gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про встановлення транспортного податку на території міста Жидачева Друк
Четвер, 25 травня 2017, 16:11

ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

 

____________ 2017                                             №                                                     м. Жидачів

 

Про встановлення транспортного податку

на території міста Жидачева

            На виконання повноважень щодо встановлення місцевих податків і зборів, керуючись статями 10, 267 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини 1 статті 26, пунктами 4, 5 частини 3 статті 50, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити на території міста Жидачева транспортний податок (далі – податок).
 2. Встановити ставку податку з розрахунку на календарний рік у розмірі000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до Податкового кодексу України.
 3. Затвердити Положення про порядок справляння транспортного податку на території міста Жидачева (додається).
 4. Доручити секретарю Жидачівської міської ради:

4.1.   забезпечити в 5-денний строк оприлюднення цього рішення в інформаційному бюлетені Жидачівської міської ради „Удеч сьогодні” та на офіційному сайті Жидачівської міської ради;

4.2.   повідомити в 5-денний строк Жидачівське відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області про прийняте рішення.

5.Це рішення набирає чинності з 01.01.2018 року.

6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій.

  ДОДАТОК

  ЗАТВЕРДЖЕНО

  рішення Жидачівської міської

  ради від ______2017 р. № ___

  ПОЛОЖЕННЯ

  про порядок справляння транспортного податку на території міста Жидачева

   

  1. Загальні положення

  1.1. Транспортний податок – це місцевий податок, що входить в стурктуру податку на майно, зарахування якого відповідно до Бюджетного кодексу України здійснюється до міського бюджету міста Жидачева.

  1.2. Транспортний податок на території міста Жидачева встановлюється відповідно до Податкового кодексу України та Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.

  2. Платники податку

  2.1. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до Податкового кодексу є об’єктами оподаткування.

  3. Об’єкт оподаткування

  3.1. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

  Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику економічного розвитку, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, виходячи з марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об’єму циліндрів двигуна, типу коробки переключення передач, пробігу легкового автомобіля, та розміщується на його офіційному веб-сайті.

  4. База оподаткування

  4.1. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до Податкового кодексу.

  5. Ставка податку

  5.1. Ставка податку встановлюється рішенням Жидачівської міської ради у відповідності до Податкового кодексу України.

  6. Податковий період

  6.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

  7. Порядок обчислення та сплати податку

  7.1. Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

  7.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).

  Нарахування податку та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку фізичним особам - нерезидентам здійснюють контролюючі органи за місцем реєстрації об’єктів оподаткування, що перебувають у власності таких нерезидентів.

  7.3. Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об’єкта оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому Податковим кодексом, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

  7.4. У разі спливу п’ятирічного віку легкового автомобіля протягом звітного року податок сплачується за період з 1 січня цього року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг (досягне) п’яти років.

  7.5. Фізичні особи - платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації для проведення звірки даних щодо:

  а) об’єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку;

  б) розміру ставки податку;

  в) нарахованої суми податку.

  У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів (зокрема документів, що підтверджують право власності на об’єкт оподаткування, перехід права власності на об’єкт оподаткування, документів, що впливають на середньоринкову вартість легкового автомобіля), контролюючий орган за місцем реєстрації платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

  Фізичні особи - нерезиденти у порядку, визначеному цим пунктом, звертаються за проведенням звірки даних до контролюючих органів за місцем реєстрації об’єктів оподаткування.

  8. Порядок сплати податку

  8.1. Податок з об’єкту оподаткування, зареєстрованого у місті Жидачеві, зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

  9. Строки сплати податку

  9.1. Транспортний податок сплачується:

  а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

  б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації";

  10. Відповідальність за порушення податкового законодавства та контроль податкових органів

  10.1. Платники податку та їх посадові особи несуть відповідальність за правильність обчислення, своєчасність та повноту сплати сум транспортного податку.

  АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Жидачівської міської ради„Про встановлення транспортного податку на території міста Жидачева”

  Додати коментар: