gototopgototop
     Податки і збори на території міста Жидачів на 2017 рік: - єдиний податок (тут); податок на не рухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) ***  Про виконання міського бюджету за 2016 рік (тут) *** Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Увага! з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата в місяць - 3200 грн., мінімальний страховий внесок в пенсійний фонд - 704 грн. *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) 

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Громадські слухання

go-sluchannja

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 кві   травень 2017   чер

нпвсчпс
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Julianna Walker Willis Technology
Регуляторна політика
Про затвердження плану діяльності Жидачівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік Друк
Понеділок, 26 грудня 2016, 21:39

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

12 сесія сьомого скликання 2015 – 2020 рр.

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

22.12.2016                                                          № 254                                                 м. Жидачів

 

Про   затвердження   плану  діяльності

Жидачівської міської ради з підготовки

проектів регуляторних актів на 2017 рік

На виконання Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, керуючись підпунктом 7 частини 1 статті 26, пунктом 15 статті 47, підпунктом 5 частини 3 ст. 50, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та Регламентом Жидачівської міської ради, Жидачівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити план діяльності Жидачівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік згідно додатку.
 2. Зобов’язати робочі групи – розробників проектів регуляторних актів Жидачівської міської ради своєчасно та у відповідності до чинного законодавства проводити процедури розробки, оприлюднення та затвердження проектів.
 3. Оприлюднити це рішення у 10-тиденний строк на офіційному сайті Жидачівської міської ради та у міському інформаційному бюлетені „Удеч сьогодні”.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань законності, взаємодії з громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики.

 

 

 

Міський голова                                                     В.Левко

 

 

 

ДОДАТОК

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення Жидачівської міської  

ради від 22.12.2016 р. №254

 

 

П Л А Н

діяльності Жидачівської міської ради з підготовки

проектів регуляторних актів на 2017 рік

 

№ з.п.

Назва проекту регуляторного акту

Термін

підготовки проекту

Робочі групи, відповідальні за підготовку проекту регуляторного акту

1.

Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території міста Жидачева

лютий – травень

Николин І.Р., Барнич У.Д., Данилів Н.М., Чорнейко І.М.,

Мачоган Р.М.

2.

Про встановлення ставки транспортного податку на території міста Жидачева

лютий – травень

Николин І.Р., Барнич У.Д.,

Долінський О.В., Багрій С.Д.,

Крижанович О.В.

 

3.

Про встановлення ставок земельного податку на території міста Жидачева

лютий – травень

Николин І.Р., Барнич У.Д., Романів Б.І., Йонка О.В.,

Данилейко Г.Д.

4.

Про встановлення розміру річної суми платежу орендної плати за землю для фізичних та юридичних осіб на території міста Жидачева

лютий – травень

Николин І.Р., Барнич У.Д., Романів Б.І., Йонка О.В.,

Данилейко Г.Д.

5.

Про встановлення ставок податку для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб на території міста Жидачева

лютий – травень

Николин І.Р., Барнич У.Д., Власій Р.Р., Данилів Н.М.,

Данилейко Г.Д.

6.

Про встановлення ставки туристичного збору на території міста Жидачева

лютий – травень

Николин І.Р., Барнич У.Д., Гапун О.Б., Багрій С.Д.,

Микитин М.В.

7.

Про встановлення ставок збору за паркування транспортних засобів на території міста Жидачева

лютий – травень

Николин І.Р., Барнич У.Д.,

Долінський О.В., Кореновський О.Р., Ружак А.А.,

8.

Про встановлення на території міста Жидачева ставки акцизного податку

лютий – травень

Николин І.Р., Барнич У.Д.,

Долінський О., Йонка Р.П.,

Мачоган Р.М.

Секретар міської ради                                             О.Лешков’ят

 
Про обмеження часу торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час в м. Жидачеві Друк
Вівторок, 25 серпня 2015, 15:10

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

____2015                                                           №                                                       м. Жидачів

Про обмеження часу торгівлі алкогольними,

слабоалкогольними напоями та пивом

(окрім безалкогольного) у нічний час в м. Жидачеві


Відповідно до Законів України від 03.06.2004р. № 1745 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», від 21.01.2010р. № 1824 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», від 19.12.1995р. № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, кон’ячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», Постанови КМУ від 30.07.1996 р. № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», з метою формування в суспільстві здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива серед населення, усунення порушень громадського порядку у нічний час доби та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:

1. Заборонити роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) в нічний час з 22.00 год. до 8.00 год. у стаціонарних об’єктах торгівлі та тимчасових спорудах, крім закладів ресторанного господарства, враховуючи вихідні дні і свята.

2. Встановити, що чинність цього рішення поширюється на всіх суб`єктів господарювання на території міста Жидачева незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства.

3. Зобов’язати власників стаціонарних об’єктів торгівлі та тимчасових споруд, за винятком закладів ресторанного господарства забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) у вказаний даним рішенням час.

4. Рекомендувати Жидачівському РВ ГУМВС України в Львівській області області забезпечити, в межах своїх повноважень, постійний контроль за дотриманням норм статті 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, кон’ячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995р. № 481/95-ВР (зі змінами) та цього рішення.

5. Дане рішення оприлюднити у засобах масової інформації та розмістити на офіційному сайті міської ради.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Гаврильчука Я.Г..

 

 

 

Міський голова                              В.Левко

 

 


АНАЛІЗ ВПЛИВУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

проекту рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради

"Про обмеження часу торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом

(окрім безалкогольного) у нічний час в м. Жидачеві"


1. Визначення та аналіз проблеми, яку передбачено розв’язати шляхом державного регулювання.

Відповідно до ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" до делегованих повноважень виконавчих органів місцевого самоврядування належить встановлення зручних для населення режимів роботи за погодженням з власниками розташованих на відповідній території підприємств та організацій сфери послуг незалежно від форм власності. До виконавчого комітету міської ради надходять звернення від мешканців міста про порушення громадського порядку від роботи розважальних закладів, закладів торгівлі та ресторанного господарства.

Порядок реалізації алкогольних напоїв в Україні регламентується Законами України "Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв", Постанови КМУ  № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями». З метою впровадження державної політики щодо попередження вживання серед дорослого населення, підлітків і молоді алкогольних напоїв назріла нагальна необхідність нормативного врегулювання цього питання.

За своїми ознаками цей проект рішення виконавчого комітету міської ради належить до регуляторних актів, оскільки регулює адміністративні та господарські відносини між суб’єктами господарювання, територіальною громадою міста Жидачева та виконавчим комітетом міської ради.

З метою дотримання принципів державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності проект рішення виконавчого комітету міської ради розроблено міськвиконкомом для проведення процедури оприлюднення та обговорення.

2. Цілі державного регулювання.

2.1. Збереження тиші на території міста Жидачеві у вечірній та нічний час, дотримання закладами торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг правил акустичного режиму та громадського правопорядку.

2.2. Обмеження продажу алкогольних напоїв в нічний час, зниження їх споживання та попередження правопорушень, пов’язаних із зловживанням алкоголю.

3. Визначення та оцінка усіх прийнятих альтернативних способів досягнення встановлених цілей з аргументацією переваг обраного способу.

Відповідно до вимог законів України "Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв", Постанови КМУ № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями» встановлено місця, де обмежено роздрібну торгівлю цими товарами. Однак, враховуючи звернення мешканців міста та правоохоронних органів, виконавчий комітет міської ради має передбачити досягнення балансу інтересів підприємництва та населення у сфері профілактики та протидії проявам пияцтва і алкоголізму на території міста, усунення порушень громадського правопорядку у нічний час доби.

4. Механізм реалізації мети.

Проект регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради "Про обмеження торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час в м. Жидачеві" – буде оприлюднений з метою одержання зауважень і пропозицій громадськості.

5. Можливості досягнення цілей, визначених у розділі 2 цього Аналізу, у разі прийняття виконавчим комітетом міської ради позитивного рішення, є цілком реальними та обґрунтованими.

6. Очікувані результати прийняття акта.

Для населення міста Жидачева:

зменшення негативного впливу алкоголю, покращення здоров’я, зменшення кількості випадків насильства в сім’ї, скоєних в стані алкогольного сп’яніння.

Для виконавчого комітету міської ради:

- забезпечення дотримання громадського правопорядку, зменшення кількості правопорушень, скоєних в стані алкогольного сп’яніння.

- зменшення скарг від мешканців міста щодо порушення правил дотримання тиші в громадських місцях.

Для суб’єктів господарювання:

- сприятиме підвищенню культури обслуговуванню покупців.

7. Термін дії регуляторного акта.

При змінах у чинному законодавстві, які можуть впливати на дію запропонованого регуляторного акта, до нього будуть вноситись відповідні зміни та доповнення.

Термін дії запропонованого проекту регуляторного акта необмежений.

8. Визначення показників результативності регуляторного акта.

Показниками результативності запропонованого проекту рішення міської ради є:- кількість адміністративних правопорушень за порушення вимог ст. 178 КУпАП (розпивання спиртних напоїв в громадських місцях і поява в громадських місцях у п’яному вигляді), ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) та ст. 173-2 КУпАП (насильства в сім’ї, яке вчиняється в стані алкогольного сп’яніння);- дотримання громадського порядку, зменшення скарг і нарікань мешканців міста на роботу об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг;- кількість осіб, що є хронічними алкоголіками.

9. Відстеження результативності регуляторного акта.

Повторне відстеження результативності регуляторного акта проводиться через рік від дати опублікування в газеті "Удеч сьогодні» або на офіційному веб-сайті міської ради. Періодичне відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватися один раз на кожні три роки, починаючи з дня закінчення повторного відстеження. Пропозиції та зауваження до проекту рішення міської ради і аналізу впливу регуляторного акта приймаються протягом 30 днів від дня їх опублікування в газеті "Удеч сьогодні»" або на офіційному веб-сайті міської ради виконавчим комітетом Жидачівської міської ради за адресою: місто Жидачів, вул.Шашкевича,2 (приймальня), телефон/факс 31501.

 
Bстановлення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева та затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева Друк
П'ятниця, 27 грудня 2013, 12:32

 

ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

м. Жидачів,   Львівської   області

 

32 сесія шостого скликання 2010 – 2015 р.р.

 

Р І Ш Е Н Н Я


24.12.2013                                        № 741                                       м. Жидачів

 

Про встановлення розміру пайової участі у

розвитку інфраструктури міста Жидачева

та   затвердження    Порядку     залучення,

розрахунку розміру і використання коштів

пайової участі у розвитку інфраструктури

міста Жидачева

 

З метою приведення Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева у відповідність до чинного законодавства, беручи до уваги звіт про результати повторного відстеження регуляторного акта – рішення Жидачівської міської ради від 22.12.2011 р. № 343 „Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева”, керуючись статтею 144 Конституції України, Законом України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, Законом України „Про регулювання містобудівної діяльності”, статтями 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

 

 1. Встановити розмір пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева, а саме:

-          1 (один) відсоток загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта – для нежитлових будівель і споруд;

-          1 (один) відсоток загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта – для житлових будинків.

 1. Затвердити Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева (додаток 1).
 2. Затвердити Типовий Договір про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева (додаток 2).
 3. Доручити виконавчому комітету Жидачівської міської ради довести до відома замовників будівництва, які прийняли в експлуатацію закінчений будівництвом об’єкт після 12.03.2011 р., про необхідність перерахування до міського бюджету коштів для створення і розвитку інфраструктури міста Жидачева (пайова участь).
 4. Дане рішення вступає в дію з 01.01.2014 р.
 5. Визнати таким, що втратило чинність рішення Жидачівської міської ради від 22.12.2011 р. № 343 „Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева”.
 6. Оприлюднити це рішення у 10-тиденний строк у міському інформаційному бюлетені „Удеч сьогодні” та на офіційному сайті Жидачівської міської ради.
 7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань житлово-комунального господарства і комунальної власності (М.Сивик), з питань бюджету і розвитку підприємництва (Р.Мачоган) та на секретаря Жидачівської міської ради (О.Лешков’ят).

 

 

Міський голова                                      В.Левко.

 

 

 

 

Д О Д А Т О К   1

 

до рішення Жидачівської міської

ради від 24.12.2013 р. № 741

 

П О Р Я Д О К

залучення, розрахунку розміру і використання

коштів пайової участі у розвитку інфраструктури

міста Жидачева

 

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1.1. Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева (надалі – Порядок) розроблене відповідно до законів України „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та „Про місцеве самоврядування в Україні”.

1.2. Даний Порядок регламентує вирішення питань залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Жидачева, зокрема, для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

1.3. У цьому Порядку наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:

 • замовник – це фізична або юридична особа, яка має намір щодо забудови території (однієї чи декількох земельних ділянок і подала в установленому законодавством порядку відповідну заяву;
 • будівництво – це спорудження нового об’єкта (нове будівництво), реконструкція, розширення, добудова, реставрація (відновлення), капітальний ремонт, модернізація;
 • інженерно-транспортна інфраструктура міста – це комплекс інженерних, транспортних споруд і комунікацій;
 • інженерні споруди і комунікації – це комплекс об’єктів, які забезпечують життєдіяльність населення, комунально-побутових і промислових підприємств, а саме електро-, тепло-, газо-, водопостачання та водовідведення;
 • соціальна інфраструктура – це комплекс галузей, які безпосередньо пов’язані зі створенням загальних умов для відтворення робочої сили і забезпечення нормальної життєдіяльності людей, ця сфера охоплює освіту, охорону здоров’я, житлово-комунальне господарство, пасажирський транспорт і зв’язок, культуру, побутове обслуговування.

1.4. Дія даного Порядку поширюється на замовників, які мають намір щодо забудови земельних ділянок на території міста Жидачева та які зареєстрували декларацію про початок виконання будівельних робіт.

1.5. Участь замовників, які мають намір щодо забудови земельних ділянок на території міста Жидачева, у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Жидачева є обов’язковою.

1.6. Пайова участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева полягає у перерахуванні замовником до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію у міський бюджет коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури (прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, що належать до I – ІІІ категорій складності, та об’єктів, будівництво яких здійснювалося на підставі будівельного паспорта, здійснюється шляхом реєстрації відповідною інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю поданої замовником декларації про готовність об’єкта до експлуатації, прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, що належать до IV і V категорій складності, здійснюється на підставі акта готовності об’єкта до експлуатації шляхом видачі відповідною інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю сертифіката).

1.7. Не залучаються до пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева замовники у разі будівництва на земельній ділянці на території міста Жидачева:

-          об’єктів будь-якого призначення на замовлення державних органів або органів місцевого самоврядування за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

-          будівель навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення;

-          будинків житлового фонду соціального призначення та доступного житла;

-          індивідуальних   (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних   метрів, господарських   споруд,   розташованих на відповідних земельних ділянках;

-          об’єктів комплексної забудови територій, що здійснюється за результатами інвестиційних конкурсів або аукціонів;

-          об’єктів будівництва за умови спорудження на цій земельній ділянці об’єктів соціальної інфраструктури;

-          об’єктів, що споруджуються замість тих, що пошкоджені або зруйновані   внаслідок   надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру;

-          об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури, об’єктів енергетики, зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу);

-          об’єктів у межах індустріальних парків на замовлення ініціаторів створення індустріальних парків, керуючих компаній індустріальних парків, учасників індустріальних парків.

Для підтвердження приналежності об’єкта будівництва до вказаних вище видів будівель замовник подає у Жидачівську міську раду Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації, в якій зазначено код будівлі відповідно до Державного класифікатора будівель і споруд ДК 018 – 2000, затвердженого наказом Держстандарту України від 17.08.2000 р. № 507 на рівні її підкласу (за п’ятим знаком), за яким будівля класифікується в системі статистичних спостережень.  

1.8. Якщо технічними   умовами   передбачається   необхідність будівництва замовником інженерних мереж або об’єктів інженерної інфраструктури (крім мереж, призначених для передачі та розподілу електричної енергії, трубопроводів, призначених для розподілу природного газу, транспортування нафти та природного газу) поза межами його земельної ділянки, розмір пайової участі у розвитку інфраструктури м. Жидачева зменшується на суму їх кошторисної вартості, а такі інженерні мережі та/або об’єкти передаються у комунальну власність територіальної громади міста.

               У разі якщо кошторисна вартість будівництва інженерних мереж та/або об’єктів інженерної інфраструктури (крім мереж, призначених для передачі та розподілу електричної енергії, трубопроводів, призначених для розподілу природного газу, транспортування нафти та природного газу) перевищує розмір пайової участі замовника у розвитку інфраструктури м. Жидачева, Жидачівська міська рада приймає рішення про відшкодування замовнику різниці між здійсненими витратами та розміром пайової участі замовника у розвитку інфраструктури міста.

1.9. Замовник, який набув право власності чи користування земельною ділянкою за результатами земельних торгів (аукціон) не звільняється від пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева.     

1.10. Жидачівська міська рада або її виконавчий комітет у рішеннях щодо передачі замовнику земельної ділянки в користування під забудову або щодо надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, якщо вона перебуває у користуванні замовника, обов’язково обумовлює питання щодо укладення Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева та фінансові зобов’язання, які полягають у перерахуванні замовником у міський бюджет коштів пайової участі.

1.11. У заяві про передачу земельної ділянки під забудову або про надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки заявник обов’язково обумовлює згоду на укладення Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева та перерахування на спеціальний рахунок Жидачівської міської ради розміру коштів пайової участі, визначеного відділом фінансів та бюджету міської ради.

 

 1. ПОРЯДОК ЗАЛУЧЕННЯ КОШТІВ ПАЙОВОЇ       УЧАСТІ

 

2.1. Залучення коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева здійснюється шляхом перерахування цих коштів замовником будівництва на спеціальний рахунок Жидачівської міської ради „На створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Жидачева” з обов’язковим зазначенням у платіжному дорученні призначення платежу, а саме, «Пайова участь згідно договору від «__»_________20__ р. № _____».

2.2. Перерахування коштів пайової участі здійснюється відповідно до Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева, який укладається не пізніше ніж через 15 (п’ятнадцять) робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення, але до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію. До звернення замовник додає документи, що підтверджують кошторисну вартість будівництва об’єкта.

2.3. Кошти пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева сплачуються в повному обсязі до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію єдиним платежем або частинами за графіком і в строки, що визначаються Договором.

 1. РОЗРАХУНОК РОЗМІРУ       ПАЙОВОЇ УЧАСТІ

3.1. Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева визначається у гривнях протягом 10 (десяти) робочих днів з дня реєстрації у Жидачівській міській раді звернення замовника про укладення Договору про пайову участь та доданих до нього документів, що підтверджують вартість будівництва об'єкта з техніко-економічними
показниками. У разі зміни замовника розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту зменшується на суму коштів, сплачених попереднім замовником відповідно до укладеного ним Договору про пайову участь.

3.2. При розрахунку розміру пайової участі не враховуються витрати на придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішніх і позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій.

3.3. Для багатофункціональних об’єктів будівництва розмір пайової участі визначається окремо на приміщення житлового та нежитлового призначення.

3.4. Визначений розмір пайової участі вказується у розрахунку, який є невід’ємною частиною Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева.

3.5. Забороняється вимагати від замовника надання будь-яких послуг, у тому числі здійснення будівництва об’єктів та передачі матеріальних або нематеріальних активів (зокрема житлових та нежитлових приміщень, у тому числі шляхом їх викупу), крім пайової участі у розвитку інфраструктури м. Жидачева, передбаченої чинним законодавством та прийнятими відповідно до нього рішеннями Жидачівської міської ради.

3.6. Відповідальним за розрахунок розміру пайової участі є відділ фінансів та бюджету Жидачівської міської ради.

3.7. Контроль за виконанням фінансових зобов’язань замовника щодо пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева покладається на відділ фінансів та бюджету Жидачівської міської ради (надалі – відділ). На клопотання замовника відділ готує довідку про розмір та дату зарахування до міського бюджету коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева, які він направив на спеціальний рахунок Жидачівської міської ради.

4. ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ ПАЙОВОЇ УЧАСТІ

4.1. Кошти, отримані як пайова участь замовника будівництва, використовуються виключно для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Жидачева.

5. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

5.1. Відповідальність за достовірність наданої інформації щодо кошторисної вартості об’єкта будівництва та невиконання умов Договору про пайову участь несе замовник будівництва.

5.2. У разі невиконання замовником будівництва умов Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева, міська рада здійснює заходи щодо стягнення коштів пайової участі у судовому порядку.

5.3. Спори щодо пайової участі замовника будівництва у розвитку інфраструктури міста Жидачева вирішуються у судовому порядку.      

 

 

 

Секретар міської ради                                     О.Лешков’ят

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Д О Д А Т О К   2

до рішення Жидачівської міської

ради від 24.12.2013 р. № 741

 

ТИПОВИЙ ДОГОВІР

про пайову участь у розвитку інфраструктури

міста Жидачева 

 

________________20__ року                         № ___                                              м. Жидачів

 

Жидачівська міська рада в особі міського голови міста Жидачева ЛЕВКА ВОЛОДИМИРА СЕМЕНОВИЧА, який діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та протоколу територіальної виборчої комісії про встановлення результатів виборів у одномандатному виборчому окрузі з виборів міського голови м. Жидачева від 02.11.2010 р., з однієї сторони (надалі – Одержувач) та _______________________________________________________________________ в особі

                             прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи або назва юридичної особи

___________________________________________________________________________ ,

                                               посада,   прізвище, ім’я, по батькові                                            

який діє на підставі ____________________________ (надалі – Замовник) з іншої сторони

                                                                           назва документа

(разом – Сторони), уклали цей Договір про наступне:

 

 1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

 

1.1. Розрахунок та залучення коштів пайової участі Замовника у розвитку інфраструктури міста Жидачевапри здійсненні будівництва об’єкта _________________________________

                                                                                              назва об’єкта згідно проектної окументації

___________________________, що знаходиться за адресою:_________________________

_____________________________________________________________________________.

 

2. ПРАВА І ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

 

2.1. Одержувач зобов’язується провести розрахунок розміру пайової участі Замовника у розвитку інфраструктури міста Жидачева.

2.2. Замовник зобов’язується внести на відповідний рахунок Одержувача кошти пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева відповідно до розрахунку, який є невід’ємною частиною даного Договору у сумі _________ грн. ____ коп. (______________________________________________).

                                               прописом                          

2.3. Замовник зобов’язується сплатити кошти пайової участі єдиним платежем до ___________________________(або - частинами, а саме в сумі ______________________ до ___________________, в сумі ___________________ до _______________ і т.д.).

2.4. Замовник несе відповідальність за достовірність наданої інформації щодо кошторисної вартості об’єкта будівництва.

2.5. Замовник має право звернутися до Одержувача з клопотанням про внесення змін до даного Договору.

2.6. Одержувач зобов’язується на вимогу Замовника надавати необхідну інформацію та пояснення щодо пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева.

2.7. Одержувач має право на клопотання Замовника вносити зміни в умови даного Договору в межах діючого законодавства.

 

3. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

 

3.1. За невиконання однією із Сторін договірних зобов’язань винна Сторона несе відповідальність відповідно до чинного законодавства.

3.2. За порушення строків сплати коштів пайової участі Замовник сплачує пеню у розмірі 0,5% облікової ставки Національного банку України від суми простроченого платежу за кожний день прострочення.  

3.3. У разі невиконання Замовником умов Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Жидачева, міська рада здійснює заходи щодо стягнення коштів пайової участі у судовому порядку.

 

4. ПОРЯДОК РОЗВЯЗАННЯ СПОРІВ

 

4.1. Спори щодо виконання Сторонами умов даного Договору вирішуються шляхом переговорів, а за відсутності взаємної згоди – у судовому порядку.

 

5. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

 

5.1. Цей Договір набирає чинності з моменту його підписання та діє до моменту виконання Замовником зобов’язань передбачених цим Договором.

5.2. Договір може бути розірвано у порядку визначеному чинним законодавством України.

 

6. ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДОГОВОРУ

 

6.1. Внесення змін до цього Договору здійснюється відповідно та на підставі рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради з ініціативи однієї та за згодою обох Сторін у письмовій формі шляхом укладання Додаткової угоди до Договору.

6.2. При виникненні умов та обставин не передбачених цим договором Сторони керуються чинним законодавством.

7. ІНШІ УМОВИ ДОГОВОРУ

7.1. Цей Договір складено у двох примірниках, по одному примірнику для кожної із Сторін, які мають однакову юридичну силу та зберігаються у Сторін.

 

8. ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН

 

            ОДЕРЖУВАЧ                                                                            ЗАМОВНИК          

 

Жидачівська міська рада                                                     ____________________________

вул. Шашкевича, 2,                                                                                     __________________

м. Жидачів,                                                                               ____________________________

81700, Львівська обл.                                                             ____________________________

р/р №________________                                                        ____________________________

у Львівській області                                

код ЄДРПОУ 30649837                                                                                  

тел. (03239) 3-11-15

 

Міський голова м. Жидачева                                         Директор

 

____________________ В.Левко                                                                         _____________

М.П.                                                                                                                           М.П.

 

 

 

Д О Д А Т О К

до Договору про пайову участь

 

Р О З Р А Х У Н О К

розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста Жидачева

до Договору про пайову участь у розвитку інфраструктури

міста Жидачева від _____________20__ року № _____

 

________________20__ року                                                                                м. Жидачів

 

Розрахунок розміру пайової участі _______________________________________________________

                                                                                                                                                                                    ( назва Замовника )

у розвитку інфраструктури міста Жидачева проведено на об’єкт будівництва _____________________

______________________________________________________________, що знаходиться за адресою:

                                                 ( назва об’єкта будівництва)

м. Жидачів, вул. ______________________________________________________ .

 

Розмір пайової участі визначено за формулою: Пу = Кв х В%, у тис. грн,

де: Пу – розмір пайової участі у тис. грн;

     Кв – загальна кошторисна вартість будівництва обєкта у тис. грн;

     В   – відсоток загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта.

                  ______ тис. грн = _________ тис. грн х __ %

 

При розрахунку розміру пайової участі використано надану Замовником інформацію, яка підтверджує загальну кошторисну вартість будівництва об’єкта, а саме:

____________________________________________________________________________

            Розмір пайової участі ______________________________________________________________

                                                                                                                                                         ( назва Замовника)

у розвитку інфраструктури міста Жидачева при будівництві об’єкта ____________________________

______________________________________________________________________________________,

                                                                                                (назва об’єкта будівництва)

що знаходиться за адресою м. Жидачів, вул. ___________________ , становить ______________ тис.грн _____________________________________________________.

                                                                      прописом

                                     

         ОДЕРЖУВАЧ                                                                          ЗАМОВНИК          

 

Жидачівська міська рада                                                       __________________________

вул. Шашкевича, 2,                                                                    __________________________    

м. Жидачів,                                                                                  __________________________

81700, Львівська обл.                                                                 __________________________

р/р № ______________                                                             _­_________________________

у Львівській області                                                                  __________________________   код ЄДРПОУ 30649837                                                                    

тел. (03239) 3-11-15                                                                

 

Міський голова м. Жидачева                                         Директор

 

____________________ В.Левко                                                                                     _______

М.П.                                                                                                                      М.П.  

 

ПОГОДЖЕНО: Начальник відділу фінансів та бюджету _________________   ___________

 
Порядoк визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культур- ного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою міста Жидачева Друк
П'ятниця, 19 червня 2015, 14:23

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

____2015                                                           №                                                       м. Жидачів

 

Про затвердження Порядку визначення обсягів

пайової   участі   власників тимчасових споруд

торговельного, побутового, соціально-культур-

ного   чи іншого призначення   для здійснення

підприємницької діяльності в утриманні об’єктів

благоустрою міста Жидачева

 

     З метою залучення власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності до пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою міста Жидачева, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктом 10 частини 2 статті 10, пунктом 4 статті 15 Закону України „Про благоустрій населених пунктів”, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.11.2013 р. № 537 „Про затвердження Типового договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою” , виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:

 

 1. 1.Затвердити Порядок визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою міста Жидачева (додається).
 2. 2.Це рішення набирає чинності з 01.07.2015 р.
 3. 3.Власникам тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в місячний термін з дня набрання чинності цього рішення укласти з Жидачівським міським виробничим управлінням комунального господарства договір про пайову участь в утриманні об’єкта благоустрою.
 4. 4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Я.Гаврильчук.

 

 

 

                                                                                                      


 

ДОДАТОК

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення виконавчого комітету

Жидачівської міської ради

від ____.2015 р. № _____

 

ПОРЯДОК

визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення

підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою міста Жидачева

1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

  1.1. Порядок визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності (надалі – тимчасових споруд) в утриманні об’єктів благоустрою міста Жидачева (надалі – Порядок) розроблений згідно пункту 10 частини 2 статті 10 та пункту 4 статті 15 Закону України „Про благоустрій населених пунктів”.

  1.2. Цей Порядок застосовується для власників тимчасових споруд всіх форм власності і поширюється на них з метою визначення обсягу їх пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою міста Жидачева та сплати її балансоутримувачу.

  1.3. Балансоутримувачем об’єктів благоустрою, що розміщені на території м. Жидачева і належать до комунальної власності територіальної громади міста є Жидачівське міське виробниче управління комунального господарства (надалі – МВУКГ).

  1.4. Пайова участь власників тимчасових споруд в утриманні об’єктів благоустрою міста Жидачева (надалі – пайова участь) є внеском на фінансування заходів з благоустрою у м. Жидачеві (утримання, ремонту та будівництва об’єктів благоустрою), який вони сплачують балансоутримувачу згідно договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою.

  1.5. Кошти пайової участі власників тимчасових споруд в утриманні об’єктів благоустрою м. Жидачева спрямовуються виключно на фінансування заходів з благоустрою міста Жидачева, а саме:

          відшкодування витрат балансоутримувача на розширене відтворення обєктів благоустрою;

          фінансування робіт на утримання, ремонт та будівництво об’єктів благоустрою.

  1.6. Правовідносини між власниками тимчасових споруд та МВУКГ щодо сплати і визначення обсягу пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою міста Жидачева  реалізуються відповідно до цього Порядку та укладеного сторонами договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою (надалі – договір).


  2.ЗАВДАННЯ ТА СФЕРА ДІЇ ПОРЯДКУ ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГІВ ПАЙОВОЇ УЧАСТІ

   2.1. Цей Порядок регулює організаційні та фінансові відносини, пов’язані з залученням власників тимчасових споруд до пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева.


   3.ПОРЯДОК УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ ЩОДО ПАЙОВОЇ УЧАСТІ В УТРИМАННІ ОБ’ЄКТА БЛАГОУСТРОЮ

    3.1. Договір щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева (додаток 1) укладається на основі типового договору, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.11.2013 р. № 537 „Про затвердження Типового договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою”

    3.2. Повноваження вирішення всіх питань щодо залучення власників тимчасових споруд до пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева, делегується балансоутримувачу об’єктів благоустрою – Жидачівському МВУКГ.

    3.3. Для укладення договору про пайову участь в утриманні об’єкта благоустрою власник тимчасової споруди звертається до балансоутримувача із заявою встановленого зразка (додаток 2), до якої додаються такі документи:

            витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

            копію паспорта та ідентифікаційного номера для фізичних осіб;

            копію статуту для юридичних осіб;

            копія паспорта привязки тимчасової споруди або плану-схеми розташування на елементах благоустрою місць для розміщення тимчасової споруди;

            розроблена балансоутримувачем і погоджена з власником тимчасової споруди схема території, яка закріпляється за ним відповідно до Закону України „Про благоустрій населених пунктів” і Правил благоустрою території міста Жидачева, затверджених рішенням Жидачівської міської ради від 28.02.2011 р. № 94 та враховується при визначенні обсягів пайової участі власника тимчасової споруди в утриманні об’єктів благоустрою м. Жидачева.

    3.4. Підготовку матеріалів та розрахунків для укладення договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою здійснює МВУКГ.

    3.5. Підготовка договору та визначення обсягів пайової участі здійснюється Жидачівським МВУКГ у триденний термін з дня поступлення заяви від власника тимчасової споруди з клопотанням щодо укладення договору про пайову участь в утриманні об’єкта благоустрою.  

    3.6. Договір щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою укладається на строк дії паспорта прив’язки тимчасової споруди або договору оренди земельної ділянки, на якій вона розміщена.


    4. МЕТОДИКА РОЗРАХУНКУ ОБСЯГУ ПАЙОВОЇ УЧАСТІ В УТРИМАННІ ОБ’ЄКТІВ БЛАГОУСТРОЮ

    4.1. Обсяг пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою визначається як сума річної плати за формулою:

     

                                       PUp = Vb * S * Кm, де

     

                PUp – обсяг пайової участі (річна плата)

                       благоустрою для розміщення об’єкта;

                Vb – базова вартість 1 кв.м об’єкта благоустрою на території міста Жидачева

                       становить 155,34 грн і щорічно корегується коефіцієнтом інфляції за

                       попередній рік;

                S – площа об’єкта благоустрою (прилеглої території) у квадратних метрах, яка згідно

                         договору щодо пайової участі закріпляється за власником тимчасової споруди і

                         враховується для визначення обсягу пайової участі;      

             Кm – коефіцієнт, який залежить від місця розташування об’єкта благоустрою, на

                       якому розміщена тимчасова споруда (додаток 3).

    Визначений обсяг пайової участі вказується у розрахунку який є невідємною частиною договору.

     

    4.2. Обсяг та умови сплати пайової участі обумовлюються в договорі щодо пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Жидачева. Обовязковоми пунктами цього договору є наступні:

            у разі розірвання договору щодо пайової участі, незалежно від причини його розірвання, кошти пайової участі, сплачені власником тимчасової споруди, йому не повертаються;

            у випадку, якщо річна сума пайової участі складає менше 1000,00 грн, така сума сплачується єдиним платежем протягом 10 (десяти) днів з дня підписання договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою;

            у випадку, якщо річна сума пайової участі складає більше 1000,00 грн, така сума за бажанням власника тимчасової споруди може сплачуватися або єдиним платежем протягом 10 (десяти) днів з дня підписання договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою, або щомісячно до 20 числа наступного місяця у сумі що складає пропорційну частку від суми встановленої пайової участі.


    5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕСВОЄЧАСНУ СПЛАТУ ПАЙОВОЇ УЧАСТІ В УТРИМАННІ ОБ’ЄКТІВ БЛАГОУСТРОЮ

    5.1. У випадку недотримання термінів сплати пайової участі, обумовлених у договорі щодо пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою власнику тимчасової споруди направляють повідомлення-нагадування. Якщо власник тимчасової споруди протягом 10 днів з дня отримання повідомлення-нагадування не сплатив заборговані кошти, тоді балансоутримувач нараховує пеню у розмірі 120 відсотків облікової ставки НБУ за кожен день прострочення сплати від суми не сплаченого платежу.


    6. КОНТРОЛЬ ЗА ДОТРИМАННЯМ ВИМОГ ЦЬОГО ПОРЯДКУ

    6.1. Контроль за дотриманням вимог Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою, що розміщені на території м. Жидачева і належать до комунальної власності територіальної громади міста, покладається на інспекцію з благоустрою міста Жидачева.

     

    7. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

    7.1. У разі невиконання власником тимчасової споруди умов договору щодо пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою, балансоутримувач вживає всі заходи в рамках діючого законодавства, спрямовані на дотримання Закону України „Про благоустрій населених пунктів”, цього Порядку та договору.

    7.2. Якщо власник тимчасової споруди не виконує пропозиції балансоутримувача щодо виконання умов договору, таке питання розглядається на засіданні виконавчого комітету Жидачівської міської ради і приймається відповідне рішення.

    7.2. У разі невиконання власником тимчасової споруди рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради щодо дотримання і виконання умов укладеного договору щодо пайової участі спір вирішується у судовому порядку.


     

    ДОДАТОК 1

    до Порядку визначення обсягів пайової участі

    власників тимчасових споруд торговельного,

    побутового, соціально-культурного чи іншого

    призначення для здійснення підприємницької

    діяльності в утриманні об’єктів благоустрою

    міста Жидачева

     

    Д О Г О В І Р

     

    щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою,

    що належить до комунальної власності територіальної громади міста Жидачева

     

    м. Жидачів                                                                  „____” ____________ 20__ року

     

    Жидачівське міське виробниче управління комунального господарства – балансоутримувач об’єкта благоустрою, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Жидачева (надалі – Виконавець) в особі ____________________________________________,

                                                                                                   (посада,

     

    ___________________________________________________________________________________________________________

    прізвище, ім’я та по батькові)

    що діє на підставі ________________________________________________________________,

                                                           (назва документа)

    з однієї сторони та _______________________________________________________________

                                            (найменування юридичної особи, що є власником тимчасової споруди торговельного, побутового,

                                               соціально-культурного чи іншого призначення для провадження підприємницької діяльності )

     

    в особі _________________________________________________________________________,

                                                               (посада, прізвище, ім’я та по батькові)

    що діє на підставі ________________________________________________________________,

                                                                                   (назва документа)

    або ____________________________________________________________________________,

    (прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи - підприємця, що є власником тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для провадження підприємницької діяльності)

     

    що діє на підставі ________________________________________________________________,

                                                                     (назва документа)

    (надалі – Замовник, з іншої сторони (разом надалі – Сторони), керуючись Законом України „Про благоустрій населених пунктів”, іншими нормативно-правовими актами, у відповідності до рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від _______2015 р. № ___ „Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою міста Жидачева” уклали цей договір (надалі – Договір) про таке:

     

    І. Предмет Договору

    1.1. Замовник зобов’язується оплатити (оплачувати) пайову участь в утриманні об’єкта благоустрою: ___________________________________________________________________,

    (назва об’єкта благоустрою)

    на території якого розташована (– ний)

    _______________________________________________________________________________,

    (найменування тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для провадження підприємницької діяльності, розташованої на території об’єкта благоустрою)

     

    власником якої є Замовник, а Виконавець зобов’язується забезпечити належне утримання прилеглої до зазначеної споруди території.

     

    1.2. Сторони погодилися, що:

    1.2.1. площа об’єкта благоустрою (прилеглої території), яка закріпляється за власником тимчасової споруди для обслуговування та визначення обсягу пайової участі становить _________ квадратних метрів;    

    1.2.2. сума пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою, яку сплачує Замовник

     

    Виконавцю складає ________________________________________________ гривень

                                                                                        (сума прописом)

                    за рік, відповідно до розрахунку, який додається до договору.

    ІІ. Права та обов’язки Сторін

    2.1. Виконавець має право вимагати від Замовника своєчасної оплати пайової участі у розмірі, установленому в пункті 1.2. цього Договору та у терміни згідно пункту _________!!!.

    2.2. Виконавець зобов’язується з урахуванням вимог Правил благоустрою території міста Жидачева, затверджених рішенням Жидачівської міської ради від 28.02.2011 р. № 94, забезпечити на території, прилеглій до

    _______________________________________________________________________________,

    (назва тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для провадження підприємницької діяльності, розташованої на території об'єкта благоустрою)

    у межах, визначених схемою території, яка закріпляється за власником тимчасової споруди відповідно до Закону України „Про благоустрій населених пунктів” і Правил благоустрою території міста Жидачева, затверджених рішенням Жидачівської міської ради від 28.02.2011 р. № 94, та погоджених Сторонами згідно пункту 1.2.1. цього Договору:

            санітарне очищення та прибирання з дотриманням вимог Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2011 р. № 145;

            утримання вулично-дорожньої мережі з дотриманням вимог Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг населених пунктів, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.02.2012 р. № 54;

            утримання зелених насаджень з дотриманням вимог Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 р. № 105;

            виконання відповідних робіт з утримання об’єктів благоустрою згідно з номенклатурою, наведеною у додатку 5 до пункту 1.8. Порядку проведення ремонту та утримання обєктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003 р. № 154.

    2.3. Замовник має право:

    2.3.1. вимагати від Виконавця усунення виявлених недоліків щодо утримання території об’єкта благоустрою, закріпленої за власником тимчасової споруди згідно пункту 1.2.1. цього Договору;

    2.3.2. отримувати від Виконавця інформацію про використання Виконавцем внесених Замовником обсягів пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою (території) у розмірі, установленому в пункті 1.2.2. цього Договору.

    2.4. Замовник зобов’язується:

    2.4.1. своєчасно сплачувати пайову участь в утриманні об’єкта благоустрою у розмірі, установленому в пункті 1.2.2. цього Договору та у терміни згідно пункту 4.2. Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою міста Жидачева, затвердженого рішенням виконавчого комітету Жидачівської міської ради від ______ 2015 р. № _____.

    2.4.2. надавати Виконавцю можливість безперешкодного виконання своїх зобов’язань щодо належного утримання території об’єкта благоустрою;

    2.4.3. у разі виникнення загрози або настання надзвичайних ситуацій, пов’язаних з природною стихією: ураган, землетрус, сильний снігопад, ожеледиця тощо, сприяти Виконавцю у попередженні та ліквідації їхніх наслідків.

    ІІІ. Відповідальність сторін за невиконання умов Договору

    3.1. За невиконання або неналежне виконання умов цього Договору сторони несуть відповідальність згідно із законодавством.

    3.2. У разі виникнення у Замовника заборгованості з оплати пайової участі, невиконання пунктів 1.2.2., 2.4.1. цього Договору Сторони за взаємною згодою та у порядку, передбаченому законодавством, складають графік погашення заборгованості з врахуванням пені у розмірі 120 відсотків облікової ставки НБУ за кожен день прострочення сплати від суми не сплаченого платежу, який додається до цього Договору та є його невід’ємною частиною.

    3.3. У разі розірвання договору щодо пайової участі, незалежно від причини його розірвання, кошти пайової участі, сплачені власником тимчасової споруди, йому не повертаються.

    IV. Розв'язання спорів

    4.1. Спори за цим Договором між Сторонами розвязуються шляхом проведення переговорів або в судовому порядку.

    V. Форс-мажорні обставини

    5.1. Сторони звільняються від відповідальності за цим Договором у разі настання непереборної сили (дії надзвичайних ситуацій техногенного, природного або екологічного характеру), що унеможливлює його виконання.

    VI. Строк дії Договору

    6.1. Цей Договір набирає чинності з дати його укладення та діє до __________ _______ року.

    6.2. Закінчення строку дії цього Договору не звільняє Сторони від відповідальності за його порушення, яке мало місце під час дії цього Договору.

    VII. Умови зміни, розірвання, припинення дії Договору

    7.1. Зміна умов цього Договору проводиться у письмовій формі за взаємною згодою Сторін. У разі якщо не досягнуто такої згоди, спір розвязується в судовому порядку.

    7.2. Дія цього Договору припиняється у разі:

    7.2.1. невиконання Сторонами умов цього Договору;

    7.2.2. за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом;

    7.2.3. за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом;

    7.2.4. в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

    VIII. Прикінцеві положення

    8.1. Цей Договір складений у двох примірниках, які мають однакову юридичну силу. Один примірник зберігається у Замовника, інший – у Виконавця.

    8.2. Усі додатки до цього Договору підписуються Сторонами і є його невід’ємною частиною.

     

    ІХ. Юридичні адреси та банківські реквізити Сторін

    ОРЕНДОДАВЕЦЬ

    ОРЕНДАР

    Жидачівське МВУКГ

    вул. Кобзарева, 19, м. Жидачів,

    81700, Львівська обл.

    ідентифікаційний код____________

    МФО_____________________

    код ЄДРПОУ ___________________

    тел. (03239) 3-15-02

    Зарічний Інокентій Сергійович

    вулиця Шевченка, 40, м. Жидачів, 81700

    р/р 26002060055306                

    ЗАТ КБ ЧГРУ «Приватбанк»

    тел. 0979834321                                

    Начальник  

     

    __________________

     

    М.П.

     

     

                                                   І.Зарічний

     

    М.П.              


     

    Додаток  

    до Договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою міста Жидачева

    від «____» __________ 20___ року № ____

     

     

    Розрахунок

    розміру (обсягу) пайової участі в утриманні

    об’єктів благоустрою міста Жидачева

     

    «___» ___________ 20___ р.                                                          м.Жидачів

     

    Розрахунок розміру пайової участі __________________________________________________

    (назва замовника)

    в утриманні об’єкта благоустрою закріпленої території площею ____ м2 прилеглої до тимчасової споруди, яка знаходиться за адресою: м.Жидачів, вул.____________

                Обсяг пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою визначається як сума річної плати за формулою:

     

    PUp = Vb х S х Кm, де

     

                PUp – обсяг пайової участі (річна плата)

                       благоустрою для розміщення об’єкта;

                Vb – базова вартість 1 кв.м об’єкта благоустрою на території міста Жидачева

                       становить 155,34 грн і щорічно корегується коефіцієнтом інфляції за

                       попередній рік;

                S – площа об’єкта благоустрою (прилеглої території) у квадратних метрах, яка згідно

                         договору щодо пайової участі закріпляється за власником тимчасової споруди і

                         враховується для визначення обсягу пайової участі;      

             Кm – коефіцієнт, який залежить від місця розташування об’єкта благоустрою, на

                       якому розміщена тимчасова споруда (додаток 3).

     

    ___________ грн. = ___________ грн. х _________ м2 х __________

    При розрахунку обсягу пайової участі використано значення базової вартості 1м2, який становить 155,34 грн. та коефіцієнт, який залежить від місця розташування об’єкта (згідно додатку 3 до Порядку).

    Розмір пайової участі _____________________________________________________________

    (назва замовника)

    становить ___________ грн. __________________________________________

                                                                                                                                 (прописом)

    ОДЕРЖУВАЧ

    ЗАМОВНИК

    Жидачівське МВУКГ

    вул. Кобзарева, 19, м. Жидачів,

    81700, Львівська обл.

    ідентифікаційний код____________

    МФО_____________________

    код ЄДРПОУ ___________________

    тел. (03239) 3-15-02

    ______________________________________

     

    ______________________________________

     

    _______________________________________

     

    _______________________________________                                

    Начальник  

     

    __________________ Петрінець В.В.

     

    М.П.

     

     

    Підприємець __________________

     

    М.П.              

    ДОДАТОК 2

    до Порядку визначення обсягів пайової участі

    власників тимчасових споруд торговельного,

    побутового, соціально-культурного чи іншого

    призначення для здійснення підприємницької

    діяльності в утриманні об’єктів благоустрою

    міста Жидачева

     

    ЗРАЗОК ЗАЯВИ

    Жидачівське міське виробниче управління

    комунального господарства

    вул. Кобзарева, буд. 19,

    м. Жидачів, 81700

     

    ЗАЯВА

    на укладання договору про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою

    міста Жидачева

     

    Відповідно до рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від ___________ №___ „Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою міста Жидачева” прошу укласти договір про пайову участь в утриманні об’єкта благоустрою міста Жидачева – частини покриття вулиці _______________ закріпленою площею _______ квадратних метрів, на якій розміщена тимчасова споруда торговельного призначення для провадження підприємницької діяльності, що належить

    ________________________________________________________________________________

    (повне найменування юридичної особи або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи-підприємця)

     

    До заяви додаються:

    ________________________

     

    ________________________

     

    ________________________

     

    «___» ___________ 20___ р.                                                         _______________

                                                                                                                        (підпис заявника)

     

     

     


     

    ДОДАТОК 3

    до Порядку визначення обсягів пайової участі

    власників тимчасових споруд торговельного,

    побутового, соціально-культурного чи іншого

    призначення для здійснення підприємницької

    діяльності в утриманні об’єктів благоустрою

    міста Жидачева


    КОЕФІЦІЄНТ,

    який залежить від місця розташування об’єкта благоустрою, на

    якому розміщена тимчасова споруда (Кm)

    з/п

    Місце розташування елемента благоустрою, переданого в тимчасове користування на умовах оренди

    Коефіцієнт

    Кm

    1.

    І – зона (елементи благоустрою, що розміщені на територіях, які прилягають до частини вул. ім. М.Шашкевича (від початку вулиці до Шкільного бульвару включно, від № 5 до № 41, від № 2 до № 48); до вулиці Кобзарева; до частини вул. Шкільна (від вул. Кобзаревої до Шкільного бульвару, від № 1 до № 13, від № 2 до № 8); до частини вул. І.Мазепи ( від вул. Кобзаревої до вул. Д.Галицького, від № 43 до № 59 (вул.. Д.Галицького, 2), від № 26 до № 44); до частини вул. Д.Галицького (від вул. Мазепи   до вул. Зелена, від № 1 до № 25 (вул.. Зелена,2) від № 2 до № 38); до частини вул. Академіка М.Грушевського (від вул. Д.Галицького до вул. Т. Шевченка-Клубна, від № 11 до № 41, від № 14 до № 76); до частини вул. І.Франка (від   початку вулиці до вул. Академіка     М.Грушевського, від № 1 до № 19, від № 4 до № 32); до площі Свободи; до частини вул. Садова (від вул. І.Франка до вул. С.Бандери, від № 1 до № 7, від № 2 до № 4)

    2,0

    2.

    ІІ – зона (елементи благоустрою, що розміщені на територіях, які не відносяться до територій І та ІІІ зон)

    1,5

    3.

    ІІІ – зона (елементи благоустрою, що розміщені на територіях, які прилягають до вулиць житлового масиву ”Гора” , а саме: вул. Озерна, вул. Запречистська, вул. Підвальна, вул. Валова, вул. Героїв Крут, вул. Загірна, вул. І.Котляревського, вул. В.Чорновола (колишня вул. М. Лермонтова), вул. М. Рильського, вул. І.Виговського, вул. Лісна, вул. Миру, вул. М.Чернишевського; до вулиць житлового масиву ” „За переїзд”, а саме: вул.22 січня, вул. П.Полуботка, вул. С.Петлюри, вул. В.Стуса, вул. С. Коновальця, вул. М.Заньковецької, вул. А.Шептицького, вул. Боярники, вул. Привокзальна, вул. О.Олеся, вул. Черемшини, вул. В.Винниченка, вул. Костомарова, вул. О.Кобилянської, С.Крушельницької, Ю.Федьковича (крім земельних ділянок, які прилягають до вул. Січових Стрільців); до вулиці Промислова; до вулиці вул. Залізнична; до вулиці вул. Оболонь; до вулиці вул. Заводська; до вулиці вул. Будівельників;     до вулиці вул. Енергетична; до вулиці Гніздичівська

    1,0

     

    АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

    проекту рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради

    „Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників

    тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою міста Жидачева”

     

    Робочою групою відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 10 частини 2 статті 10, пункту 4 статті 15 Закону України „Про благоустрій населених пунктів”, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.11.2013 р. № 537„Про затвердження Типового договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою” розроблено проект регуляторного акта – проект рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради „Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою міста Жидачева”.

    На виконання вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 р. № 308 „Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта” пропонується аналіз регуляторного впливу розробленого проекту рішення.

    Проект регуляторного акта розроблено з метою дотримання діючого законодавства, зокрема виконання вимог Закону України „Про благоустрій населених пунктів” в частині визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою, що належать на праві комунальної власності територіальній громаді міста Жидачева. Цей проект рішення забезпечує суб’єктам правовідносин прозорість, гласність і доступність у питаннях пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою у м. Жидачеві.

    1. 1.Опис проблеми, яку планується врегулювати шляхом прийняття рішення

     

    Проект рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради „Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою міста Жидачева” спрямований для вирішення питань залучення суб’єктів підприємницької діяльності до покращення благоустрою міста шляхом пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою, що належать на праві комунальної власності територіальній громаді м. Жидачева.

    2. Визначення мети регулювання

     

    Діючим законодавством України, зокрема Законом України „Про благоустрій населених пунктів” передбачено, що власник тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного   чи іншого призначення, розташованої на території обєкта благоустрою державної та комунальної власності, зобовязаний забезпечити належне утримання прилеглої до тимчасової споруди території або може брати пайову участь в утриманні цього обєкта   благоустрою   на   умовах   договору,   укладеного   із підприємством або балансоутримувачем. Цим же законом регламентовано, що визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд в утриманні об’єктів благоустрою належить до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад.

    Основною метою прийняття проекту рішення „Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою міста Жидачева” є встановлення методики розрахунку обсягів пайової участі, розроблення порядку укладення договору з власниками тимчасових споруд, що сприятиме виконанню вимог діючого законодавства та залученню додаткових коштів на утримання, ремонт та будівництво об’єктів благоустрою на території міста Жидачева.

    3. Визначення та оцінка усіх прийнятних альтернативних способів досягнення зазначених цілей, аргументи щодо переваги обраного способу

    Альтернативними способами досягнення зазначених вище цілей є:

            залишення існуючої ситуації без змін;

            застосування ринкових механізмів;

            прийняття пропонованого проекту рішення.

    Перший варіант є недоцільним, оскільки відповідно до пункту 10 частини другої статті 10 Закону України „Про благоустрій населених пунктів” до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у сфері благоустрою населених пунктів належить визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою.

    Другий варіант неможливо використати для досягнення цілей регулювання, оскільки ринкові механізми базуються на принципах диспозитивності та повинні враховувати, перш за все, інтереси суб’єктів господарювання, а не територіальної громади міста Жидачева, а це, в свою чергу, може спричинити негативні наслідки для жителів міста від результатів діяльності власників тимчасових споруд, спрямованих на участь в утриманні об’єктів благоустрою на території міста Жидачева.

    З огляду на зазначене обрано шлях врегулювання зазначених вище правовідносин шляхом прийняття виконавчим комітетом Жидачівської міської ради рішення у запропонованій редакції його проекту „Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою міста Жидачева”.

    4. Опис механізму, який пропонується застосувати для розв'язання проблеми та відповідні заходи

    Проектом регуляторного акта – проектом рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради „Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою міста Жидачева” окреслено завдання та сферу дії Порядку визначення обсягів пайової участі, а також:

            визначено порядок укладання договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою;

            встановлено методику розрахунку обсягу пайової участі в утриманні обєктів благоустрою;

            визначено умови і терміни сплати пайової участі;

            обумовлено відповідальність за несвоєчасну сплату пайової участі;

            запропоновано примірний договір щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою;

            окреслено всі покрокові етапи власника тимчасової споруди та балансоутримувача об’єкта благоустрою для виконання вимог Закону України „Про благоустрій населених пунктів”.

    5. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта

    Запропонований проект рішення спрямований на реалізацію повноважень виконавчого комітету Жидачівської міської ради у сфері благоустрою міста Жидачева, а саме визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для ведення підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою та залучення цих коштів на утримання, ремонт і будівництво об’єктів благоустрою на території міста Жидачева.

    Зважаючи, що повноваження виконкому міської ради у вказаній сфері регламентовані Законом України „Про благоустрій населених пунктів”, можливість досягнення визначених у проекті рішення цілей є високою.

    Контроль та нагляд виконавчого комітету Жидачівської міської ради за додержанням вимог проекту регуляторного акта планується здійснювати постійно.

    6. Визначення очікуваних результатів прийняття акта

    Ухвалення проекту рішення – затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою м. Жидачева матиме своїм наслідком реалізацію повноважень виконавчого комітету Жидачівської міської ради у сфері благоустрою, зокрема вирішення питання визначення обсягів і залучення пайової участі власників тимчасових споруд в утриманні об’єктів благоустрою міста.

    7. Обґрунтування запропонованого строку дії

    Строк дії рішення не обмежується певним проміжком часу.

    8. Визначення показників результативності акта

    Показником результативності прийняття регуляторного акта стане:

            розмір надходжень пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою до Жидачівського МВУКГ;

            кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюватиметься дія цього акта;

            кількість укладених із суб’єктами господарювання договорів про щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою м. Жидачева.

    9. Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності акта

    Контроль за дотриманням вимог, передбачених проектом рішення, здійснюватиме інспекція з благоустрою міста Жидачева та виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

    Відстеження результативності проекту рішення здійснюватиметься на підставі порівняння статистичних даних за показниками, визначеними у пункті 8 цього аналізу. Оприлюднення результатів базового відстеження результативності регуляторного акту буде здійснено після одного року з дня набрання чинності проекту рішення.

    Базове відстеження результативності регуляторного акта буде проведено до набрання чинності запропонованого проекту регуляторного акта або набрання чинності більшістю його положень.

    Повторне відстеження результативності дії акта буде проведено через рік з дня видання регуляторного акта.

    Періодичні відстеження результативності регуляторного акта будуть здійснюватися раз на кожні три роки, починаючи з дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності цього акта.

     

    Зауваження і пропозиції до проекту рішення приймаються протягом 1 місяця з моменту оприлюднення за адресами:

    поштова адреса: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, міська рада, голові робочої групи проекту Я.Гаврильчуку;

    електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

     
    Про затвердження плану діяльності Жидачівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік Друк
    П'ятниця, 21 листопада 2014, 16:52

     

    ЖИДАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА

    м. Жидачів,   Львівської   області

     

    39 сесія шостого скликання 2010 – 2015 р.р.

     

    Р І Ш Е Н Н Я

     

    18.11.2014                                                № 841                                               м. Жидачів

     

    Про   затвердження   плану  діяльності

    Жидачівської міської ради з підготовки

    проектів регуляторних актів на 2015 рік


    На виконання Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, керуючись підпунктом 7 частини 1 статті 26, пунктом 15 статті 47, підпунктом 5 частини 3 ст. 50, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та Регламентом Жидачівської міської ради, Жидачівська міська рада ВИРІШИЛА:

    1. Затвердити план діяльності Жидачівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік згідно додатку.
    2. Зобов’язати робочі групи – розробників проектів регуляторних актів Жидачівської міської ради своєчасно та у відповідності до чинного законодавства проводити процедури розробки, оприлюднення та затвердження проектів.
    3. Покласти повноваження з питань реалізації державної регуляторної політики на постійну комісію Жидачівської міської ради з питань законності, правопорядку, праці і соціального захисту населення.
    4. Оприлюднити у 10-тиденний строк план діяльності Жидачівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік на офіційному сайті Жидачівської міської ради та у міському інформаційному бюлетені „Удеч сьогодні”.
    5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Жидачівської міської ради (О. Лешков’ят).      

     

     

     

    Міський голова                                                   В.Левко

     

     

     

    ДОДАТОК

     

    ЗАТВЕРДЖЕНО

    рішення Жидачівської міської  

    ради від 18.11.2014 р. № 841

     

     

     

     

     

     

    П Л А Н

    діяльності Жидачівської міської ради з підготовки

    проектів регуляторних актів на 2015 рік

     

    № з.п.

    Назва проекту регуляторного акту

    Термін

    Відповідальні робочі групи

    1.

    Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Жидачева

    квітень – травень

    Гаврильчук Я.Г. – голова,

    Власій Р.Р., Денис Р.Б., Романів Б.І.

    Секретар міської ради                                               О.Лешков’ят

     
    << Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

    Сторінка 1 з 5