gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Про обмеження часу торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час в м. Жидачеві Друк
Вівторок, 25 серпня 2015, 15:10

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

____2015                                                           №                                                       м. Жидачів

Про обмеження часу торгівлі алкогольними,

слабоалкогольними напоями та пивом

(окрім безалкогольного) у нічний час в м. Жидачеві


Відповідно до Законів України від 03.06.2004р. № 1745 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», від 21.01.2010р. № 1824 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», від 19.12.1995р. № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, кон’ячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», Постанови КМУ від 30.07.1996 р. № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», з метою формування в суспільстві здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива серед населення, усунення порушень громадського порядку у нічний час доби та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Жидачівської міської ради ВИРІШИВ:

1. Заборонити роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) в нічний час з 22.00 год. до 8.00 год. у стаціонарних об’єктах торгівлі та тимчасових спорудах, крім закладів ресторанного господарства, враховуючи вихідні дні і свята.

2. Встановити, що чинність цього рішення поширюється на всіх суб`єктів господарювання на території міста Жидачева незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства.

3. Зобов’язати власників стаціонарних об’єктів торгівлі та тимчасових споруд, за винятком закладів ресторанного господарства забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) у вказаний даним рішенням час.

4. Рекомендувати Жидачівському РВ ГУМВС України в Львівській області області забезпечити, в межах своїх повноважень, постійний контроль за дотриманням норм статті 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, кон’ячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995р. № 481/95-ВР (зі змінами) та цього рішення.

5. Дане рішення оприлюднити у засобах масової інформації та розмістити на офіційному сайті міської ради.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Гаврильчука Я.Г..

 

 

 

Міський голова                              В.Левко

 

 


АНАЛІЗ ВПЛИВУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

проекту рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради

"Про обмеження часу торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом

(окрім безалкогольного) у нічний час в м. Жидачеві"


1. Визначення та аналіз проблеми, яку передбачено розв’язати шляхом державного регулювання.

Відповідно до ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" до делегованих повноважень виконавчих органів місцевого самоврядування належить встановлення зручних для населення режимів роботи за погодженням з власниками розташованих на відповідній території підприємств та організацій сфери послуг незалежно від форм власності. До виконавчого комітету міської ради надходять звернення від мешканців міста про порушення громадського порядку від роботи розважальних закладів, закладів торгівлі та ресторанного господарства.

Порядок реалізації алкогольних напоїв в Україні регламентується Законами України "Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв", Постанови КМУ  № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями». З метою впровадження державної політики щодо попередження вживання серед дорослого населення, підлітків і молоді алкогольних напоїв назріла нагальна необхідність нормативного врегулювання цього питання.

За своїми ознаками цей проект рішення виконавчого комітету міської ради належить до регуляторних актів, оскільки регулює адміністративні та господарські відносини між суб’єктами господарювання, територіальною громадою міста Жидачева та виконавчим комітетом міської ради.

З метою дотримання принципів державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності проект рішення виконавчого комітету міської ради розроблено міськвиконкомом для проведення процедури оприлюднення та обговорення.

2. Цілі державного регулювання.

2.1. Збереження тиші на території міста Жидачеві у вечірній та нічний час, дотримання закладами торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг правил акустичного режиму та громадського правопорядку.

2.2. Обмеження продажу алкогольних напоїв в нічний час, зниження їх споживання та попередження правопорушень, пов’язаних із зловживанням алкоголю.

3. Визначення та оцінка усіх прийнятих альтернативних способів досягнення встановлених цілей з аргументацією переваг обраного способу.

Відповідно до вимог законів України "Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" та "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв", Постанови КМУ № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями» встановлено місця, де обмежено роздрібну торгівлю цими товарами. Однак, враховуючи звернення мешканців міста та правоохоронних органів, виконавчий комітет міської ради має передбачити досягнення балансу інтересів підприємництва та населення у сфері профілактики та протидії проявам пияцтва і алкоголізму на території міста, усунення порушень громадського правопорядку у нічний час доби.

4. Механізм реалізації мети.

Проект регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради "Про обмеження торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час в м. Жидачеві" – буде оприлюднений з метою одержання зауважень і пропозицій громадськості.

5. Можливості досягнення цілей, визначених у розділі 2 цього Аналізу, у разі прийняття виконавчим комітетом міської ради позитивного рішення, є цілком реальними та обґрунтованими.

6. Очікувані результати прийняття акта.

Для населення міста Жидачева:

зменшення негативного впливу алкоголю, покращення здоров’я, зменшення кількості випадків насильства в сім’ї, скоєних в стані алкогольного сп’яніння.

Для виконавчого комітету міської ради:

- забезпечення дотримання громадського правопорядку, зменшення кількості правопорушень, скоєних в стані алкогольного сп’яніння.

- зменшення скарг від мешканців міста щодо порушення правил дотримання тиші в громадських місцях.

Для суб’єктів господарювання:

- сприятиме підвищенню культури обслуговуванню покупців.

7. Термін дії регуляторного акта.

При змінах у чинному законодавстві, які можуть впливати на дію запропонованого регуляторного акта, до нього будуть вноситись відповідні зміни та доповнення.

Термін дії запропонованого проекту регуляторного акта необмежений.

8. Визначення показників результативності регуляторного акта.

Показниками результативності запропонованого проекту рішення міської ради є:- кількість адміністративних правопорушень за порушення вимог ст. 178 КУпАП (розпивання спиртних напоїв в громадських місцях і поява в громадських місцях у п’яному вигляді), ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) та ст. 173-2 КУпАП (насильства в сім’ї, яке вчиняється в стані алкогольного сп’яніння);- дотримання громадського порядку, зменшення скарг і нарікань мешканців міста на роботу об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг;- кількість осіб, що є хронічними алкоголіками.

9. Відстеження результативності регуляторного акта.

Повторне відстеження результативності регуляторного акта проводиться через рік від дати опублікування в газеті "Удеч сьогодні» або на офіційному веб-сайті міської ради. Періодичне відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватися один раз на кожні три роки, починаючи з дня закінчення повторного відстеження. Пропозиції та зауваження до проекту рішення міської ради і аналізу впливу регуляторного акта приймаються протягом 30 днів від дня їх опублікування в газеті "Удеч сьогодні»" або на офіційному веб-сайті міської ради виконавчим комітетом Жидачівської міської ради за адресою: місто Жидачів, вул.Шашкевича,2 (приймальня), телефон/факс 31501.

Додати коментар: