gototopgototop
     Податки і збори на території міста Жидачів на 2017 рік: - єдиний податок (тут); податок на не рухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) ***  Про виконання міського бюджету за 2016 рік (тут) *** Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Увага! з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата в місяць - 3200 грн., мінімальний страховий внесок в пенсійний фонд - 704 грн. *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) 

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 тра   червень 2017   лип

нпвсчпс
   1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Julianna Willis Technology
Регуляторна політика
Про встановлення туристичного збору на території міста Жидачева Друк
Четвер, 25 травня 2017, 16:17

ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

 

____________ 2017                                             №                                                     м. Жидачів

Про встановлення туристичного збору

на території міста Жидачева

            На виконання повноважень щодо встановлення місцевих податків і зборів, керуючись статями 10, 268 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини 1 статті 26, пунктами 4, 5 частини 3 статті 50, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити на території міста Жидачева туристичний збір.
 2. Встановити ставку туристичного збору у розмірі 1 відсоток до бази справляння збору, визначеної Податковим кодексом України.
 3. Визначити податковими агентами, які здійснюють справляння туристичного збору на території міста Жидачева, адміністрації готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та інших закладів готельного типу.
 4. Затвердити Положення про порядок справляння туристичного збору на території міста Жидачева (додається).
 5. Доручити секретарю Жидачівської міської ради:

5.1.   забезпечити в 5-денний строк оприлюднення цього рішення в інформаційному бюлетені Жидачівської міської ради „Удеч сьогодні” та на офіційному сайті Жидачівської міської ради;

5.2.   повідомити в 5-денний строк Жидачівське відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області про прийняте рішення.

6.Це рішення набирає чинності з 01.01.2018 року.

7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій.

  ДОДАТОК

  ЗАТВЕРДЖЕНО

  рішення Жидачівської міської

  ради від ______2017 р. № ___

   

  ПОЛОЖЕННЯ

  про порядок справляння туристичного збору на території міста Жидачева

   

  1. Загальні положення

  1.1. Туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого відповідно до Бюджетного кодексу України зараховуються до міського бюджету міста Жидачева.

  1.2. Туристичний збір (далі – збір) на території міста Жидачева встановлюється відповідно до Податкового кодексу України та Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.

  2. Платники збору

  2.1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію міста Жидачева, на якій діє рішення Жидачівської міської ради про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

  2.2. Платниками збору не можуть бути особи, які:

  а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у місті Жидачеві, радою якого встановлено такий збір;

  б) особи, які прибули у відрядження;

  в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);

  г) ветерани війни;

  ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

  д) особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я;

  е) діти віком до 18 років;

  є) дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади.

  3. Ставка збору

  3.1. Ставка встановлюється рішенням Жидачівської міської ради.

  4. База справляння збору

  4.1. Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених податковими агентами, за вирахуванням податку на додану вартість.

  4.2. До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в’їзд (віз), обов’язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду.

  5. Податкові агенти

  5.1. Податкові агенти, які здійснюють справляння туристичного збору визначаються рішенням міської ради.

  6. Особливості справляння збору

  6.1. Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.

  7. Порядок сплати збору

  7.1. Сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк.

  7.2. Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору у контролюючому органі за місцезнаходженням підрозділу.

  7.3. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

  8. Відповідальність за порушення податкового законодавства

  8.1. Податкові агенти та їх посадові особи несуть відповідальність за правильність обчислення, своєчасність і повноту сплати туристичного збору.

  АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Жидачівської міської ради „Про встановлення ставки туристичного збору на території міста Жидачева”

   
  Про затвердження плану діяльності Жидачівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік Друк
  Понеділок, 26 грудня 2016, 21:39

   

  ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

  м. Жидачів,   Львівської   області

   

  12 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

   

  Р І Ш Е Н Н Я

   

  22.12.2016                                                          № 254                                                 м. Жидачів

   

  Про   затвердження   плану  діяльності

  Жидачівської міської ради з підготовки

  проектів регуляторних актів на 2017 рік

  На виконання Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, керуючись підпунктом 7 частини 1 статті 26, пунктом 15 статті 47, підпунктом 5 частини 3 ст. 50, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та Регламентом Жидачівської міської ради, Жидачівська міська рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити план діяльності Жидачівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік згідно додатку.
  2. Зобов’язати робочі групи – розробників проектів регуляторних актів Жидачівської міської ради своєчасно та у відповідності до чинного законодавства проводити процедури розробки, оприлюднення та затвердження проектів.
  3. Оприлюднити це рішення у 10-тиденний строк на офіційному сайті Жидачівської міської ради та у міському інформаційному бюлетені „Удеч сьогодні”.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань законності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики.

   

   

   

  Міський голова                                                     В.Левко

   

   

   

  ДОДАТОК

   

  ЗАТВЕРДЖЕНО

  рішення Жидачівської міської  

  ради від 22.12.2016 р. №254

   

   

  П Л А Н

  діяльності Жидачівської міської ради з підготовки

  проектів регуляторних актів на 2017 рік

   

  № з.п.

  Назва проекту регуляторного акту

  Термін

  підготовки проекту

  Робочі групи, відповідальні за підготовку проекту регуляторного акту

  1.

  Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території міста Жидачева

  лютий – травень

  Николин І.Р., Барнич У.Д., Данилів Н.М., Чорнейко І.М.,

  Мачоган Р.М.

  2.

  Про встановлення ставки транспортного податку на території міста Жидачева

  лютий – травень

  Николин І.Р., Барнич У.Д.,

  Долінський О.В., Багрій С.Д.,

  Крижанович О.В.

   

  3.

  Про встановлення ставок земельного податку на території міста Жидачева

  лютий – травень

  Николин І.Р., Барнич У.Д., Романів Б.І., Йонка О.В.,

  Данилейко Г.Д.

  4.

  Про встановлення розміру річної суми платежу орендної плати за землю для фізичних та юридичних осіб на території міста Жидачева

  лютий – травень

  Николин І.Р., Барнич У.Д., Романів Б.І., Йонка О.В.,

  Данилейко Г.Д.

  5.

  Про встановлення ставок податку для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб на території міста Жидачева

  лютий – травень

  Николин І.Р., Барнич У.Д., Власій Р.Р., Данилів Н.М.,

  Данилейко Г.Д.

  6.

  Про встановлення ставки туристичного збору на території міста Жидачева

  лютий – травень

  Николин І.Р., Барнич У.Д., Гапун О.Б., Багрій С.Д.,

  Микитин М.В.

  7.

  Про встановлення ставок збору за паркування транспортних засобів на території міста Жидачева

  лютий – травень

  Николин І.Р., Барнич У.Д.,

  Долінський О.В., Кореновський О.Р., Ружак А.А.,

  8.

  Про встановлення на території міста Жидачева ставки акцизного податку

  лютий – травень

  Николин І.Р., Барнич У.Д.,

  Долінський О., Йонка Р.П.,

  Мачоган Р.М.

  Секретар міської ради                                             О.Лешков’ят

   
  Bстановлення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева та затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева Друк
  П'ятниця, 27 грудня 2013, 12:32

   

  ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

  м. Жидачів,   Львівської   області

   

  32 сесія шостого скликання 2010 – 2015 р.р.

   

  Р І Ш Е Н Н Я


  24.12.2013                                        № 741                                       м. Жидачів

   

  Про встановлення розміру пайової участі у

  розвитку інфраструктури міста Жидачева

  та   затвердження    Порядку     залучення,

  розрахунку розміру і використання коштів

  пайової участі у розвитку інфраструктури

  міста Жидачева

   

  З метою приведення Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева у відповідність до чинного законодавства, беручи до уваги звіт про результати повторного відстеження регуляторного акта – рішення Жидачівської міської ради від 22.12.2011 р. № 343 „Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева”, керуючись статтею 144 Конституції України, Законом України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Законом України „Про регулювання містобудівної діяльності”, статтями 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

   

  1. Встановити розмір пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева, а саме:

  -          1 (один) відсоток загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта – для нежитлових будівель і споруд;

  -          1 (один) відсоток загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта – для житлових будинків.

  1. Затвердити Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева (додаток 1).
  2. Затвердити Типовий Договір про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева (додаток 2).
  3. Доручити виконавчому комітету Жидачівської міської ради довести до відома замовників будівництва, які прийняли в експлуатацію закінчений будівництвом об’єкт після 12.03.2011 р., про необхідність перерахування до міського бюджету коштів для створення і розвитку інфраструктури міста Жидачева (пайова участь).
  4. Дане рішення вступає в дію з 01.01.2014 р.
  5. Визнати таким, що втратило чинність рішення Жидачівської міської ради від 22.12.2011 р. № 343 „Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева”.
  6. Оприлюднити це рішення у 10-тиденний строк у міському інформаційному бюлетені „Удеч сьогодні” та на офіційному сайті Жидачівської міської ради.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань житлово-комунального господарства і комунальної власності (М.Сивик), з питань бюджету і розвитку підприємництва (Р.Мачоган) та на секретаря Жидачівської міської ради (О.Лешков’ят).

   

   

  Міський голова                                      В.Левко.

   

   

   

   

  Д О Д А Т О К   1

   

  до рішення Жидачівської міської

  ради від 24.12.2013 р. № 741

   

  П О Р Я Д О К

  залучення, розрахунку розміру і використання

  коштів пайової участі у розвитку інфраструктури

  міста Жидачева

   

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

   

  1.1. Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева (надалі – Порядок) розроблене відповідно до законів України „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та „Про місцеве самоврядування в Україні”.

  1.2. Даний Порядок регламентує вирішення питань залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Жидачева, зокрема, для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

  1.3. У цьому Порядку наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:

  • замовник – це фізична або юридична особа, яка має намір щодо забудови території (однієї чи декількох земельних ділянок і подала в установленому законодавством порядку відповідну заяву;
  • будівництво – це спорудження нового об’єкта (нове будівництво), реконструкція, розширення, добудова, реставрація (відновлення), капітальний ремонт, модернізація;
  • інженерно-транспортна інфраструктура міста – це комплекс інженерних, транспортних споруд і комунікацій;
  • інженерні споруди і комунікації – це комплекс об’єктів, які забезпечують життєдіяльність населення, комунально-побутових і промислових підприємств, а саме електро-, тепло-, газо-, водопостачання та водовідведення;
  • соціальна інфраструктура – це комплекс галузей, які безпосередньо пов’язані зі створенням загальних умов для відтворення робочої сили і забезпечення нормальної життєдіяльності людей, ця сфера охоплює освіту, охорону здоров’я, житлово-комунальне господарство, пасажирський транспорт і зв’язок, культуру, побутове обслуговування.

  1.4. Дія даного Порядку поширюється на замовників, які мають намір щодо забудови земельних ділянок на території міста Жидачева та які зареєстрували декларацію про початок виконання будівельних робіт.

  1.5. Участь замовників, які мають намір щодо забудови земельних ділянок на території міста Жидачева, у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Жидачева є обов’язковою.

  1.6. Пайова участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева полягає у перерахуванні замовником до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію у міський бюджет коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури (прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, що належать до I – ІІІ категорій складності, та об’єктів, будівництво яких здійснювалося на підставі будівельного паспорта, здійснюється шляхом реєстрації відповідною інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю поданої замовником декларації про готовність об’єкта до експлуатації, прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, що належать до IV і V категорій складності, здійснюється на підставі акта готовності об’єкта до експлуатації шляхом видачі відповідною інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю сертифіката).

  1.7. Не залучаються до пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева замовники у разі будівництва на земельній ділянці на території міста Жидачева:

  -          об’єктів будь-якого призначення на замовлення державних органів або органів місцевого самоврядування за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

  -          будівель навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення;

  -          будинків житлового фонду соціального призначення та доступного житла;

  -          індивідуальних   (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних   метрів, господарських   споруд,   розташованих на відповідних земельних ділянках;

  -          об’єктів комплексної забудови територій, що здійснюється за результатами інвестиційних конкурсів або аукціонів;

  -          об’єктів будівництва за умови спорудження на цій земельній ділянці об’єктів соціальної інфраструктури;

  -          об’єктів, що споруджуються замість тих, що пошкоджені або зруйновані   внаслідок   надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру;

  -          об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури, об’єктів енергетики, зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу);

  -          об’єктів у межах індустріальних парків на замовлення ініціаторів створення індустріальних парків, керуючих компаній індустріальних парків, учасників індустріальних парків.

  Для підтвердження приналежності об’єкта будівництва до вказаних вище видів будівель замовник подає у Жидачівську міську раду Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації, в якій зазначено код будівлі відповідно до Державного класифікатора будівель і споруд ДК 018 – 2000, затвердженого наказом Держстандарту України від 17.08.2000 р. № 507 на рівні її підкласу (за п’ятим знаком), за яким будівля класифікується в системі статистичних спостережень.  

  1.8. Якщо технічними   умовами   передбачається   необхідність будівництва замовником інженерних мереж або об’єктів інженерної інфраструктури (крім мереж, призначених для передачі та розподілу електричної енергії, трубопроводів, призначених для розподілу природного газу, транспортування нафти та природного газу) поза межами його земельної ділянки, розмір пайової участі у розвитку інфраструктури м. Жидачева зменшується на суму їх кошторисної вартості, а такі інженерні мережі та/або об’єкти передаються у комунальну власність територіальної громади міста.

                 У разі якщо кошторисна вартість будівництва інженерних мереж та/або об’єктів інженерної інфраструктури (крім мереж, призначених для передачі та розподілу електричної енергії, трубопроводів, призначених для розподілу природного газу, транспортування нафти та природного газу) перевищує розмір пайової участі замовника у розвитку інфраструктури м. Жидачева, Жидачівська міська рада приймає рішення про відшкодування замовнику різниці між здійсненими витратами та розміром пайової участі замовника у розвитку інфраструктури міста.

  1.9. Замовник, який набув право власності чи користування земельною ділянкою за результатами земельних торгів (аукціон) не звільняється від пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева.     

  1.10. Жидачівська міська рада або її виконавчий комітет у рішеннях щодо передачі замовнику земельної ділянки в користування під забудову або щодо надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, якщо вона перебуває у користуванні замовника, обов’язково обумовлює питання щодо укладення Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева та фінансові зобов’язання, які полягають у перерахуванні замовником у міський бюджет коштів пайової участі.

  1.11. У заяві про передачу земельної ділянки під забудову або про надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки заявник обов’язково обумовлює згоду на укладення Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева та перерахування на спеціальний рахунок Жидачівської міської ради розміру коштів пайової участі, визначеного відділом фінансів та бюджету міської ради.

   

  1. ПОРЯДОК ЗАЛУЧЕННЯ КОШТІВ ПАЙОВОЇ       УЧАСТІ

   

  2.1. Залучення коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева здійснюється шляхом перерахування цих коштів замовником будівництва на спеціальний рахунок Жидачівської міської ради „На створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Жидачева” з обов’язковим зазначенням у платіжному дорученні призначення платежу, а саме, «Пайова участь згідно договору від «__»_________20__ р. № _____».

  2.2. Перерахування коштів пайової участі здійснюється відповідно до Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева, який укладається не пізніше ніж через 15 (п’ятнадцять) робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення, але до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію. До звернення замовник додає документи, що підтверджують кошторисну вартість будівництва об’єкта.

  2.3. Кошти пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева сплачуються в повному обсязі до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію єдиним платежем або частинами за графіком і в строки, що визначаються Договором.

  1. РОЗРАХУНОК РОЗМІРУ       ПАЙОВОЇ УЧАСТІ

  3.1. Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева визначається у гривнях протягом 10 (десяти) робочих днів з дня реєстрації у Жидачівській міській раді звернення замовника про укладення Договору про пайову участь та доданих до нього документів, що підтверджують вартість будівництва об'єкта з техніко-економічними
  показниками. У разі зміни замовника розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту зменшується на суму коштів, сплачених попереднім замовником відповідно до укладеного ним Договору про пайову участь.

  3.2. При розрахунку розміру пайової участі не враховуються витрати на придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішніх і позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій.

  3.3. Для багатофункціональних об’єктів будівництва розмір пайової участі визначається окремо на приміщення житлового та нежитлового призначення.

  3.4. Визначений розмір пайової участі вказується у розрахунку, який є невід’ємною частиною Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева.

  3.5. Забороняється вимагати від замовника надання будь-яких послуг, у тому числі здійснення будівництва об’єктів та передачі матеріальних або нематеріальних активів (зокрема житлових та нежитлових приміщень, у тому числі шляхом їх викупу), крім пайової участі у розвитку інфраструктури м. Жидачева, передбаченої чинним законодавством та прийнятими відповідно до нього рішеннями Жидачівської міської ради.

  3.6. Відповідальним за розрахунок розміру пайової участі є відділ фінансів та бюджету Жидачівської міської ради.

  3.7. Контроль за виконанням фінансових зобов’язань замовника щодо пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева покладається на відділ фінансів та бюджету Жидачівської міської ради (надалі – відділ). На клопотання замовника відділ готує довідку про розмір та дату зарахування до міського бюджету коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева, які він направив на спеціальний рахунок Жидачівської міської ради.

  4. ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ПАЙОВОЇ УЧАСТІ

  4.1. Кошти, отримані як пайова участь замовника будівництва, використовуються виключно для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Жидачева.

  5. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

  5.1. Відповідальність за достовірність наданої інформації щодо кошторисної вартості об’єкта будівництва та невиконання умов Договору про пайову участь несе замовник будівництва.

  5.2. У разі невиконання замовником будівництва умов Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева, міська рада здійснює заходи щодо стягнення коштів пайової участі у судовому порядку.

  5.3. Спори щодо пайової участі замовника будівництва у розвитку інфраструктури міста Жидачева вирішуються у судовому порядку.      

   

   

   

  Секретар міської ради                                     О.Лешков’ят

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Д О Д А Т О К   2

  до рішення Жидачівської міської

  ради від 24.12.2013 р. № 741

   

  ТИПОВИЙ ДОГОВІР

  про пайову участь у розвитку інфраструктури

  міста Жидачева 

   

  ________________20__ року                         № ___                                              м. Жидачів

   

  Жидачівська міська рада в особі міського голови міста Жидачева ЛЕВКА ВОЛОДИМИРА СЕМЕНОВИЧА, який діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та протоколу територіальної виборчої комісії про встановлення результатів виборів у одномандатному виборчому окрузі з виборів міського голови м. Жидачева від 02.11.2010 р., з однієї сторони (надалі – Одержувач) та _______________________________________________________________________ в особі

                               прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи або назва юридичної особи

  ___________________________________________________________________________ ,

                                                 посада,   прізвище, ім’я, по батькові                                            

  який діє на підставі ____________________________ (надалі – Замовник) з іншої сторони

                                                                             назва документа

  (разом – Сторони), уклали цей Договір про наступне:

   

  1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

   

  1.1. Розрахунок та залучення коштів пайової участі Замовника у розвитку інфраструктури міста Жидачевапри здійсненні будівництва об’єкта _________________________________

                                                                                                назва об’єкта згідно проектної окументації

  ___________________________, що знаходиться за адресою:_________________________

  _____________________________________________________________________________.

   

  2. ПРАВА І ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

   

  2.1. Одержувач зобов’язується провести розрахунок розміру пайової участі Замовника у розвитку інфраструктури міста Жидачева.

  2.2. Замовник зобов’язується внести на відповідний рахунок Одержувача кошти пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева відповідно до розрахунку, який є невід’ємною частиною даного Договору у сумі _________ грн. ____ коп. (______________________________________________).

                                                 прописом                          

  2.3. Замовник зобов’язується сплатити кошти пайової участі єдиним платежем до ___________________________(або - частинами, а саме в сумі ______________________ до ___________________, в сумі ___________________ до _______________ і т.д.).

  2.4. Замовник несе відповідальність за достовірність наданої інформації щодо кошторисної вартості об’єкта будівництва.

  2.5. Замовник має право звернутися до Одержувача з клопотанням про внесення змін до даного Договору.

  2.6. Одержувач зобов’язується на вимогу Замовника надавати необхідну інформацію та пояснення щодо пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева.

  2.7. Одержувач має право на клопотання Замовника вносити зміни в умови даного Договору в межах діючого законодавства.

   

  3. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

   

  3.1. За невиконання однією із Сторін договірних зобов’язань винна Сторона несе відповідальність відповідно до чинного законодавства.

  3.2. За порушення строків сплати коштів пайової участі Замовник сплачує пеню у розмірі 0,5% облікової ставки Національного банку України від суми простроченого платежу за кожний день прострочення.  

  3.3. У разі невиконання Замовником умов Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева, міська рада здійснює заходи щодо стягнення коштів пайової участі у судовому порядку.

   

  4. ПОРЯДОК РОЗВЯЗАННЯ СПОРІВ

   

  4.1. Спори щодо виконання Сторонами умов даного Договору вирішуються шляхом переговорів, а за відсутності взаємної згоди – у судовому порядку.

   

  5. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

   

  5.1. Цей Договір набирає чинності з моменту його підписання та діє до моменту виконання Замовником зобов’язань передбачених цим Договором.

  5.2. Договір може бути розірвано у порядку визначеному чинним законодавством України.

   

  6. ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДОГОВОРУ

   

  6.1. Внесення змін до цього Договору здійснюється відповідно та на підставі рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради з ініціативи однієї та за згодою обох Сторін у письмовій формі шляхом укладання Додаткової угоди до Договору.

  6.2. При виникненні умов та обставин не передбачених цим договором Сторони керуються чинним законодавством.

  7. ІНШІ УМОВИ ДОГОВОРУ

  7.1. Цей Договір складено у двох примірниках, по одному примірнику для кожної із Сторін, які мають однакову юридичну силу та зберігаються у Сторін.

   

  8. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН

   

              ОДЕРЖУВАЧ                                                                            ЗАМОВНИК          

   

  Жидачівська міська рада                                                     ____________________________

  вул. Шашкевича, 2,                                                                                     __________________

  м. Жидачів,                                                                               ____________________________

  81700, Львівська обл.                                                             ____________________________

  р/р №________________                                                        ____________________________

  у Львівській області                                

  код ЄДРПОУ 30649837                                                                                  

  тел. (03239) 3-11-15

   

  Міський голова м. Жидачева                                         Директор

   

  ____________________ В.Левко                                                                         _____________

  М.П.                                                                                                                           М.П.

   

   

   

  Д О Д А Т О К

  до Договору про пайову участь

   

  Р О З Р А Х У Н О К

  розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева

  до Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури

  міста Жидачева від _____________20__ року № _____

   

  ________________20__ року                                                                                м. Жидачів

   

  Розрахунок розміру пайової участі _______________________________________________________

                                                                                                                                                                                      ( назва Замовника )

  у розвитку інфраструктури міста Жидачева проведено на об’єкт будівництва _____________________

  ______________________________________________________________, що знаходиться за адресою:

                                                   ( назва об’єкта будівництва)

  м. Жидачів, вул. ______________________________________________________ .

   

  Розмір пайової участі визначено за формулою: Пу = Кв х В%, у тис. грн,

  де: Пу – розмір пайової участі у тис. грн;

       Кв – загальна кошторисна вартість будівництва обєкта у тис. грн;

       В   – відсоток загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта.

                    ______ тис. грн = _________ тис. грн х __ %

   

  При розрахунку розміру пайової участі використано надану Замовником інформацію, яка підтверджує загальну кошторисну вартість будівництва об’єкта, а саме:

  ____________________________________________________________________________

              Розмір пайової участі ______________________________________________________________

                                                                                                                                                           ( назва Замовника)

  у розвитку інфраструктури міста Жидачева при будівництві об’єкта ____________________________

  ______________________________________________________________________________________,

                                                                                                  (назва об’єкта будівництва)

  що знаходиться за адресою м. Жидачів, вул. ___________________ , становить ______________ тис.грн _____________________________________________________.

                                                                        прописом

                                       

           ОДЕРЖУВАЧ                                                                          ЗАМОВНИК          

   

  Жидачівська міська рада                                                       __________________________

  вул. Шашкевича, 2,                                                                    __________________________    

  м. Жидачів,                                                                                  __________________________

  81700, Львівська обл.                                                                 __________________________

  р/р № ______________                                                             _­_________________________

  у Львівській області                                                                  __________________________   код ЄДРПОУ 30649837                                                                    

  тел. (03239) 3-11-15                                                                

   

  Міський голова м. Жидачева                                         Директор

   

  ____________________ В.Левко                                                                                     _______

  М.П.                                                                                                                      М.П.  

   

  ПОГОДЖЕНО: Начальник відділу фінансів та бюджету _________________   ___________

   
  Про встановлення транспортного податку на території міста Жидачева Друк
  Четвер, 25 травня 2017, 16:11

  ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

   

  ____________ 2017                                             №                                                     м. Жидачів

   

  Про встановлення транспортного податку

  на території міста Жидачева

              На виконання повноважень щодо встановлення місцевих податків і зборів, керуючись статями 10, 267 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини 1 статті 26, пунктами 4, 5 частини 3 статті 50, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

  ВИРІШИЛА:

  1. Встановити на території міста Жидачева транспортний податок (далі – податок).
  2. Встановити ставку податку з розрахунку на календарний рік у розмірі000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до Податкового кодексу України.
  3. Затвердити Положення про порядок справляння транспортного податку на території міста Жидачева (додається).
  4. Доручити секретарю Жидачівської міської ради:

  4.1.   забезпечити в 5-денний строк оприлюднення цього рішення в інформаційному бюлетені Жидачівської міської ради „Удеч сьогодні” та на офіційному сайті Жидачівської міської ради;

  4.2.   повідомити в 5-денний строк Жидачівське відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області про прийняте рішення.

  5.Це рішення набирає чинності з 01.01.2018 року.

  6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій.

   ДОДАТОК

   ЗАТВЕРДЖЕНО

   рішення Жидачівської міської

   ради від ______2017 р. № ___

   ПОЛОЖЕННЯ

   про порядок справляння транспортного податку на території міста Жидачева

    

   1. Загальні положення

   1.1. Транспортний податок – це місцевий податок, що входить в стурктуру податку на майно, зарахування якого відповідно до Бюджетного кодексу України здійснюється до міського бюджету міста Жидачева.

   1.2. Транспортний податок на території міста Жидачева встановлюється відповідно до Податкового кодексу України та Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.

   2. Платники податку

   2.1. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до Податкового кодексу є об’єктами оподаткування.

   3. Об’єкт оподаткування

   3.1. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

   Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику економічного розвитку, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, виходячи з марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об’єму циліндрів двигуна, типу коробки переключення передач, пробігу легкового автомобіля, та розміщується на його офіційному веб-сайті.

   4. База оподаткування

   4.1. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до Податкового кодексу.

   5. Ставка податку

   5.1. Ставка податку встановлюється рішенням Жидачівської міської ради у відповідності до Податкового кодексу України.

   6. Податковий період

   6.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

   7. Порядок обчислення та сплати податку

   7.1. Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

   7.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).

   Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об’єктів оподаткування, що перебувають у власності таких нерезидентів.

   7.3. Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому Податковим кодексом, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

   7.4. У разі спливу п’ятирічного віку легкового автомобіля протягом звітного року податок сплачується за період з 1 січня цього року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг (досягне) п’яти років.

   7.5. Фізичні особи - платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації для проведення звірки даних щодо:

   а) об’єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку;

   б) розміру ставки податку;

   в) нарахованої суми податку.

   У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів (зокрема документів, що підтверджують право власності на об’єкт оподаткування, перехід права власності на об’єкт оподаткування, документів, що впливають на середньоринкову вартість легкового автомобіля), контролюючий орган за місцем реєстрації платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

   Фізичні особи - нерезиденти у порядку, визначеному цим пунктом, звертаються за проведенням звірки даних до контролюючих органів за місцем реєстрації об’єктів оподаткування.

   8. Порядок сплати податку

   8.1. Податок з об’єкту оподаткування, зареєстрованого у місті Жидачеві, зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

   9. Строки сплати податку

   9.1. Транспортний податок сплачується:

   а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

   б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації";

   10. Відповідальність за порушення податкового законодавства та контроль податкових органів

   10.1. Платники податку та їх посадові особи несуть відповідальність за правильність обчислення, своєчасність та повноту сплати сум транспортного податку.

   АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Жидачівської міської ради„Про встановлення транспортного податку на території міста Жидачева”

    
   Про затвердження плану діяльності Жидачівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік Друк
   П'ятниця, 21 листопада 2014, 16:52

    

   ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

   м. Жидачів,   Львівської   області

    

   39 сесія шостого скликання 2010 – 2015 р.р.

    

   Р І Ш Е Н Н Я

    

   18.11.2014                                                № 841                                               м. Жидачів

    

   Про   затвердження   плану  діяльності

   Жидачівської міської ради з підготовки

   проектів регуляторних актів на 2015 рік


   На виконання Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, керуючись підпунктом 7 частини 1 статті 26, пунктом 15 статті 47, підпунктом 5 частини 3 ст. 50, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та Регламентом Жидачівської міської ради, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

   1. Затвердити план діяльності Жидачівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік згідно додатку.
   2. Зобов’язати робочі групи – розробників проектів регуляторних актів Жидачівської міської ради своєчасно та у відповідності до чинного законодавства проводити процедури розробки, оприлюднення та затвердження проектів.
   3. Покласти повноваження з питань реалізації державної регуляторної політики на постійну комісію Жидачівської міської ради з питань законності, правопорядку, праці і соціального захисту населення.
   4. Оприлюднити у 10-тиденний строк план діяльності Жидачівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік на офіційному сайті Жидачівської міської ради та у міському інформаційному бюлетені „Удеч сьогодні”.
   5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Жидачівської міської ради (О. Лешков’ят).      

    

    

    

   Міський голова                                                   В.Левко

    

    

    

   ДОДАТОК

    

   ЗАТВЕРДЖЕНО

   рішення Жидачівської міської  

   ради від 18.11.2014 р. № 841

    

    

    

    

    

    

   П Л А Н

   діяльності Жидачівської міської ради з підготовки

   проектів регуляторних актів на 2015 рік

    

   № з.п.

   Назва проекту регуляторного акту

   Термін

   Відповідальні робочі групи

   1.

   Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Жидачева

   квітень – травень

   Гаврильчук Я.Г. – голова,

   Власій Р.Р., Денис Р.Б., Романів Б.І.

   Секретар міської ради                                               О.Лешков’ят

    
   << Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

   Сторінка 1 з 6