gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про встановлення туристичного збору на території міста Жидачева Друк
Четвер, 25 травня 2017, 16:17

ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

 

____________ 2017                                             №                                                     м. Жидачів

Про встановлення туристичного збору

на території міста Жидачева

            На виконання повноважень щодо встановлення місцевих податків і зборів, керуючись статями 10, 268 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини 1 статті 26, пунктами 4, 5 частини 3 статті 50, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Жидачівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити на території міста Жидачева туристичний збір.
 2. Встановити ставку туристичного збору у розмірі 1 відсоток до бази справляння збору, визначеної Податковим кодексом України.
 3. Визначити податковими агентами, які здійснюють справляння туристичного збору на території міста Жидачева, адміністрації готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та інших закладів готельного типу.
 4. Затвердити Положення про порядок справляння туристичного збору на території міста Жидачева (додається).
 5. Доручити секретарю Жидачівської міської ради:

5.1.   забезпечити в 5-денний строк оприлюднення цього рішення в інформаційному бюлетені Жидачівської міської ради „Удеч сьогодні” та на офіційному сайті Жидачівської міської ради;

5.2.   повідомити в 5-денний строк Жидачівське відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області про прийняте рішення.

6.Це рішення набирає чинності з 01.01.2018 року.

7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій.

  ДОДАТОК

  ЗАТВЕРДЖЕНО

  рішення Жидачівської міської

  ради від ______2017 р. № ___

   

  ПОЛОЖЕННЯ

  про порядок справляння туристичного збору на території міста Жидачева

   

  1. Загальні положення

  1.1. Туристичний збір – це місцевий збір, кошти від якого відповідно до Бюджетного кодексу України зараховуються до міського бюджету міста Жидачева.

  1.2. Туристичний збір (далі – збір) на території міста Жидачева встановлюється відповідно до Податкового кодексу України та Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.

  2. Платники збору

  2.1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію міста Жидачева, на якій діє рішення Жидачівської міської ради про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

  2.2. Платниками збору не можуть бути особи, які:

  а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у місті Жидачеві, радою якого встановлено такий збір;

  б) особи, які прибули у відрядження;

  в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);

  г) ветерани війни;

  ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

  д) особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я;

  е) діти віком до 18 років;

  є) дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та санаторно-курортні заклади.

  3. Ставка збору

  3.1. Ставка встановлюється рішенням Жидачівської міської ради.

  4. База справляння збору

  4.1. Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених податковими агентами, за вирахуванням податку на додану вартість.

  4.2. До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в’їзд (віз), обов’язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов’язані з правилами в’їзду.

  5. Податкові агенти

  5.1. Податкові агенти, які здійснюють справляння туристичного збору визначаються рішенням міської ради.

  6. Особливості справляння збору

  6.1. Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов’язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.

  7. Порядок сплати збору

  7.1. Сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк.

  7.2. Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору у контролюючому органі за місцезнаходженням підрозділу.

  7.3. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

  8. Відповідальність за порушення податкового законодавства

  8.1. Податкові агенти та їх посадові особи несуть відповідальність за правильність обчислення, своєчасність і повноту сплати туристичного збору.

  АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення Жидачівської міської ради „Про встановлення ставки туристичного збору на території міста Жидачева”

  Додати коментар: