізації проектних пропозицій здійснюватиметься згідно технічних умов отриманих у відповідних служб.

Техніко-економічні показники: площа ділянки, на яку розроблено проект ДПТ – 0,50 га, площа території проектованої садибної ділянки – 0,0804 га, після реконструкції пропонується: 0,0170 га – площа ділянки для обслуговування вбудованого магазину, 0,0499 га – площа ділянки для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 0,0135 га – площа ділянки, залишеної в спільному користуванні.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – товариство з обмеженою відповідальністю «ШЕРЕМЕТА АРХІТЕКТ ГРУП».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 24.12.2015 р. № 54 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території з визначенням містобудівних умов і обмежень для реконструкції з надбудовою житлового будинку у м. Жидачеві на вул. Січових Стрільців, 21 з влаштуванням торгових приміщень».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 14 вересня 2016 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 13.00 год. 15 вересня 2016 року.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – секретар Жидачівської міської ради Лешков’ят Ольга Йосипівна (розпорядження міського голови від 10.08.2016 р. № 108).

Розгляд пропозицій відбудеться 16 червня 2016 року об 11.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

mendoxa

 
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ НА ВУЛ. МІЦКЕВИЧА, 9 Друк
Четвер, 27 жовтня 2016, 09:08

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території у м. Жидачеві на вул. Міцкевича, 9 з визначенням містобудівних умов та обмежень для реконструкції будівлі сушки під офісні приміщення Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (надалі – ДПТ) є визначення планувальних обмежень та параметрів забудови згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами для реконструкції будівлі сушки під офісні приміщення..

 

Склад проекту детального плану території:

 • пояснювальна записка;
 • вихідні дані;
 • графічні матеріали:

-          план топографічного знімання території м. Жидачів вул. Міцкевича, 9, масштаб 1:500;

-          фото фіксація території;

-          схема розташування території (викопіювання з генерального плану м. Жидачева), масштаб 1:2000;

-          план існуючого стану території, схема планувальних обмежень, масштаб 1:500;

-          проектний план, масштаб 1:500;

-          план вертикального планування та інженерних мереж, масштаб 1:500

Проектом опрацьована орієнтовна площа території 0,30 га в районі вулиць Міцкевича та Шашкевича. Ця територія знаходиться в центрально-західній частині міста, в існуючій житловій і громадській забудові.

Будівля сушки, яка підлягає реконструкції під офісні приміщення належить на праві приватної власності Михальчуку Р.З. і розміщена на землях громадської та житлової забудови комунальної власності територіальної громади міста Жидачева.

Згідно представлених документів, будівля сушки знаходиться на земельній ділянці площею 0,0214 га, кадастровий номер 4621510100:01:008:0066, за призначенням – для обслуговування нежитлових приміщень. Після розчищення ділянки від залишків будівлі сушки площа забудови на існуючому фундаменті становить 123,9 кв. метра, коефіцієнт щільності забудови 58 %.

Із заходу, сходу, півночі і півдня земельна ділянка межує з нежитловою забудовою – одноповерховою і двоповерховою. На ділянку існує заїзд зі сходу, безпосередньо з вулиці Шашкевича, а також можливий дворовий виїзд на вулицю Міцкевича. Ділянка має прямокутну форму і обмежена вільною від забудови територією.

Інженерне забезпечення на ділянці відсутнє, тому будівля зруйнована на 85%. Територія запущена, у звязку з тим, що навколо велося будівництво. Існуючі сусідні ділянки огороджені і планувальних обмежень відносно проектованої ділянки немає. Наявні дві трансформаторні з охоронною зоною 10,0 метрів поза зоною ділянки.

Існуюча будівля сушки, яка підлягає реконструкції під офісні приміщення розташована в центральній частині ділянки. Реконструйовану будівлю планується розмістити на існуючому фундаменті.

Проектована офісна будівля одноповерхова з мансардою площею забудови 123,9 кв. метрів. У зв’язку з наявними затисненими умовами мансардний поверх пропонується виконати на металевих кроквах з утепленням негорючими матеріалами для досягнення ІІ категорії ступені вогнетривкості, західний і східний фасади виконати глухими, без вікон. Ці заходи дозволять зменшити протипожежні розриви між будівлями.

Розташування будівлі пропонується головним фасадом на північ, вхід в будівлю проектується з південної сторони.

Реконструйована будівля розташована в існуючій малоповерховій забудові, що забезпечує інсоляцію проектованої та існуючих будівель.

Для забезпечення водопостачанням та водовідведенням, електропостачанням і газопостачанням необхідно отримати технічні умови у відповідних службах.

Вулична мережа залишається існуюча. Заїзд на ділянку пропонується безпосередньо з південної сторони будівлі, з вулиці Шашкевича, по існуючих проїздах. Заїзд пропонується виконати з твердим покриттям до входу в будівлю.

Територія реконструйованої будівлі повинна бути належним чином благоустроєна, озеленена, забезпечена зовнішнім освітленням та водовідведенням з території.

Техніко – економічні та експлуатаційні показники: територія земельної ділянки в межах проекту площею 214,0 кв. м, площа забудови – 123,9 кв. м, коефіцієнт забудови 58 %, площа мощення – 90,1 кв. м, площа доріг і проїздів з асфальто-бетонним покриттям за межами ділянки – 1058,0 кв. м, електропостачання – 15,0 кВт/год., водопостачання та водовідведення – 0,5 куб. м на добу.

Замовник детального плану території – Жидачівська міська рада.

Розробник детального плану території – орендне підприємство «Львівське обласне проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 21.01.2016 р. № 68 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території з визначенням містобудівних умов та обмежень для реконструкції будівлі сушки під офісні приміщення у місті Жидачеві на вулиці Міцкевича, 9».

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 7 (секретар міської ради Лешков’ят О.Й.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 14 вересня 2016 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 15 вересня 2016 року.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – секретар міської ради Лешков’ят О.Й. (розпорядження міського голови від 10.05.2016 р. № 56).

Розгляд пропозицій відбудеться 15 вересня 2016 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2).det-plan-mickevucha-9


 
ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ НА ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО Друк
Понеділок, 29 серпня 2016, 15:36

 Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення у місті Жидачеві громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.10.2012 р. № 515, з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проектом детального плану території у м. Жидачеві на вул. Грушевського для будівництва споруди громадського призначення з торговими та офісними приміщеннями Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проекту.

Метою проекту детального плану території (надалі – ДПТ) є уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану м. Жидачева, встановлення червоних ліній, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки.

Склад проекту детального плану території:

 • текстові матеріали;
 • графічні матеріали:

-          схеми розташування території в планувальній структурі міста: викопіювання з генерального плану, масштаб 1:5000; викопіювання з проекту детального плану центральної частини міста, масштаб 1:2000;

-          план існуючого використання території, опорний план, схема існуючих планувальних обмежень, масштаб 1:500;

-          проектний план, схема прогнозованих планувальних обмежень, масштаб 1:500;

-          план червоних ліній, масштаб 1:500;

-          схема організації руху транспорту і пішоходів, масштаб 1:500; креслення поперечних профілів вулиць, масштаб 1:200;

-          схема інженерної підготовки території та вертикального планування, масштаб 1:500;

-          схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору, масштаб 1:500.

 • додатки (документи, вихідні дані).

Проект детального плану території для обслуговування двоповерхової споруди громадського призначення з торговими та офісними приміщеннями на вул. Грушевського розроблений у відповідності з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН 360-92** «Планування і забудова міських і сільських поселень», ДСП-173 «Державні санітарні правила планування та забудови населеного пункту», ДБН В.2.3.-5-2001 «Вулиці та дороги населених пунктів», ДБН Б.1.1-14-2012 «Склад та зміст детального плану території». В проекті враховані основні рішення генерального плану міста Жидачева, розробленого у 1993 році, і затвердженого 22.06.1994 р. на засіданні XІX сесії Жидачівської міської ради.

В проекті детального плану території опрацьована територія площею 0,3780 га.

Територія, яка розглядається проектом детального плану знаходиться в центральній частині міста на вулиці Грушевського, що є центральною вулицею м. Жидачева, вздовж якої знаходиться ряд громадських установ, які формують частину міського громадського центру. Сам громадський центр міста розташований в межах вулиць Грушевського-Шашкевича-І.Франка-Шкільної.

В межі проекту потрапляє багатоквартирна житлова забудова, садибна житлова забудова, територія інженерної інфраструктури, територія громадської забудови (магазини, торговий центр «Рукавичка», торгівельні кіоски), землі загального користування: вулиці та проїзди.

Межу детального плану формує: з заходу – лінія садибної забудови вул. Грушевського, з півночі – проїзд, що розділяє територію багатоквартирного житлового будинку та громадську територію, на якій розміщені об’єкти торгівлі, зі сходу – громадська забудова (торговий центр «Рукавичка»), з півдня – територія інженерної інфраструктури (газорегуляторний пункт – ГРП).

Земельна ділянка площею 0,0049 га, кадастровий номер 4621510100:01:030:0006, на якій планується будівництво двоповерхової споруди громадського призначення з торговими та офісними приміщеннями входить до земель комунальної власності територіальної громади м. Жидачева за цільовим призначенням – для комерційного використання і перебуває в користуванні на умовах оренди у фізичної особи-підприємця Посацького Павла Олександровича. В існуючій ситуації на вказаній земельній ділянці розміщена тимчасова споруда для ведення підприємницької діяльності – торговельний павільйон.

Планувальне рішення детального плану території щодо будівництва на земельній ділянці площею 0,0049 га (49 кв. м) двоповерхової споруди громадського призначення з торговими та офісними приміщеннями базується на планувальному та функціональному рішенні генерального плану м. Жидачева.

При умові дотримання всіх планувальних, санітарних, протипожежних та будівельних норм і правил розташування споруди громадського призначення з торговими та офісними приміщеннями не суперечить рішенням генерального плану міста.

Виходячи з прийнятого планувального рішення прийняті наступні показники проектованої ділянки, що має площу 49 кв. м, а саме:

-          орієнтовна площа забудови 39,2 кв. м;

-          орієнтовна висота проектованої будівлі до 12 м (два поверхи);

-          відсоток забудови ділянки становить 80%.

Відстань від об’єктів, що проектуються на ділянці:

-          до існуючої на сусідніх ділянках забудови – 4,8 м;

-          до червоних ліній вулиці Грушевського – 0,39 м.

З північної сторонни на віддалі 1,8 м від проектованої споруди проходить міський трубопровід водопостачання. Оскільки згідно Додатку 8.1 ДБН 360-92** відстань від водопровідної мережі до фундаментів будівель і споруд повинна становити 5 м, місце розташування проектованої будівлі погоджено з міським комунальним підприємством «Жидачівводоканал».

З південної сторонни від проектованого об’єкту на віддалі 4,8 м знаходиться двоповерхова капітальна громадська будівля з торговими приміщеннями. Згідно Додатку 3.1 Таблиці 1 ДБН 360-92** примітки 6 і 8 відстані між будинками І та ІІ ступенів вогнестійкості можна передбачити меншими ніж 6 м за умови, якщо стіна вищого будинку, розміщеного навпроти іншого будинку, є протипожежною.

Викладені у проекті пропозиції щодо будівництва на вул. Грушевського на земельній ділянці площею 0,0049 га двоповерхової споруди громадського призначення з торговими та офісними приміщеннями можуть уточнюватися, змінюватися на подальших стадіях проектування за умови дотримання основних планувальних параметрів і вимог цього детального плану території

Всі роботи на подальших стадіях проектування та будівництва необхідно погоджувати з відповідними службами (цех телекомунікаційних послуг № 6 філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком», міським комунальним підприємством «Жидачівводоканал», Стрийським управлінням по експлуатації газового господарства та іншими).

Територія, на яку розроблено проект детального плану повністю забезпечена інженерними мережами (водопостачання, водовідведення, електропостачання, газопостачання).

Проектом передбачено комплексний благоустрій та організація зелених зон.

Замовник детального плану території – виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

Розробник детального плану території – приватне підприємство «Інститут містобудування та архітектури».

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 23.07.2015 р. № 979 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у м. Жидачеві на вул. Грушевського з визначенням містобудівних умов і обмежень для будівництва магазину та офісного приміщення (Посацький П.О.)».

Місце ознайомлення з детальниим планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада, кабінет № 2 (заступник міського голови Гаврильчук Я.Г.).

Строк ознайомлення з детальниим планом території – до 25 квітня 2016 року.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проекту ДПТ мають право:

-          повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;

-          юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;

-          власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-          представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-          народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 

            Пропозиції, подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

           Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада.

Термін подачі пропозицій до 10.00 год. 26 квітня 2016 року.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – заступник міського голови Гаврильчук Я.Г. (розпорядження міського голови від 22.03.2016 р. № 33).

Розгляд пропозицій відбудеться 27 квітня 2016 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2). 

gromadske-obgovorennya-posackogo


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 6